Gmina Żydowska blokuje premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Dom Pielgrzyma Amicus wypowiada umowę najmu sali

23

W poniedziałek (25.11.2019) ma odbyć się premiera książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek i Tomasza Budzyńskiego. Ale czy uda się znaleźć salę na to wydarzenie? W czwartek Katolickie Centrum Kultury „Dobre miejsce” wypowiedziało umowę najmu sali. Po kilku godzinach organizatorzy znaleźli kolejna salę w Domu Pielgrzyma Amicus. Ale nie na długo.

Protest Gminy Żydowskiej – po trzech godzinach od zawarcia umowy kierownictwo Domu Pielgrzyma Amicus zostało zmuszone do odwołania premiery naszej książki pt. „Powrót do Jedwabnego”. Czy to jeszcze Polska, czy już Izrael? Nie poddajemy się. Szukamy dalej – napisał na Twitterze Wojciech Sumliński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Od 19 lat sprawa Jedwabnego jest wykorzystywana przez Żydów do atakowania i szkalowania Polaków na arenie międzynarodowej. W 2001 roku, na skutek żydowskich nacisków, ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński nakazał przerwać ekshumację, gdy pojawiły się dowody, że opowieść Jana T. Grossa o Polakach palących swoich żydowskich sąsiadów w stodole to bujda. Śledztwo IPN prowadzono w taki sposób, żeby nie obarczyć Niemców odpowiedzialnością za tę zbrodnię. Pomimo kilkudziesięciu tysięcy podpisów pod apelem o wznowienie ekshumacji, minister Ziobro milczy. To jasne, ze chociaż formalnie decyzja należy do niego, to nie on ją podejmuje. Lech Kaczyński przerwał ekshumację, a Jarosław Kaczyński nie chce jej wznowić.

Żydzi zablokowali ekshumację w Jedwabnem. Żydzi blokują premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Dlaczego? Według opisu na stronie Wojciecha Sumlińskiego książka demaskuje „kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń” oraz przedstawia „mechanizm manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today – ustawa 447”. Jak widzimy, w III RP takie informacje nie przechodzą do żadna rubryka.

O sprawie Jedwabnego i o żydowskich atakach propagandowych na Polskę piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multkult, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Jedwabne i religia Holokaustu [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. greg mówi

  Bądźmy solidarni z tym paradygmatem. Proszę was!

 2. Robert mówi

  Gdy liszki mają swe jamy i ptaszki swoje gniazdeczka,dla Ciebie brakło gospody Tyś musiał szukać żłóbeczka

 3. Zbulwersowany mówi

  Zatrważające są postawy tych rzekomo katolickich instytucji, które wystraszyły się chyba….. prawdy. Bo jak można tak pozwalać sobie na wszystko Żydom ?!

  1. Schock mówi

   To nie instytucje się wystraszyły, tylko po prostu dostały zakaz z kurii. Pikanterii tej sprawie dodaje fakt, że DP Amicus to obiekt przy kościele św. Stanisława Kostki, leżący jakieś 50 m od grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który zawsze podkreślał słowa Chrystusa, że tylko prawda nas wyzwoli… W tej konkretnej sytuacji uważam, że należy się zwrócić do prawosławnych lub parafii polskokatolickiej, całkiem serio.

 4. Elżbieta mówi

  Co im da blokowanie premiery? Przecież książkę można kupić, a Pan Wojciech to, co na premierze, może powiedzieć w internecie.

 5. Schock mówi

  Chcę tylko przypomnieć, że dom Amicus funkcjonuje przy kościele św. Stanisława Kostki, jakieś 50 m od grobu bł. Jerzego Popiełuszki (!) który zawsze podkreślał słowa Jezusa, że tylko prawda nas wyzwoli… Nasuwa to podejrzenie, że wytyczne poszły z kurii, tym samym wątpliwe, czy jakaś parafia Archidiecezji Warszawskiej udostępni pomieszczenie. W tej sytuacji proponuję porozmawiać z duchownymi polskokatolickimi lub prawosławnymi, serio !

 6. zz top mówi

  W sejmie,wynajac miejsce gdzie sie odbywaja konferencje prasowe. zadem parch laski nie zrobi aby takie pomieszczenie wynajac bo to wlasnosc calego narodu a nie wybranej zydowskiej szajki. Dosc pomiatania we wlasnym kraju przez syf zydowski, Dosc.

 7. szalom mówi

  Szkoda, że to już zimna jesień. Gdyby było cieplej to można promocję zrobić w Jedwabnem. Gdyby wójt się bał to gdzieś u gospodarza, na ściernisku czy kartoflisku. Niech się TVN, sztabowy sierżant naczelny i wiodąca gmina wściekną. Pal ich cholera.

 8. Rochel57 mówi

  Trzeba koniecznie wyczyścić Polskę z tego zydowskiego śmietnika. To krok podstawowy suwerennego państwa. O ile takim jeszcze jesteśmy ?

 9. Schock mówi

  Wojciech Sumliński potwierdza w filmie opublikowanym 3 godz. temu, co napisałem wyżej – Eskimosi interweniowali w kurii, a ta natychmiast zakazała organizacji tego spotkania.

