Gigantyczna ofensywa reklamowa w Niemczech: zatrudnij uchodźcę, promuj kolorowe społeczeństwo

fot. social-bee.eu
1

„Naszą siłą są nowe talenty w kraju” – to hasło gigantycznej kampanii reklamowej, która ruszyła w Niemczech, aby nakłonić pracodawców do zatrudniania uchodźców. „To jest reklama rządu Merkel, którą mamy teraz prawie wszędzie na dworcach, w metrze itd.” – informuje mieszkająca w Niemczech czytelniczka wPrawo.pl.

Reklama nakłania do skorzystania z usług firmy Social Bee, która (według informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie internetowej) jest „pierwszym dostawcą usług integracyjnych w Niemczech. Zapewniając pracowników socjalnych, umożliwiamy firmom integrację uchodźców w sposób zrównoważony – w sposób prosty i profesjonalny.”

Przyjmowanie migrantów miało być ratunkiem dla niemieckiej gospodarki. Społeczeństwo karmiono opowieściami o zastrzyku nowych, wykwalifikowanych sił na rynku pracy. Kluczem do wzrostu gospodarczego miało być otwarcie drzwi dla przybyszów z Afryki i krajów arabskich.

Realia okazały się zupełnie inne. Setki tysięcy ludzi bez jakichkolwiek kwalifikacji, bez znajomości języka, z zupełnie innego kręgu kulturowego – to nie są wymarzeni pracownicy. O ile w ogóle chcą podjąć jakąkolwiek pracę zamiast utrzymywać się z wypłacanych im zasiłków.

Jednak polit-poprawna doktryna multi-kulti obowiązuje, więc do akcji wkracza firma Social Bee i agituje: „Bądź pionierem i włącz prawdziwą integrację. Przy każdej pracy tworzysz perspektywę i promujesz kolorowe społeczeństwo, w którym wszyscy mają szansę.”

Źródło: social-bee.eu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Logic mówi

    Beeee, beeee, beeee moze to o pobekiwanie kóz chodzi a nie o firme social bee

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern