Grzegorz Braun kandydatem Konfederacji na prezydenta Rzeszowa [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. Twitter
16

W czwartek (4.03.2021) Konfederacja ogłosiła, że poseł Grzegorz Braun będzie kandydatem tej partii na prezydenta Rzeszowa. Dotychczasowy prezydent miasta, Tadeusz Ferenc, złożył 10 lutego rezygnację ze względów zdrowotnych. Wybory odbędą się 9 maja.

– Polityka lokalna, regionalna, samorządowa to nie jest jakaś druga liga podwórkowa. W sytuacji, w której tak bardzo zawodzi nas władza centralna, rząd, parlament i inne organa władzy najwyższej w Warszawie, Polacy potrzebują w sposób szczególnie dramatyczny oparcia we władzy samorządowej – powiedział Grzegorz Braun podczas konferencji prasowej na rzeszowskim rynku.

– Mając do wyboru mandat w fasadowym dzisiaj parlamencie warszawskim i mandat Waszego zaufania tu, w rzeszowskim ratuszu, bez wahania wybiorę to drugie. Zacznijmy tę kampanię otwierając nowy rozdział w historii miasta i nie bójmy się wielkich wyzwań i wielkich wizji w historii Polski – oświadczył Braun.

Źródło informacji i cytatów: Facebook/Konfederacja

Zobacz też:

Minister rolnictwa prowadzi działania wrogie wobec polskiej wsi! Interwencja poselska Konfederacji [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Euzebiusz mówi

  Będzie miał przeciwko sobie całą prusko-żydo-banderowską i lewacką potęgę. Za sobą tylko ogromna wiedzę i imponujące opanowanie języka polskiego. Ob Go tylko nie poniosła chęć przekazania całej swojej wiedzy oduraczonym rodakom. Bez oratorskich popisów, rzeczowo, konkretnie, swoją piękną polszczyzną ale 1/3 tego co zazwyczaj. Powodzenia Panie Grzegorzu.

  1. Matka mówi

   Tak będzie:)))))))))

   A poważnie, to jak nie będzie miał przeciwko sobie jedynie przedstawicielki umoczonego miejskiego układu i kolesia chodzącego po mieście w stroju pirata, jak w Gdańsku, to dobrego wyniku nie wróżę.

 2. mł👊t na głupotę mówi

  Również życzę powodzenia. Szkoda że sam nie będę mógł na pana Grzegorza zagłosować. Dał się poznać jako prawy człowiek, katolik, patriota i przede wszystkim Polak przez duże P. Osobiście najbardziej podoba mi się zdanie pana Grzegorza na temat zboczeńców i dewiantów różnej maści.

  1. Tolek mówi

   Pruską raczej nie, bo sam jest Niemcem.

  2. Boguslaw mówi

   Jatrzysz znowu, zydowski DUPKU!?
   Dowody?
   Akurat w Rzeszowie?

  3. Tolek mówi

   Google; Głuchoniemcy.

   Tumanku także twój drugi idol, szef tego portalu, od nich pochodzi, sam z dumą o tym mówił.

  4. Boguslaw mówi

   Myslisz: Jacek- z Rzeszowa! Wiem!
   A co to mialoby wspolnego z Niemcami!?
   I z niego chcesz szybko zrobic zlego agenta, czy co!?
   Czy przynajmniej ty wiesz, o co ci chodzi?

  5. Boguslaw mówi

   NIemiec z Rzeszowa? Masz ta tajemnice prosto z telawiwu?

  6. Boguslaw mówi

   Pierdolisz tolek bzdury tutaj i szkoda sie toba w przyszlosci w ogole zajmowac, tak jak twoja, pierdolona, rodaczka, z pustyni negew!

  7. mł👊t na głupotę mówi

   O proszę, wulkan intelektu się odezwał. Toluś a „wisz ty choć kaj Nimcy leżą?”

  8. Matka mówi

   Pan Jonny Daniels mówił, że Żydem. On ma dobre informacje.:)

 3. benedykt mówi

  Trudny sprawdzian, ale bardzo potrzebny. W przypadku zwycięstwa (oby!) z pewnością łatwo nie będzie i cała masa przeciwności spadnie na barki szan. G. Brauna, zwłaszcza gdy pójdzie bezkompromisową drogą w sprawach najważniejszych i korzystnych dla Podkarpacia, w tym też dla Polski. A to już dla żydokomuny „nie mieści się w żadna rubryka”.. Jednak biorąc pod uwagę obecny brak możliwości większego wpływu decyzyjnego jako Posła RP, to funkcja prezydenta dużego miasta z pewnością daje i realną władzę i możliwości decyzyjne conajmniej w skali regionu. W ten sposób może chociaż jeden obszar w RP zacznie normalnie funkcjonować.

 4. Rafał mówi

  Jakie piękne zdjęcie. Ludzie mają piękne twarze….
  Dziękuję Ci Panie Grzegorzu.

 5. Walko mówi

  A ja myślę, że to próba wysłania Pana Brauna na daleką, wysuniętą placówkę, żeby nie przeszkadzał w Sejmie. Tu jest bardziej potrzebny.

  1. Boguslaw mówi

   Raczej NIE!
   On tam ma swoja regionalna strefe, jako posel i swoich wyborcow!
   Moze akurat zafascynowany rozwojem gospodarczym miasta i regionu!?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.