Groteskowa akcja KODomity. Nawołuje do publicznej masturbacji w proteście przeciw „Różańcowi do granic”

10

7 października ma odbyć się wielka modlitwa różańcowa na granicach Polski. Ten dzień to Święto Matki Bożej Różańcowej ustanowione w rocznicę bitwy pod Lepanto, gdzie flota chrześcijańska pokonała wielokrotnie większą flotę muzułmańską ratując tym samym Europę przed islamizacją.

Modlitwa „Różaniec do Granic” bardzo nie podoba się „obrońcom demokracji”. Aktor Cezary Pazura, który zadeklarował swój udział w modlitwie, został przez nich opluty i zmieszany z błotem. „Fanatyczny katol”, „strasznie się zeszmacił”, „Ty śmieciu pisowski. Pajacu jebnięty”, „Swój różaniec wstaw sobie błaźnie w d…” – oto kilka przykładów nowoczesnej „mowy miłości” kierowanej pod adresem Pazury.

Jednak ordynarne wpisy to nie wszystko. Agresja przeciwników „Różańca bez Granic” przybiera już formy patologiczne. Oto apel jednego ze zwolenników KOD, który opublikował on na facebooku: „W sobotę 7-go kontrakcja: na granicach cała Polska grzeszy i się masturbuje.”

Wpis tego człowieka świadczy nie tylko o jego prymitywizmie podpowiadającym mu, że wywalenie fujarki na wierzch to skuteczna forma protestu. To jest produkt neomarksistowskiej ideologii, która sprowadziła człowieka do poziomu bezmózgiego prymitywa upatrującego najwyższą wartość w stymulacji seksualnej. Efekt jest groteskowy. Wyobrażacie sobie tych nieszczęsnych onanistów ustawionych na granicach Polski? :)))

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jarek mówi

  Przypomina mi się lektura szkolna – Sklepy Cynamonowe – nie wiem czemu ale ci kodomici kojarzą mi się z pomiętą kartką papieru z napisem d….a – nie bądźmy przypadkiem udupionymi chłopcami i olejmy tych pajaców – kto normalny zwraca na nich uwagę. Przecież są warci tyle co pomięta kartka papieru – zwinąć i użyć a adres na niej wpisany

 2. Normalny mówi

  Jak to żydostwo zwalcza na różne sposoby religię katolicką, jak jej się boi ! Ale że oni nie boją się piekła ?! Tam to dopiero szatany z penisami sięgającymi racic, a zaopatrzonymi w różną ilość haczyków, się do nich dobiorą , jak się nie zdążą nawrócić na wiarę katolicką ( taką wersję piekła przedstawia znany publicysta Stanisław Michalkiewicz, a zasłyszaną od autorytetu, jakim jest ksiądz katolicki – egzorcysta).

 3. Constancja mówi

  Jaka piekna akcja rozancowa. Jestem zachwycona Polska, to jest iskra dla calej Europy a byc moze swiata. Odmawiajcie rozaniec codziennie! Rozaniec to tez egzorcym, kto wie moze to tym opetanym w czyms tez pomoze.

 4. Justyna mówi

  Tym bardziej musimy się modlić za takich ludzi.

 5. test24 mówi

  Niemal zawsze plułem na Kościół i wyśmiewałem osoby wierzące, ale lewaki są jednym z powodów, które mnie nawróciły. Ci ludzie zachowują się, jak opętani przez Szatana. Ich wypowiedzi i zachowania są często niemal jak żywcem wyjęte z filmów o egzorcyzmach. A skoro Szatan istnieje, to musi przecież istnieć i Bóg…

 6. Hammurabi mówi

  Módlcie się – nie przeszkadza to przecież nikomu o zdrowych zmysłach. Proszę jednak, byście przyjęli do wiadomości, że są również niewierzący i to wcale nie Wasi wrogowie. Prędzej hipokryzja, chciwość, nieumiarkowanie, złość, egoizm, buta, żądza władzy kościelnych hierarchów odzianych w purpurę, fiolety i… biel, może wyprowadzić z równowagi. To oni, z gębami pełnymi wyświechtanych frazesów i gotowymi receptami na wszystko w okół są kamieniem u szyi Kościoła i powodem wielu ataków godzących w Was, jako zbiorowość zjednoczoną wiarą. Są powodem irytacji i zgorszenia. Są powodem odejścia od Was wielu ludzi. A ten zwolennik KOD-u zwyczajnie chce zaistnieć. Nie ważne jak. Byle było głośno. A że głupich nie sieją….

  1. Constancja mówi

   dla wierzacego jedynym wrogiem jest szatan. I to jest jego sukces ze w niego nie wierzysz. Jak tlumaczysz fenomen Ojca Pio? À le nie tylko, tez innych Swietych…

 7. rm mówi

  są jakieś njusy na temat powodzenia kontrakcji?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.