Grzegorz Braun w Sejmie: „Andrzej Lepper miał rację” [WIDEO]

poseł Grzegorz Braun/ fot. screen
45

Upływająca 5 sierpnia 2022 roku 11. rocznica śmierci Andrzeja Leppera była nie tylko okazją do wspomnienia o nim z mównicy sejmowej, ale też do przypomnienia o poglądach i wiedzy przedwcześnie zmarłego polityka w takich sprawach, jak tajne więzienia CIA w Polsce czy status kolonii, jaki przewidziano dla Polski w ramach członkostwa w Unii Europejskiej. Postać byłego wicepremiera przypomniał w Sejmie poseł Grzegorz Braun z Konfederacji Korony Polskiej.

Poseł Grzegorz Braun poruszył z mównicy sejmowej trzy kwestie. Pierwszą z nich była upływająca 5 sierpnia rocznica tragicznej śmierci Andrzeja Leppera. Wedle oficjalnej wersji polityk popełnił samobójstwo, jednak teza ta jest wyjątkowo dyskusyjna w świetle wiedzy o Andrzeju Lepperze oraz samych okolicznościach jego śmierci:

„Pierwsza kwestia – wniosek Konfederacji o speckomisję w sprawie śmierci niewątpliwie przedwczesnej i wiele wskazuje na to, że nienaturalnej, świętej pamięci Andrzeja Leppera, wicepremiera, wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Zbieramy z pewnym mozołem, trzeba przyznać, podpisy pod tym wnioskiem” – mówił poseł Grzegorz Braun, który propagował inicjatywę Konfederacji w sprawie powołania komisji śledczej badającej okoliczności śmierci Andrzeja Leppera.

W dalszej części wystąpienia poseł Grzegorz Braun przypomniał o tym, jaką wiedzą dysponował nieżyjący już lider Samoobrony oraz w jakich kwestiach jego przewidywania okazały się trafne:

„Z tej mównicy świętej pamięci Andrzej Lepper recytował listę sprzedajnych polityków, ponieważ nie mylił się, ostrzegając w sprawie więzień CIA w Polsce, ponieważ nie pomylił się, przewidując, że w eurokołchozie będziemy mieli status członka drugiej kategorii. Kto wie, w jakich jeszcze sprawach się nie mylił” – dodał poseł Konfederacji.

Następnie poseł Braun odniósł się do hipotezy, że Andrzej Lepper mógł zginąć w wyniku działań osób trzecich. Według posła Grzegorza Brauna, jest to hipoteza „mocna”:

„Stąd Konfederacja z całą pewnością nie ustanie w wysiłkach na rzecz wyjaśnienia okoliczności, które towarzyszyły jego przedwczesnej śmierci. Czy było to spotkanie z seryjnym samobójcą? Ja osobiście uważam tę hipotezę za mocną” – podsumował.

Następnie poseł Konfederacji zwrócił w drugiej części wystąpienia uwagę na to, że podczas niejawnego posiedzenia sejmowej Komisji Obrony Narodowej z 39 jej członków jedynie 2 (słownie: dwóch) zapoznało się z dokumentem dotyczącym perspektyw rozwoju Sił Zbrojnych RP na najbliższą dekadę, zaś wniosek o odroczenie posiedzenia nie został nawet rozpatrzony ani poddany pod głosowanie. Z uwagi na to poseł Braun uznał tę sprawę za skandaliczną.

W ostatniej części wystąpienia poseł Konfederacji Korony Polskiej oskarżył „zjednoczoną koalicję covidowo-wojenno-podatkowo-eurokołchozową” o ignorowanie problemu kultu ludobójców na Ukrainie. Poseł Braun argumentował swoje twierdzenie tym, że większość sejmowa odrzuciła „poprawkę antybanderowską” Konfederacji, która obligowałaby w stosownej uchwale polskie samorządy do zaniechania współpracy ze swoimi ukraińskimi partnerami, gdzie honoruje się banderowskich zbrodniarzy odpowiedzialnych za rzeź Polaków w trakcie II wojny światowej oraz tuż po niej.

