Gowin o Konfederacji: Będą się smażyć w piekle za antysemityzm [WIDEO]

Jarosław Gowin/ fot. screen
45

– Politycy Konfederacji będą się smażyć w piekle politycznym za to, że próbowali uzyskać sukces polityczny rozpętując, na szczęście nieudolnie, falę nastrojów antysemickich. Po pierwsze, antysemityzm, tak samo jak antypolonizm, czy inna forma rasizmu, jest po prostu niemoralny. Po drugie, w polskim położeniu geopolitycznym, z naszą historią, to jest coś wyjątkowo szkodliwego dla polskiej racji stanu. Sprzeniewierzyli się racji stanu i zostali za to ukarani przez wyborców – oświadczył wicepremier Jarosław Gowin w TVN.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Nie minęły jeszcze dwa dni od triumfu PiS w wyborach do europarlamentu, a już mamy butną deklarację wicepremiera Gowina, która pokazuje, co czeka wszystkich Polaków protestujących przeciw bezprawnym roszczeniom żydowskim i legitymizującej je ustawie 447 JUST. Szanowni Państwo, jesteśmy niemoralni i będziemy smażyć się w piekle za antysemityzm! WOW!

Do kompletu mamy deklarację, z której wynika, że antysemityzm (czytaj: protest przeciw żydowskim roszczeniom) jest sprzeniewierzeniem się polskiej racji stanu. Jaki jest zatem logiczny wniosek z tej deklaracji? Logiczny wniosek jest taki: realizacja roszczeń żydowskich jest zgodna z polską racją stanu. A skoro jest zgodna, to trzeba zapłacić. Bo przecież – jak stwierdził wicepremier Gowin w marcu 2018 roku – „Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzną narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże”.

Tak oto rząd „dobrej zmiany” uruchomił pałkę antysemityzmu do bicia Polaków protestujących przeciw ograbieniu Polski przez Żydów . Nie zapominajmy, że wicepremier Gowin, który zaatakował dziś Konfederację i – pośrednio – wszystkich, którzy na nią głosowali, futruje naszymi pieniędzmi osoby szerzące antypolską propagandę. To dzięki dotacjom od Gowina powstała antypolska książka „Dalej jest noc” pod redakcją prof. Barbary Engelking i prof. Jana Grabowskiego. To dzięki niemu Centrum Badań nad Zagładą Żydów otrzymało wsparcie na dowodzenie, że Polacy są współsprawcami Holokaustu. I to dzięki niemu dr hab. Michał Bilewicz bawi się właśnie w budowanie narracji, że Polacy to antysemici posługujący się tzw. mową nienawiści. Tak wygląda realizacja polskiej racji stanu według wicepremiera rządu RP. Zgroza!

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wygrały strachy na Lachy

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antykomuch mówi

  Jeśli antysemityzm to to samo co antypolonizm, to dlaczego PiS pozwala na antypolonizm w żydowskim muzeum POlin? Dlaczego PiS pozwala na antypolonizm uprawiany przez żydów z Izraela i USA? Gowin i reszta bandy z POPiS-u będzie się smażyła w piekle za ANTYPOLONIZM razem z żydami!!!

  1. Ella mówi

   Gowin=cwaniak, krętacz i karierowicz bez kręgosłupa moralnego, który nie robi nic, by z uniwersytetów usunąć gender studies, Środę, Hartmana, Piątek, Graf i innych antypolskich, antychrześcijańskich bolszewików.

  2. robert mówi

   wolna-polska.pl 1- Chazarowie i wstydliwa przeszłość żydów. 2 – Ukraina – We Lwowie hucznie obchodzono banderowskie święto. (czemu te pis-uary nie mówią, o żydobanderowcach)

 2. michu mówi

  A może nie przez wyborców ale przez tych co liczą głosy zostali ukarani….;)

  1. Hammurabi mówi

   Przecież to jasne jak słońce! Cóż by to się działo, jakby głos niezgodny z ogólnym chórem piewców – nazwijmy to na użytek tej wypowiedzi – „gowinizmu” wdarł się niby snop jasnego światła w mrok?
   Co by było, gdyby głos kogoś pokroju panów Brauna czy Czerniaka zabrzmiał w PE?
   Mam nadzieję, że nauczeni przykładem znikających głosów z ostatnich wyborów liderzy Konfederacji na jesieni dołożą starań by wybory były należycie monitorowane.

  2. piotr mówi

   gazetawarszawska.com Podstawa do oskarżenia Danielsa o zniesławienie.

 3. aaa mówi

  śmieciu leż plackiem i podnoś głowy

 4. Dan mówi

  Nienawidzę żydów i nikt mi tego prawa nie odbierze. Zresztą, Gowin przygłupie, wskaz mi jeden kraj, który ich kocha.

 5. krzysztof mówi

  ta zdradziecka menda liczy na wplywowe stanowisko takze po nadejsciu nowej wladzy. i tak, czy rzadzi po, czy pis, czy zydzi szabesgoj gowin zawsze na swieczniku.

  1. Krzysztof mówi

   Odpieprz się od mojego nicka . Dodaj sobie cyfrę – frajerze.

