SKLEP-WPRAWO.PL

Grzegorz Braun nie został wpuszczony na debatę o kulturze! Skandal z udziałem TVP Rzeszów

Grzegorz Braun/ fot. facebook
2

Grzegorz Braun nie został wpuszczony do siedziby TVP Rzeszów na debatę o kulturze. Praktyki cenzorskie – przemilczenie, przekłamanie – to jest to, z czym Konfederacja ma do czynienia – w rozmowie z publicystą Dominikiem Cwikłą powiedział Braun, który jest jedynką na podkarpackiej liście Konfederacji.

Jak relacjonuje portal Najwyższy Czas, komitet wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość na początku został zaproszony na debatę przez włodarzy lokalnego oddziału TVP. Po tym zaś, gdy dowiedzieli się, kto będzie reprezentował komitet, nie wpuścili Brauna do swojej siedziby.

– TVP chciałaby wybierać, mieć prawo selekcjonowania kandydatów, których KW Konfederacja Wolność i Niepodległość deleguje do programów wyborczych – w rozmowie z Cwikłą powiedział Braun.TVP S.A. – i centralnie i lokalnie – z jednej strony stara się stwarzać pozory pluralizmu, z drugiej rygorystycznie eliminuje tych kandydatów, których dotyczy zapis cenzorski. Najwyraźniej do takich kandydatów należę – zaznaczył lider Konfederacji.

PRZECZYTAJ: TVP przeprasza Konfederację. Czy spełniono warunki wskazane przez sąd? „Ma obejmować 100% ekranu” [WIDEO]

Przypomnijmy, że poza niedzielną debatą, przedstawiciele Konfederacji nie są wpuszczani do ogólnopolskiej siedziby TVP, a w jej lokalnych oddziałach pojawiają się bardzo rzadko. Cenzurze i propagandzie w publicznej telewizji sprzeciwia się wielu Polaków. Przed wyborami do europarlamentu kibice miejscowego klubu Stal Rzeszów na fasadzie budynku TVP Rzeszów umieszczono napis „TVPis Polin”.

Źródło cytatów: nczas.com

Przeczytaj i posłuchaj:

„Nie wyobrażam sobie sojuszu z Rosją!” Grzegorz Braun w wywiadzie dla wPrawo.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. tadzu mówi

    Szczęść Boże ładnie pan gra panie Braun, oj jak bardzo pokrzywdzony poszkodowany a tylko po to by być WIARYGODNYM.Brawooo brawoo ciemnogród jest zagospodarowany przez Toruń panie Braun wie pan o tym…..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.