 

ZOBACZ WYSTĄPIENIE ANDRZEJA LEPPERA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM:

 

ZOBACZ KOMPILACJĘ WYSTĄPIEŃ ANDRZEJA LEPPERA O POLSKIEJ KLASIE POLITYCZNEJ W SEJMIE:

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Grzegorz Braun prezentuje projekt „Stop ukrainizacji Polski” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. czarny mówi

  Niech się Braun i Konfa nie kompromitują rozgrzebywaniem jakichś starych spraw w celu uzyskania, nie wiem, poklasku i poparcia. Niech się wezmą za naprawianie Polski, jak sami twierdzą, że chcą to robić.
  Kogo obchodzi los jakiegoś pzprowskiego aparatczyka, chama ze wsi, co twierdził że nie można zgwałcić prostytutki, który wyciągnął jakieś teczki i tym samym podpisał na siebie wyrok śmierci.

 2. Pawel mówi

  CHAMSKA próba pozyskania antysystemowego elektoratu.
  Ścierwo z Wall Street..

 3. andrzej mówi

  właśnie po to aby następny cham nie zmarł po pokazaniu teczki

 4. verizanus mówi

  I co z tego wynika, że A.Lepper miał rację? Zmieniło to coś? Spadł z tego powodu komuś włos z głowy, albo cent z konta?

 5. kierowca bombowca mówi

  Czarny z komentarza to taki bierny, mierny i wierny.

 6. ubawiony mówi

  Szanowny Panie Posle Braun. Pomocy dla tubylczej malo wartosciowej wiekszosci. Vivus,lichwiarska firma ruskiego oligarchy z bratem Bosaka na pokladzie udziela chwilowek kazdemu z ulicy,nawet alkoholikowi bez dochodow. Za niespalcone lichwe obciaza sie spadkobiercow.
  Gdzie wy jestescie jak trzeba te praktyki ukrocic?
  temat niechodliwy? czy brat Bosaka jest darczynca dla tego portalu?

 7. Pejot mówi

  Braun nigdy nie był krytykowany na tym portalu. Wg ostatnich wewnętrznych badań pisowskich Konfa ma 9 % i jest groźnym konkurentem o głosy prawicowego elektoratu. Prezes nie lubi konkurencji…

 8. ubawiony mówi

  Za krytyke posla Brauna bedziesz w tyl glowy strzelal?

 9. Adrian mówi

  Czarny czy chęć wyjaśnienia śmierci w niejasnych okolicznościach polityka to kompromitowanie się? Jak mogą brać się za naprawianie Polski skoro są bez przerwy blokowani przez rządzących przy aplauzie pożytecznych idiotów. Jak byś się trochę bardziej interesował to byś nie pisał takich durnot.

 10. Ewa-Maria mówi

  Bardzo dobrze pamiętam to jego słynne przemówienie. Tak sobie wówczas pomyślałam że długo nie ‘pociągnie’ że dopadną go i tak się stało.

 11. Ewa-Maria mówi

  Czarny: ty się kompromitujesz . Mnie to interesuje jako mieszkankę wsi. Lepper odwagę przypłacił życiem. Czy ty byłbyś w stanie to zrobić miernoto intelektualna? Wątpię.

 12. z-k mówi

  Pan Lepper był politycznym geniuszem, takim samorodkiem. Wbrew wszechmocnej żydobolszewii, wbrew pruskiemu stronnictwu i wbrew grupie rekonsterukcyjnej sanacji, bez mediów i pieniędzy stworzył partię polityczną i wprowadził ją do sejmu. Był niezwykle ambitny, kształcił się i robił błyskawiczne postępy. Mógł stworzyć wielką patriotyczną polską partię…. a na to szachrajska międzynarodówka, mająca swoje plany wobec Polski, pozwolić nie mogła.

