Google Maps dyskryminuje chrześcijan. Czy kościoły są gorsze od synagog i meczetów?

google maps/ fot. screen
3

Meczety i ośrodki kultury islamskiej oznaczono symbolem półksiężyca. Synagogi – gwiazdą Dawida, a kościoły – nic nie mówiącym symbolem bez krzyża. W taki sposób Google Maps graficznie oznacza miejsca kultu poszczególnych religii. To oczywista dyskryminacja chrześcijan. Czy kościoły są gorsze od meczetów i synagog? Czy chrześcijanie nie mają prawa do tego, żeby symbol ich religii był pokazywany na internetowych mapach?

Oto kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z wojną cywilizacyjną skierowaną przeciw chrześcijaństwu. I nie chodzi tylko o religię. Chodzi o całą cywilizację zbudowaną w oparciu o chrześcijaństwo. Ta cywilizacja ma zostać zniszczona i nad tym pracują „postępowcy” wszelkiej maści budując narrację o ksenofobicznych i rasistowskich chrześcijanach oraz otwartych i tolerancyjnych muzułmanach i Żydach. A ponieważ „tolerancyjnym” muzułmanom i Żydom przeszkadza krzyż, więc jest on konsekwentnie usuwany z przestrzeni publicznej. To jest nie tylko deprecjonowanie religii, ale również odbieranie ludziom ich historii, tradycji i kultury. To jest pedagogika wstydu i wojna cywilizacyjna. Warto o tym pamiętać!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj też:

Poznański kalendarz trzech religii to dialog międzyreligijny, czy uderzenie w cywilizację łacińską?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. j-da mówi

    Szachrajska międzynarodówka postanowiła wymazać chrześcijaństwo z ze świadomości ludzi ale także z publicznej przestrzeni i te oznaczenia na mapach to tylko jeden z przejawów walki z kościołem

  2. amerro mówi

    pasoZtyty-rozbójnicy swiatowi, przez dwa tysiące lat wojują z chrzescijanstwem z katolikami zwłaszcza, i nigdy nie dali rady Go zniszczyć! Nie zniszczą KK bo wojują z samym Panem Jezusem, Synem Bożym, który powiedział, ze bramy piekielne Kościoła NIE przemogą! Pan Jezus nieustannie dotrzymuje słowa i tak pozostanie az do Paruzji czyli do ponownego przyjscia Pana Jezusa na ten Swiat! Ale wtedy, kiedy Pan Jezus przyjdzie ponownie to już dla wszystkich bandziorów zabijających i okradajacych chrzescijan będzie za późno! Piekło i wieczne potępienie to ich przyszły los. Z resztą kazdy z nich kto niszczył okradał i zabijał chrzescijan po swej smierci zasilił zasoby piekielne. Amen! Amen! Amen!

  3. Rick mówi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.