„Głupi idiota!” Więzień z Auschwitz o Israelu Katzu

Ocalały z holokaustu Edward Mosberg / Fot. wsensie.pl
5

W lutym bieżącego roku, p.o. szefa izraelskiego MSZ stwierdził, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Za zniewagę nie przeprosił. Słowa żydowskiego polityka padły po tym jak polski rząd zorganizował w Warszawie Konferencję o Bliskim Wschodzie, podczas której sekretarz stanu USA Mike Pompeo wzywał do spełnienia bezprawnych żydowskich roszczeń, a premier Izraela perorował o „polskich nazistach”. Dyplomacja Morawieckiego nie wymogła przeprosin na żydowskich chamach, a nasza Ojczyzna została spoliczkowana na oczach całego świata na imprezie zorganizowanej z pieniędzy polskich podatników.

Do antypolonizmu Israela Katza, który w istocie mówiąc o „polskim antysemityzmie” cytował słowa innego żydowskiego przywódcy Icchaaka Szamira, odniósł się ocalały z Auschwitz Edward Mosberg.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Niestety nie ma lekarstwa na głupotę. Mówię o panu Israelu Katzu, tym głupim idiocie. Skoro był w stanie powiedzieć takie słowa, to świadczy o jego głupocie – powiedział Mosberg. Powiedziałem polskiemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, by nie jechał do Izraela, dopóki Katz nie przeprosi albo nie zostanie wyrzucony z rządu – stwierdził.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Żydowska tyrania! Jak „wyznawcy Lucyfera” postępują z ludzkością. Szokujące wyznania żydowskiego polityka

Żydowski antypolonizm nikogo nie powinien dziwić. Służy on m.in. wyrzuceniu pomordowanych Polaków z list martyrologii holokaustowej, na którą monopol chcą mieć starozakonni. Na tym polega nekrofilskie przedsiębiorstwo, na kanwie którego środowiska żydowskie budują finansjerę, talmudyczny imperializm, a także wymarzoną przez nich Judeopolonię.

OBEJRZYJ I PRZECZYTAJ: J. Międlar: Ustawa o Rzeczpospolitej dwóch narodów coraz bliżej

Źródło cytatów: Polsat News

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Żydostwo to integralna tkanka nowotworowa na polskim organizmie”. List otwarty do Ambasadora RP w Waszyngtonie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. tu Łukasz mówi

  odważny i nazywający rzeczy po imieniu komentarz (jak to mówi prof. J. R. Nowak) „Polaka starej daty”

 2. SpodCeli mówi

  Zdaje się że rozgrywają nas wedle schematu – „zły milicjant i dobry milicjant” 🙂

 3. Roni Bydlak mówi

  Po pierwsze Katz nie powiedział, a zacytował Shamira.
  Po drugie – nie mógł przeprosić za cytat. Mógłby to zrobić jedynie Shamir, a ten nie żyje. Warto się postarać zanim się napisze.

  1. Jacek Międlar mówi

   Drogi Panie czy uważa Pan, że mamy dowolne prawo cytować np. Hitlera wzywającego do ekstreminacji Żydów? Proszę się zastanowić zanim zacznie Pan pisać. A wzmianka o cytacie Szamira znalazła się w artykule.

  2. d. mówi

   do: roni bydlak; faktycznie, jestes bydlakiem!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.