 13. MAREK mówi

  Czytając komentarze widać, że dla utrzymania totalitarnej antypolskiej władzy komuniści, zbrodniarze i osoby popierające dokonywanie bezkarnych zbrodni, zdrajcy, agenci oraz wszelkiej maści degeneraci będą udowadniać, że dochodzenie do prawdy i osądzenie zbrodniarzy to idiotyzm.

 14. czarny mówi

  @Verizanus
  Nic się nie zmieniło. Taka komisja to jaki kiedyś igrzyska gladiatorów, opium dla żądnej wrażeń gawiedzi, dla odwrócenia uwagi od spraw istotnych i wypromowania składu komisji. Może Konfa chce zagarnąć elektorat wiejski ze względu na dość marne poparcie i ucieka się do takich chwytów.
  A co do takich komisji to niedawno PIS urządził taką “hucpę” odnośnie zabójstwa Jaroszewiczów i coś się zmieniło? Pieprzenie kotka za pomocą młotka i tyle.
  @Kierowca Bombowca
  Jeśli już to wierny zasadom. Nie mieszania się w nieistotne sprawy.
  @ Ubawiony
  Jeśli z bratem Bosaka na pokładzie, to nie ten adres. Tutaj tylko promuje się Konfę.
  @Adrian
  Mogą przecież składać interpelacje, wnioski, projekty uchwał, może któraś będzie w części zgodna z kogoś poglądami i się przyłączy do takiej inicjatywy. Ale po co, skoro każdy rzuca tylko kłody pod nogi, lepiej się nie wysilać i sięgać po sprawy sprzed ponad 10 lat, żeby zrobić wielki show i przejąć czyjś elektorat.
  @Ewa-Maria
  A czym Lepper zasłużył się dla wsi? Swoim warcholstwem przy blokowaniu transportów zboża, wysypywaniem jego na tory, pomówieniami, samosądami? Seksaferą, aferą gruntową?
  Ty się nie kompromituj zwolenniczko chama ze wsi co uważał, że nie można zgwałcić prostytutki.
  I nie oceniaj ludzi, jak ich nie znasz. A sama się kompromitujesz swoim zachowaniem. Dałaś przykład swojego wychowania i manier.

 15. MAREK mówi

  Splot niefortunnych zdarzeń?
  2011 rok

  Dr Ryszard Kuciński – prawnik Andrzeja Leppera, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.

  Wiesław Podgórski – był doradcą Andrzeja Leppera, znaleziony w biurze Samoobrony, miał według prokuratury popełnić samobójstwo.

  Róża Żarska – adwokat Andrzeja Leppera, zmarła nagle w Moskwie.

  Andrzej Lepper – szef Samoobrony, wicepremier i minister rolnictwa w rządzie PiS-u, znaleziono go powieszonego we własnym biurze.

 16. MAREK mówi

  Po śmierci gen. Sławomira Petelickiego w Internecie pojawiło się gorzkie, sarkastyczne określenie: seryjny samobójca grasuje w Polsce. Ma to oczywiste odniesienia do tajemniczych śmierci, które dotknęły znaczących osób ze sfery publicznej III RP. Czasem były to dziwne wypadki samochodowe (prezes NIK Pańko i znawca problematyki wschodniej Karp), czasem niespodziewany, a zatem podejrzany, zawał (tropiciel afery FOZZ Falzmann). Były też ponoć samobójstwa (np. postkomunistycznego biznesmena i polityka Sekuły). Były też zabójstwa (szef policji Papała, minister sportu Dębski). Ludzie, którzy coś o tych wydarzeniach wiedzieli, masowo padali ofiarą samobójstw (?) w więzieniach. Żadna sprawa nie została tak naprawdę nigdy wyjaśniona! Jeśli, oczywiście, nie uznać za wyjaśnienie umorzenie dochodzenia przez prokuraturę.
  Co te sprawy łączy? Ano fakt, że ludzie, którzy zginęli, mieli wiedzę o tajnych działaniach służb specjalnych, także obcych, o przedziwnych operacjach biznesowych, o bezprawnych działaniach różnych polityków. Ludzie, którzy zginęli, byli lub mogli być bardzo groźni dla wielu potężnych grup biznesowo-politycznych, działających w Polsce.
  W tym kontekście trzeba widzieć śmierć gen. Petelickiego. On wiedział bardzo dużo. On krytykował od pewnego czasu rząd Tuska i szefostwo armii. On miał być świadkiem w dochodzeniach, które się toczą w sprawie korupcji przy prywatyzacji największych polskich firm. I ten właśnie człowiek, w momencie bardzo wygodnym dla wielu możnych tego świata, odbiera sobie życie?