 6. zyg mówi

  Aj waj! Gówin został pierwszym szabesgojem i ZDRAJCĄ NARODU POLSKIEGO!

  1. AS mówi

   Gowin nie jest zdrajcą, nie zdradził przecież swojego narodu a wręcz stale z broni jego interesów. Tak było, jest i będzie.

  2. mietek mówi

   Czytanie ze zrozumieniem „… Narodu Polskiego!”. A jaki jest jego prawdziwy każdy już wie.

  3. AS mówi

   @Mietek Być może to taka drobna zawiłość słowno-logiczna, ale uważam, że nie można być zdrajcą narodu, do którego się nie należy. Inaczej, moja skromna osoba nie może być „zdrajcą” np. narodu hiszpańskiego, gdyż jestem Polakiem. Nawet jeśli gadałbym głupoty o narodzie hiszpańskim, czy nawet działał wbrew jego interesom. Niezależnie od tego bardzo pozdrawiam, Polak narodowości polskiej: AS.

  4. zs mówi

   Jezeli zostalbys urzednikiem w Hiszpani, to szkodzac bylbys zdrajca.

   Z gory mozna uznac, ze zyd, szabesgoj na jakimkolwiek urzedzie, w kazdym kraju bedzie zdrajca.

   PO i PIS to prrtie rzadzone przez zdrajcow – szabesgojow.

 7. Hammurabi mówi

  Jak to mówią: „każdemu przez chwilę grają”. Gowinowi jako „niezatapialnemu” grają już dość długo. Zbyt długo. Czas, by został rozliczony zarówno z haniebnych wypowiedzi, jak i naszych ( w końcu) pieniędzy rozdawanych zdeklarowanym wrogom wszystkiego co polskie!

 8. Paweł mówi

  Żałosny śliski nierób bez choćby krzty wiarygodności.

  1. Rins mówi

   Gowin Ty zdrajco, po na kolanach przed Niemcami a PiS na kolanach przed żydami wstyd na cały świat i historię Polski

 9. zxz mówi

  a w jakim piekle jeśli można wiedzieć, bo nie przypuszczam żeby w tym samym co pan panie „ministrze”

 10. Mariusz mówi

  No powiem tyle. Pan Gowin będzie się smażył w piekle. Tylko nie wiem czy politycznym…

 11. FruFru mówi

  Znowu Gowin i znowu news o niczym, czemu nikt nie piszę, że to mason i agent londyńskiego city? Kiedy odszedł z PO bo dokładnie nie pamiętam, przed czy po aferze podsłuchowej? Skąd miał cynk aby opuścić tonący okręt czym było PO przed wyborami w 2015 roku? Zwykły szabes-goj i nic poza tym to on skończy w piekle nie my.

 12. Marcin mówi

  Po takiej wypowiedzi nie ma wątpliwości, że Go win to albo Żyd albo szabesgoj, bo o interesie polskiego narodu nie ma tu mowy. Ten gościu sponsoruje szkalujące nas instytucje, a jako min edukacji rozwalił szkolnictwo. Go lose.

 13. George mówi

  Filosemicka gnida Gowin, powinien wykorzystać każdą okazję żeby siedzieć cicho. Tymczasem ma nieodpartą potrzebę żeby zasmradzać przestrzeń publiczną swoimi(?) przemyśleniami. Ciekawe kto jest jego oficerem prowadzącym? Sam Daniels, czy raczej ktoś niższego szczebla?

  1. Dan mówi

   W tym cały ambaras, że tylko kula w łeb odseparuje dziada o chlewu.

 14. f.d. mówi

  Gowin, dlaczego ty próżniaku, pasożycie rozwalasz nasze Polaków pieniadze na działalność POLAKOŻERCZĄ!!! Dlaczego polakozercy są przez ciebie nieustannie futrowani naszymi Polaków pieniędzmi!! Będziesz niebawem razem z tymi szubrawcami, polakożercami wyautowany!!! PiS dzięki tobie i Glińskiemu pójdzie w totalny niebyt! W wyborach do PE zagłosowalismy na PiS ale w Kraju zagłosujemy na KONFEDERACJĘ żeby wam PiSowcom na łapy rozdające polakożercom nasze Polaków pieniądze na działalność polakożerczą oraz żeby was pilnowali przed wypłacaniem zydom bezpodstawnych szabrowniczych, szmalcowniczych roszczeń.

  1. Janusz I mówi

   Tylko nie głosujcie na Korwina z Rodziną!!!!!

  2. Paweł mówi

   Co Pan ma na myśli? To,że Korwin może być agentem czy jak?