 10. czytacz mówi

  Jacku!
  Warto zwrócić uwagę na rolę komisarza kryminalnego Hermanna Schapera [po wojnie żył pod fałszywym nazwiskiem Karl Bielinski], który prowadził akcję przeciw Żydom dowodząc Einsatzkomando SS Zichenau (Ciechanów)-Schröttersburg (Płock) – marszruta jego oddziału: w końcu czerwca Wizna, 5 lipca Wąsosz, 7 lipca Radziłów, 10 lipca Jedwabne, w sierpniu (bez dokładnej daty) Łomża, około 22 sierpnia Tykocin, 4 września Rutki. Mord w Jedwabnem miał ten sam niemiecki „scenariusz”. „Niemcy ten mord wymyślili, zorganizowali, wyreżyserowali i swoją bronią ostatecznie dopełnili” – pisze Thomas Urban, niemiecki historyk. Jednoznacznie podważa on rewelacje Grossa, pisząc, że: ,,wersja Grossa, że istniało porozumienie między radą miejską Jedwabnego a Niemcami w sprawie zamordowania żydowskiej ludności, nie da się udowodnić na podstawie relacji świadków. Nie było mianowicie w ogóle rady miejskiej w Jedwabnem”!
  Zob. na: https://niezlomni.com/oto-prawdziwy-architekt-zbrodni-jedwabnem-ustalenia-niemieckiego-historyka-obalaja-teorie-jana-tomasza-grossa-oto-naprawde-sie-stalo/

  1. Tomek mówi

   Problem tylko w tym, że Gross sobie tematu całkiem nie wymyślił, tylko było śledztwo IPN z przesłuchiwaniem świadków (i analizą wcześniejszych przesłuchań) którzy w większości zeznali, iż wiodąca rola w tym mordzie była Polaków – Niemcy są raczej opisywani jako bierni uczestnicy.

  2. Zulu-Tango-Tango mówi

   Tomuś! Czy Ty w ogóle jesteś Polakiem? A może jesteś szabesgojem? Tacy, ponoć, tez są potrzebni. Wiem, że jesteś służbowym trollem. Szefowi zapewne juz zrobiłeś oralnie dobrze! To, co napisałeś – wcale nie jest sprzeczne z ustaleniami prof. Urbana! Wystarczy przesunąć „akcenty” pewnych sformułowań lub nadać im owczesny kontekst. A czy wyniki ekshumacyjnych wykopalisk prof. Koli też zanegujesz?

  3. Tomek mówi

   Oralne zabawy z szefem to domena takich, jak ty. Widać, że musisz to lubisz, bo już któryś raz komuś innemu to imputujesz.

   A wyniki prac prof. Koli znam, w przeciwieństwie widać do ciebie. Wykonano ekspertyzy owych łusek i nie mogły one być wystrzelone w 1941, są pozostałością po walkach, które toczyły się tam w innym okresie (były tam m.in. okopy). Wszystko masz ładnie opisane w materiałach IPN, tyle że gamoniom takim jak ty nie chce się do nich sięgnąć, wolicie wypisywać bzdury o „tajnym raporcie Koli”, a jak ktoś tłumaczy wam fakty, to piszczycie, że pewnie nie jest Polakiem. Zamiast myśleć o robieniu laski możesz się dokształcić i wrócimy do dyskusji.

  4. Zbigniew mówi

   Tomek jest „genialny”: „Niemcy są raczej opisywani jako bierni uczestnicy.”

   Tomek jest raczej – raczej sam siebie opisuje, ze jest raczej „biernym uczestnikiem” wiodacej roli ………….. .

   Na marginesie pytanie: Co bedziesz Tomku lapal w psychiatryku, jezeli w UE maja zniknac wszystkie muchy – much nie bedzie a ty machajac lapkami widzac muchy bedziesz opowiadal o wiodacej roli biernych uczestnikow i biernych ofiar w interesie przedsiewziecia masowych mordow?

 11. Wojciech mówi

  Chcieliście PiS-u to teraz macie Polin.

 12. jacek mówi

  nieźle, polki kościół jest dyrygowany przez żydowską gminę, niesamowite czego doczekaliśmy…

 13. Hammurabi mówi

  Mam nadzieję, że w Waszym sklepie będzie można tą książkę kupić!

 14. Spostrzegawczy mówi

  Zydokomunistyczna zbrodniarka Helena Wolińska rzuciła swego czasu hasło do swoich bolszewickich ziomków : Nie możemy pokonać Kościół Rzymskokatolicki w otwartej wojnie, więc musimy go przeniknąć od środka. Kiedy to IPN ujawni żydowską antykatolicka agenturę wewnątrz Swietego Kościoła Chrystusowego, bo wygląda na to, że niszczy ona struktury Kościoła i demoralizuje wiernych nie tylko w Polsce ?

 15. sulka mówi

  powiało optymizmem. Żydowska ADL z USA zrobiła sondaż w kilkunastu krajach. Okazuje się, że Polacy to najwięksi antysemici na świecie. Dlaczego? Po przeczytaniu tych kilkunastu pytań okazuje się, że Polacy najlepiej orientują się w globalnej historii, polityce, ekonomii – KTO OPANOWAŁ TEN ŚWIAT. Brawo kochani rodacy – my stawiamy na PRAWDĘ.

  1. lol mówi

   1) Kościół – to wierni! [a nie kler!] 2) Niektórzy przedstawiciele kleru [od czasu bankructwa Watykanu] są finansowani przez zydowskich banksterów i są im, jak to prostytutki – powolni!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.