 17. czarny mówi

  Braunowi, który ewidentnie chce zrobić z siebie idiotę i skompromitować Konfę, proponuję się zająć samobójstwem Wandy, co nie chciała Niemca.

 18. Shadow mówi

  @Czarny- idiotę to ty z siebie robisz. No ale cóż, żaden idiota, taki jak ty, NIGDY NIE WIE, CZEGO NIE WIE, Ale i tego zapewne nie zrozumiesz. Przypiąłeś się”do zgwałcenia prostytutki” i powtarzasz, jak przedszkolak ,”że Wacuś się przezywa”.- A z tajemniczą śmiercią Leppera i kilku jego współpracowników są powiązani ludzie kiedyś znaczący w polityce,a teraz w dużym biznesie i obecnie znaczący w polityce i biznesie. Jak może funkcjonować normalnie kraj,który nigdy nie wyjaśnia prawdy i nie dochodzi do sprawiedliwości. Taki kraj to kolonia, pełna niewolników umysłowych i mentalnych, dla których prawda, sprawiedliwość, uczciwość, a także otwarty umysł, TO zbędne rzeczy. Zbyt dużo w tym kraju i debili i sprzedajnych szmat.

 19. czarny mówi

  A kiedy to było? Co to zmieni w tym kraju, który praktycznie istnieje tylko na mapie? Teraz są ważniejsze sprawy, jak globalistyczne ciągoty WEF, covid, ograniczanie wolności, a nie śmierć jakiegoś zadymarza.
  A ta komisja to będzie tylko show dla ciemnego luda i tyle.

 20. ubawiony mówi

  Bylego kołchoźnika PZPRowca Leppera wam zal?

 21. ubawiony mówi

  A dlaczego nie sprawie FOZZ? Rosati zyje,Walesa,Kwasniewski,Balcerowicz? Czego sie posel Braun za to nie bierze? Same parchy zydowskie,Pan Posel Braun powinien sie za nich wziasc.

 22. Pawel mówi

  No jak za nich? Bracia w wierze jeszcze żywi

 23. czarny mówi

  Kiedyś się Braun brał za Wałęsę. Nakręcił film i tyle go widzieli.

 24. MSC mówi

  Do czarny. Kogo obchodzi? Ano tych , którym zależy na oczyszczeniu tej polskiej ” stajni Augiasza ” tobie widać nie. Boś
  ” cham , prostak i ostatnie bydlę ” Zrozumiałeś??!! Jak nie to wypierdalaj Ko-PO wcu. Jebać takich jak ty szmaciarzy, którym jest wszystko jedno. Głosuj dalej na swój ukochany PiS czy tam PO- KO ,wszystko jedno . Andrzej Lepper może i nie był z tkz.salonów, ale swoje wiedział i los Polski i Polaków miał w sercu ,a Ty? Śmieciu, co masz w sercu?

 25. MSC mówi

  Do Shadow . Trafnie, prosto w dychę. Szacunek.

 26. MSC mówi

  Do czarny . Podaj miejsce spotkania. Chętnie skuję Ci tę Twoją mordę.