 15. Flex mówi

  Ciekawe jakie rajskie pastwiska za kredyty finansjery zaplanowali „semitofile”?! PIS za +++ kupił głosy wsi, to napędziło frekwencję w wyborach i dało mu zwycięstwo. Szkoda, że P.Kukiz nie dołączył do Konfederacji, byłby przekroczony próg i lepsza pozycja na jesieni. Teraz Partia władzy ma szansę na samodzielne rządy przez kolejną kadencję bez ryzyka, że ktoś będzie im patrzył na ręce. Nie żałuję głosu na Konfederację, wynik przy wściekłej nagonce i całkowitym pomijaniu przez wiodące media, które dla większości wyborców są głównym źródłem informacji jest i tak bardzo dobry. Ale bez zaistnienia w ogólnodostępnych mediach będzie ciężko będzie ciężko go poprawić. A ludziom oczy otworzą się dopiero w przyszłym roku, jak zacznie się dokręcanie śruby. Finansjera nie po to inwestuje kapitał, by Polacy żyli dostatniej. Zobaczymy jak da sobie radę rząd PIS, którego główne twarze mają marne poparcie społeczne, bo Ci którzy je naprawdę mieli (gł. PBSz) zostali exmitowani do PE.

 16. Robert B. mówi

  Proszę Państwa, a jak Państwo myślą, po co ta histeria wokół tego ich świętego, bo żydowskiego, holokaustu jest tak rozkręcona? Po to, żeby odcinać kupony. Żyd – święta krowa, Żydowi wszystko wolno. Gojom nie wolno się bronić przed ich agresją, bo zostanie oskarżony o antysemityzm.

  1. Mari mówi

   Nie, nie, nie. Ja jestem gojem. Jestem zwierzęciem. Kiedy zwierzę prowadzi się na rzeź, ma prawo wierzgać przeciw ościeniowi, ma prawo się bronić. Mam – jako zwierzę – goj – zasrane prawo bronić się przed „człowiekiem”. I nikt i nic mi tego prawa nie może odebrać. Więc nie zawstydzajcie mnie mówiąc, „żem jest” antysemitą. Ja tylko bronię się przed unicestwieniem.

 17. Krzysztof Kamiński mówi

  Dla Niego to oczywiście żaden problem, bo On będzie płacił Naszymi pieniędzmi. I nas będzie zaganiał do pracy, by spłacić swój polityczny haracz. A jak będzie wyjątkowo wyzyskiwał to i Nobla pewnie dostanie. I lukratywną posadkę do emerytury. Ot życie w Polsce.

 18. Dariusz mówi

  Gowin skurwielu! To między innymi twój łeb spadnie i sam w piekle wylądujesz!!

 19. jacek mówi

  gowin to żydowska marionetka, parobek na posyłki żydowskiej nacji…

 20. Ink mówi

  Żydowska marionetka smaż się w piekle

 21. Mieczyslaw mówi

  Jestem ciekaw czy gowiny nie jest Zydowskim agentem

 22. Sowa mówi

  Gowin to syjonista-krótko i na temat. Kropka.

 23. Dino mówi

  najwyższa kara dla zdrajców Narodu Polskiego!

 24. Dino mówi

  oby Konfederacja ich rozliczyła

 25. Krzysztof mówi

  Gowin – ty śmieciu żydowski , to ty będziesz się smażył w piekle, nie tylko politycznym , ale tym prawdziwym , ty pieprzony przebierańcu. Przyznaj się jak naprawdę się nazywasz ?

 26. marju73 mówi

  Ten żydopis to godny przykład żmijowego plemienIa.

 27. NOTAK mówi

  Nadal liczę na Konfederację, politykę jednak musi zmienić wobec RN i ugrupowań patriotycznych.

 28. Bart mówi

  Gowin to farbowany lis, co mu pasuje tam przeskakuje, poglądy da się dopasować do chlebodawcy…

 29. Robert mówi

  Sam Bóg wysłal więcej Żydów do piekła i zgładził ich niż obce wojska… wystarczy poczytać Biblię. Sądy Boże podczas przemarszu przez pustynię do Ziemi Objecanej. Sam Bóg powiedział, że całe niewierne pokolenie Żydów umrze na pustyni, a wyłącznie ich dzieci wejdą do Ziemi Objecanej. Sąd ognia, żmij, zapadnięta ziemia, zaraza itd, itd…. Skoro sam Bóg nie wytrzymał z nimi, to czemu dziwisz się nam, że nie możemy znieść obłudy, zakłamania i bezbożności tych, którzy mają imię że żyją a są martwi. Czy sam Pan Jezus nie nazwał ich plemieniem żmijowym, dziećmi szatana i synagogą szatana? Oczywiście, należy pamiętać o wszystkich prawwych Żydach: prorokach, apostołach i wierzących, którzy najbardziej byli prześladowani przez plemię żmijowe własnych braci. Tak jak prawy Abel przez Kaina, Reasumując. Komu chwała, chwała, komu bat, bat. Komu potępienie za bezbożność, potępienie. Panie Gowin… twoja nieprawość osadzona na nieznajomości Biblii, nie czyni cię swiętszym od Boga, tylko obnaża twą nieznajomość Pisam i bezmyślność. Tyle w temacie. Nadmienię jeszcze, że sam Bóg nazwał Nebukadnezara swym sługą, który wykona Jego wolę nad bezbożną Jerozolimą, pełną bałwochwalstwa i nieprawości i szczątek swych spalonych dzieci w Dolinie Hinnona dla Molocha.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.