Francja: W Uroczystość Wszystkich Świętych zdewastowano 100 chrześcijańskich nagrobków! [WIDEO]

2

Wczoraj (1 listopada 2019) we Francji w Uroczystość Wszystkich Świętych zdewastowano sto chrześcijańskich nagrobków. Do skandalicznego zdarzenia doszło na cmentarzu w Breuil w Cognac. Połamano krzyże i zniszczono płyty. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku doszło do podobnej sytuacji nieopodal Jerozolimy. Wtedy to żydowscy ekstremiści zniszczyli chrześcijańską nekropolię.

Nie ma żadnych wątpliwości, że akt wandalizmu był podyktowany nienawiścią do chrześcijaństwa, która w ostatnich latach promowana jest na coś dobrego. Demoliberalne media i lewicowi politycy nierzadko chrystianofobię ubierają w płaszczyk tzw. „tolerancji” i „walki o szacunek”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj:

PILNE! Żydzi znów zdewastowali katolicki cmentarz nieopodal Jerozolimy! Rok temu zniszczyli kościół!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Hammurabi mówi

    Zniszczono nagrobki w takiej ilości, która gwarantuje wandalom całkowitą bezkarność. Czemu? To proste. Zniszczenie takiej ilości pomników musiało trwać dość długo i wywołać spory hałas. Skoro nikt „nic nie widział, nie słyszał”, nie powiadomił policji znaczy, że i teraz niczego policja nie zdziała nawet jeśli jakimiś cudem podejmie sensowne działania. Co innego, gdyby zdewastowano miejsce pochówków muzułmańskich, że o kirkucie nie wspomnę.

  2. Robert mówi

    Dobrze że to nie grzech niebotyczny,klimakteryjno ekologiczny bo papa komuszka Frania z lewackiego w Watykanie stołka,potępić by musiała Bezbożnego drania(lub drani sterowanych przez tych samych przyjaciół co Furani)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.