 27. Maksio mówi

  Oglądnij sobie Grzesiu ten film, a może przestaniesz ściągać ukraińskie flagi, krytykować uchodźców i nieustannie tropić banderowców. Przynajmniej na jakiś czas….
  https://youtu.be/YUmn_BhgAis

 28. Mieszko mówi

  Poseł Braun jest jak Don Kichot z La Manchy, walczy z wymyślonymi potworami, które potworami wcale nie są (to tylko niegroźne wiatraki). Zamiast zająć sie repatriacjami, sprowadzać do Polski żywych Polaków z Kamczatki czy Kazachstanu, Sybiraków, ich potomków, którym Polska się marzy, on woli wykopywać trupy zza wschodniej granicy i razem z Putinem krytykować Ukraińców.

 29. Ewa-Maria mówi

  Czarny: przyczepiłeś się Leppera jak rzep psiego ogona. Widzisz tylko wyskoki Leppera a co powiesz na zadymy które są autorstwa niejakiego chuligana z Eurounii? . Lepper swoje akcje przeprowadzał w dobrej wierze. Ten drugi swoimi występkami kreuje się na to, aby dostać się na sejmowe salony, nic więcej. Nawet średnio rozgarnięty o tym wie że nie chodzi mu o rolników a przyszłą swoją polityczną karierę.

 30. czarny mówi

  @MSC Grzeczniej proszę. Zawsze obrażasz tych, którzy mają inne poglądy niż Ty? Następny bez wychowania i braku manier pokazał swoją prawdziwą naturę. Nie głosuję już ładnych parę lat i mi z tym dobrze. Bo po co? Nic to nie zmieni. Mam dość patrzenia na te same zakłamane mordy u żłoba, opowiadające bajki, żeby móc dalej kraść.
  Twoje groźby nadają się do prokuratora. Także ochłoń, a przed napisaniem jakiegoś komentarza dobrze się zastanów, jakie to może wywołać skutki.
  Redakcja tego portalu toleruje takie odzywki? Mam nadzieję, że nie i zrobi porządek z tego typu użytkownikami.
  @Ewa Maria
  A Lepper nie był chuliganem blokując transport zboża, wysypując je na tory, dokonując samosądów (ogolenie komuś głowy). A ten Kołodziejczak to drugi Lepper. Jak będzie fikał to podobnie skończy. A co jest złego w tym, żeby dostać się na sejmowe salony? Lepper, Braun i inni mogli, a Kołodziejczak nie?

 31. MSC mówi

  Do czarny. Następny lewak co chce wszystko do prokuratury zgłaszać, żeby ludziom usta kneblować. Zgłaszaj sobie, proszę bardzo. Mężczyzną jesteś zerowym , za to kapusiem wzorowym.

 32. czarny mówi

  Oto elektorat Konfy, co chce dać komuś w mordę za głoszenie poglądów niezgodnych z linią partii.
  Tylko patrzeć jak powstaną oddziały brunatnych koszul wiernych wodzowi.;)
  Kiedy Noc Długich Noży?
  Tylko w sumie wodza, brak bo do koryta każdy chce, taki Korwin dla przykładu prawie całą rodzinkę wstawił na listy wyborcze. Może Michalkiewicz, z fizjonomii trochę podobny do austriackiego malarza, filmy też o nim kręcili. Niech zapuści wąsik i rusza na swoją walkę.;)

 33. MSC mówi

  Do czarny.Dla Ciebie skurwysynu tylko dół z wapnem . Bujaj się z tąd trolu, na wybìórczą albo Onet. Śmierć wrogom ojczyzny! Teraz dawaj do prokuratury, tylko szybko .

