Giertych chce zabłysnąć! Domaga się przesłuchania Michała Karnowskiego i Pawła Lisickiego

Fot. wprawo
4

Od godz. 10.00 trwa przesłuchanie syna Przewodniczącego Rady Europejskiej, Michał Tusk. O godzinie 12.53 zakończyła się pierwsza część przesłuchania, podczas którego Tusk vel Józef Bąk tłumaczył swoją równoczesną pracę dla lotniska w Gdańsku oraz OLT Express.

Za zakończenie Roman Giertych złożył wniosek, w którym domaga się przesłuchania Michała Karnowskiego i Pawła Lisickiego. Uznał to za konieczne, ponieważ Karnowski i Lisicki, na łamach „Uważam Rze” zamieszczali reklamy Amber Gold. Były polityk LPR za wszelką cenę chce zabłysnąć, jednak z mizernym skutkiem. Małgorzata Wassermann odpowiedziała, że w pierwszej kolejności powinien zostać przesłuchany redaktor naczelny Gazety Wyborczej, ponieważ jego nazwisko wielokrotnie się przewija w czasie przesłuchać, ale wezwania na świadka Karnowskiego i Lisickiego nie wykluczyła.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ogólne wrażenie jest takie, że posłowie, poza Małgorzatą Wassermann, nie przygotowali się zbyt dobrze do przesłuchania Tuska, a Tuskowi udało się zbudować wizerunek pasjonata transportu, który nie ma nic do ukrycia.

 

Źródło: TVP Info

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  Co się stało z Romanem Giertychem?Czyżby obawiał się wizyty „seryjnego samobójcy”,i losu Andrzeja Leppera?Zagadkowa sprawa.Ostatnio czytałem książkę jego dziadka Jędrzeja-”Hiszpania bohaterska”.Polecam.Warto przeczytać.

 2. jacek mówi

  Aferzystów,złodziei,malwersantów i oszustów z platformy oszustów i złodziei i innych organizacji przestępczych należy zmusić do oddania narodowi Polskiemu,to co ukradli i wysłać tam gdzie ich miejsce,do pierdla.

 3. Waldemar mówi

  Od dawna mówię, że poseł pani mecenas Małgorzata Wassermann to bardzo zdolny prawnik w polskie palestrze prawników.
  Może to przyszły minister sprawiedliwości lub kandydatka na prezydenta RP.
  To pojedynek dzieci byłych polityków Polski: Zbigniewa Wassermanna, Macieja Giertycha i Donalda Tuska.

  1. Solidarna mówi

   Podziwiam Pania Malgorzate Wasserman. Wg mnie posiada wiele cech z ojca. Ma przed soba wielka przyszlosc. Jest mlodym, zdolnym doskonale wyksztalconym prawnikiem i dobrze zapowiadajacym sie politykiem. Zycze Jej powodzenia!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.