Gigantyczne pieniądze dla TVP! Prezydent podpisze ustawę o rekompensacie za nieopłacone abonamenty

Jacek Kurski/ fot. screen
2

W tym tygodniu prezydent podpisze ustawę, która daruje telewizji i radiu publicznemu 1 mld 260 mln zł rekompensaty za nieopłacone abonamenty – zapowiedział jego rzecznik Błażej Spychalski, gość Porannej rozmowy w RMF FM. – Jest pewnego rodzaju rekompensata za utracone wpływy z abonamentu, wynikające z ustawowych zwolnień w opłacaniu abonamentu – wyjaśnił Spychalski. – Jacek Kurski będzie bardziej misyjny, jak mu pan dołoży miliard? – zapytał red. Robert Mazurek. – Ja nic nie dokładam, wszyscy dokładamy z budżetu – odparł Spychalski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Misyjność TVP wprost bije po oczach. W ramach tej misyjności mamy „polewanie się szampanem”, tyrady lewicowego prowokatora w „Studio Polska” i walkę z plastusiami Barbary Pieli, które TVP uznała za antysemickie. Gdyby nie Internet, Polacy nie mieliby dostępu do rzetelnej informacji o sprawach naprawdę ważnych. Nic dziwnego, że nie chcą płacić abonamentu na taką telewizję. Ale i tak zapłacą w formie ustawowej „rekompensaty”.

Przeczytaj też:

L. Mucha: Demokracja AD 2018, czyli wart Pac pałaca, a pałac Paca

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Piotr Podgórni mówi

    TVP dostanie ogromną kasę na żydo-banderowską propagandę.

  2. sulka mówi

    przed wyborami trzeba siać propagandę i ogłaszać „sukcesy”. USTAWA 447, BRAK EKSHUMACJI W JEDWABNEM, WYCOFANIE SIĘ Z OBRONY DOBREGO IMIENIA POLAKÓW – IPN a co powie partia „dobrej zmiany”?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.