Gdyby chamstwo miało skrzydła, to Neumann latałby w przestworzach. WYSŁUCHAJ nowe taśmy z prymitywem z KO w roli głównej

"Jedynka" na gdańskiej liście KO Sławomir Neumann / Fot. YouTube
3

To są, k***a, trudne decyzje, to nie są mili goście. Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ku***cy i zęby go bolą, ale to są tego typu wybory. Mamy 102 miasta prezydenckie i chodzi o to, żeby w niedzielę, k***a, wieczorem pokazać, że PiS nie wygrał w żadnym, że przegrał wybory. My nie gramy o wybory samorządowe, one są ch**, one są ważne, ale to jest ch**, mały etap. Bo jak przegramy wybory samorządowe, to nas nie ma w wyborach parlamentarnych. Nie ma nas, k***a, i PiS rządzi drugą kadencję – to nie jest wycinek w rozdmuchanego i nudnego filmu Patryka Vegi “Polityka”. To słowa gdańskiej “jedynki” Koalicji Obywatelskiej, Sławomira Neumanna. Politycy PO mówią dziś, że antybohater z taśm powinien odejść z polityki.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Przeczytałem program PO. To broszura bezwstydu i hipokryzji

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O prominentnym polityku Platformy Obywatelskiej zrobiło się głośno, gdy do mediów wyciekły pierwsze “taśmy Neumanna”, w których polityk KO, wyborców z Tczewa nazywa “poj**ami”.

Neumann, podobnie jak do niedawna szara eminencja Platformy Stefan Niesiołowski udowodnili, że w formacji, z której się wywodzą, prymitywy są mile widziane. W sprawie samego Neumanna wypowiedział się były działacz PO z Tczewa, który udostępnił taśmy.
W ogóle Sławomir Neumann to jest człowiek, dla którego liczy się tylko on i zwykłymi ludźmi po prostu gardzi. To jest człowiek, który najprostszego zdania nie potrafi sformułować bez przekleństwa. To jest po prostu taki człowiek – wyznaje w wywiadzie dla TVP Info.

Jeśli ktoś myśli, że zachowanie Neumanna to pojedynczy wybryk to się grubo myli. Chamstwo i buta to naczelne cechy, które z łatwością można spotkać w szeregach skompromitowanej Platformy Obywatelskiej. Można nawet powiedzieć, że są pewnego rodzaju standardem w tej formacji.

Przeczytaj koniecznie:

J. Międlar: Chciał młodych ciał. Jurny Stefan i zarwane łoże

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. gojek mówi

  Jest cała masa ludzi, którzy nie wiedzą o tych nagraniach. Gdy im się o nich powie, to twierdzą, że większą aferą jest sprawa Banasia, “srebrna” Kaczyńskiego itd….
  Oczywiście to lemingi, beton wyborczy poko-muchów…

 2. robert mówi

  “POrzygać się można od tej demokracji” !!! | wolna-polska.pl

 3. markusl mówi

  To nie chamstwo to cynizm, bezgraniczny cynizm… takich mamy politykow a raczej koryciarzy. “…ja jestem w polityce od 89tego…” i to jest wlasnie sedno. Nie wazne z kim i jak byle przy korycie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.