„Geje chcą adoptować dzieci, by je gwałcić”. Sąd umorzył sprawę przeciw Kai Godek

Kaja Godek/ fot. youtube
6

W środę (27.05.2020) Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi Północ umorzył sprawę przeciwko Kai Godek wytoczoną jej za wypowiedź na antenie Polsatu w maju 2019. Podczas programu na temat pedofilii w Kościele, Godek powiedziała, że geje chcą adoptować dzieci, aby je molestować i gwałcić. Prywatny akt oskarżenia przeciw Godek złożyło siedem osób wspieranych przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Wnosząc o umorzenie postępowania pełnomocnik Kai Godek, mecenas Hubert Kubik, argumentował, że żaden z oskarżycieli nie udowodnił, iż jest homoseksualny. – Sąd w całości podzielił stanowisko obrony i uznał m.in., że oskarżyciele nie udowodnili swojej legitymacji w tej sprawie. Cieszy nas, że w takiej sprawie światopoglądowej budzącej kontrowersje sąd spojrzał na wszystko chłodnym prawniczym okiem – powiedział Kubik.

Cieszę, że prawda zwyciężyła. Nie możemy pozwolić, aby homoseksualne lobby zamykało nam usta w sprawach tak ważnych. Trzeba mówić głośno o tym, jak środowiska homoseksualne podchodzą do dzieci. Tylko twardy opór społeczny wobec pomysłów lobby LGBT może zagwarantować bezpieczeństwo tym dzieciom w przyszłości – powiedziała Kaja Godek.

Wyrok nie jest prawomocny. Konrad Dulkowski z OMZRiK zapowiada, że „sprawa trafi do sądu wyższej instancji, który rozstrzygnie czy geje mogą w Polsce występować w obronie swojej godności”. Informuje też, że w razie podtrzymania stanowiska sądu I instancji sprawa trafi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. – W Strasburgu nieco inaczej patrzy się na prawa człowieka niż w pisowskiej Polsce – pisze Dulkowski na Facebooku.

Źródło informacji: PAP, zycierodzina.pl, Facebook

Zobacz też:

TW „Panna” inwigilowała ks. Blachnickiego. Zmieniła nazwisko, promuje LGBT, „walczy” z dyskryminacją i przytula 3 mln zł z warszawskiego magistratu! [DOKUMENTACJA]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Antyparch mówi

  Jazda z lewackim syfem,najswietszym obowiazkiem kazdego Polaka.

 3. Hammurabi mówi

  Sam fakt dalszego istnienia organizacji pt. „ośrodek monitorowania” (i coś tam dalej) w świetle ujawnionych machlojek, jej założyciela (Gaweł, po tym jak został skazany, uciekł do Norwegii, gdzie wystąpił o azyl polityczny. Skarżył się m.in. na to, że jest prześladowany przez polskie władze ze względu na swoją orientację seksualną i przynależność do społeczności LGBT+ . Co ciekawe, uciekł on Norwegii wraz z żoną i córką), jest policzkiem wymierzonym każdemu uczciwemu człowiekowi.
  Jest obrazą godności każdego, kto zmuszony jest tolerować bezkarne ataki tej bandy!
  Swoją drogą może ktoś mądrzejszy naświetli jeszcze raz sprawę jakże „głębokich” myśli Dulkowskiego przelewanych na ekran ujawnioną po usterce Facebooka?

 4. Zbigniew mówi

  Sąd sprawę umorzył na razie, jutro może być inaczej. A umorzył za to, że KG ośmieliła się białe nazwać białym a czarne czarnym. Tu się nie ma z czego cieszyć, bo zboczeńcy dalej mają swobodny dostęp do adopcji.

 5. Piotr Dean mówi

  Pani Kaja to nie moja bajka, jej zachowanie i charakter więcej szkodzi inicjatywie niż jej służy, przypominam że to 800 tyś Polaków podpisało się pod inicjatywą. Jednak cieszę się, że lewactwo przegrało, oby tak dalej.

 6. Kicior mówi

  „żaden z oskarżycieli nie udowodnił, iż jest homoseksualny” Następnym razem pedzie wypną tyłki, zaczną się r..chać na sali sądowej i tak udowodnią swoją legitymację. :)))

 7. Bury mówi

  Rząd mieni się katolicyzmem a jego przedstawiciele często goszczą w katolickiej TV Trwam.Rząd nie wypowiadając konwencji stambulskiej,skundla się dla interesu wynaturzonej hołoty a polskich katolików zostawia samym sobie,aby sami w świetle prawa walczyli z…”wiatrakami”.
  W związku z tym,moim pragnieniem jest,aby ten rząd,czy się on TV Trwam,Episkopatowi,czy zlewaczonym katolikom podoba,czy nie,jak najszybciej wraz z tym amoralnym środowiskiem, bezpowrotnie spłynął do szamba.
  Nigdy więcej”pobożnych”pisiorów od kliku lat przetrzymujących w zamrażarce sejmowej, obywatelski projekt ustawy zakazującej całkowitej aborcji w PL.Nigdy więcej pisiorów
  pacyfikujących manifestacje nacjonalistów.Nigdy więcej”pobożnych”pisiorów rozpędzających katolicką pielgrzymkę z wielowiekową tradycją.Nigdy więcej pisiorów o”moralnej”
  proweniencji,ochraniających państwowymi siłami bezpieczeństwa marsze pederastów.Amen.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.