 34. czarny mówi

  Zanim napiszesz jakiś komentarz, to sprawdź pisownię wyrazów w słowniku i nie kompromituj się.
  Na razie nie zamierzam się STĄD ewakuować i żaden niewychowany cham i chuligan z elektoratu Konfy.
  Swoją drogą zaprezentowałeś ciekawą argumentację w poprzednim swoim poście, że zgłoszeniem do prokuratury chcę Ci zakneblować usta. To rzucanie wulgaryzmów to jest dla Ciebie głoszenie swoich poglądów?
  Na Ciebie i Tobie podobnym są lepsze sposoby niż bujanie się z prokuraturą. W sumie podsunąłeś mi niezły pomysł z tą wyborczą i onetem. Napiszę do nich co tu się wyrabia.

 35. czarny mówi

  Na razie nie zamierzam się STĄD ewakuować i żaden niewychowany cham i chuligan z elektoratu Konfy mi nie będzie mówił co mam robić.
  Takie zacietrzewione i pełne nienawiści do innych indywidua jak Ty co łykają wszystko jak pelikany i ślepo podążają za poglądami innych są odpowiedzialne za zabójstwa Rosiaka, Adamowicza itd. Lecz się.

 36. MSC mówi

  Do czarny . To była zwykła literówka, która się wkradła.
  Pisz donos do swojego idola Michnika , pisz do szwabskiego, antypolskiego Onetu i gdzie tam jeszcze chcesz, lewaku posrany. Tacy jesteście tolerancyjni i otwarci na dialog? To może napisz o antifie albo czarnym bloku . Wyłączam się, bo szkoda czasu na takiego lewaka .
  Co do wulgaryzmów, to lekarze i prawnicy, gwiazdy tv też ich używają więc co to za argument? To jedyne co się ciśnie na usta gdy widzisz jak ojczyzna jedyne niszczona i atakowana. Takie lamusy jak ty tego nigdy nie zrozumieją.

 37. czarny mówi

  Ale ja nie jestem lewakiem. W ogóle mi nie po drodze z ich poglądami. Dla Ciebie każdy kto ma inne zdanie, poglądy od Ciebie jest lewakiem?
  Usprawiedliwienie, że celebryci używają wulgaryzmów jest żałosne i na poziomie Owsiaka. To niedługo będziesz argumentował, że skoro istnieje hasło “Śmierć wrogom ojczyzny!”, to w Twoim mniemaniu wrogów Ojczyzny rzeczywiście należy zabijać? Naprawdę idź do psychiatry albo psychologa na terapię, póki nie jest za późno.

 38. ubawiony mówi

  @ZK
  Do geniuszy zalicz jeszcze golodupcow z Solidarnosci,Frasyniuka,Michnika wszak to dzis wielmoza. Z gowna bat ukrecili.

 39. verizanus mówi

  Trzeba prowadzić w tej chwili walkę o SĄDOWNICTWO. Inaczej wszystko będzie teorią. Taka teoria nie jest bez znaczenia, ale jak ktoś myśli o tym, żeby NAPRAWDĘ po dojściu do prawdy wymierzona została sprawiedliwość to od tego trzaby zacząć.

 40. Cyprian mówi

  Ty Czarny, czy słyszałeś kiedyś o zgwałceniu prostytutki ?

 41. czarny mówi

  Osobiście nie, ale to nie znaczy że to jest niemożliwe. Jeśli jakiś klient będzie robił coś wbrew jej woli, to jak to się w/g Ciebie nazywa?
  I nie popisuj się głupotą i chamstwem jak Lepper.

 42. Czarek mówi

  Promocja aktora Olszańskiego teraz skamlanie o sprawiedliwość dla aparatczyka Leppera? Tematów zastępzczych zabrakło. Zajmijcie się ludobójcami z czasów plandemii.

  Oj zostali już sami rozsądni?

 43. M.K. mówi

  Owszem miał, bo w przeciwieństwie do Brauna nie był foliarzem z urojeniami, tylko zajmowały go realne problemy naszego kraju.

 44. czarny mówi

  Zamiast wyjmować jakieś stare trupy z szafy, to nie Konfa zrobi komisję śledczą ds. zatrucia Odry. To już jest konkretny i na czasie temat wymagający wyjaśnienia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.