„Faszyści w Sejmie”. Powyborczy amok Jana Hartmana

Jan Hartman/ fot. screen
30

Konfederacja wprowadziła do Sejmu 11 posłów. W związku z tym prof. Jan Hartman wpadł w amok i na łamach „Polityki” ogłosił, że w parlamencie znaleźli się faszyści i jest to wina PiS.

„Faszyści w Sejmie to zmora i wina PiS. Mają za swoje. Wszak Kaczyński przez całe lata flirtował z faszystami, czego groteskowym przejawem był dziwaczny zeszłoroczny Marsz Niepodległości, w którym rząd i faszyści szli niby to osobno, ale razem. (…) Łaszący się do nich Kaczyński dopiero teraz się przekona, czym to pachnie. W Sejmie będą go kłuli jak gzy. (…) Tyle naszego – będziemy mogli sobie popatrzeć, jak żmija wyhodowana przez Kaczyńskiego teraz go rozkosznie kąsa” – pisze Hartman.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hartman nazywa Konfederację „siłą jawnie antydemokratyczną” wprowadzoną do Sejmu „głównie przez młodzież”. Według Hartmana to „hańbi Polskę i obnaża skalę demoralizacji społeczeństwa, które nie jest w stanie wytworzyć mechanizmów obronnych powstrzymujących przed moralnym i emocjonalnym uwiedzeniem ideologią faszystowską”.

Następnie Hartman oświadcza, iż „dzieje się tak dlatego, że w naszym kraju nie edukuje się politycznie młodych ludzi i otwarcie daje się na faszyzm przyzwolenie, nie zwalcza się go ani w szkole, ani w sądach, ani w Kościele”. „Popełnialiśmy w Polsce fatalny błąd z tchórzliwości i źle pojętej poprawności, powstrzymując się od nazywania chuliganerii politycznej faszystami” – grzmi Hartman.

Mój komentarz:  Artykuł Jana Hartmana o „faszystach w Sejmie” po raz kolejny dowodzi, że tzw. intelektualne zaplecze lewicy kompletnie oderwało się od rzeczywistości i odleciało w opary absurdu. Jedyne, co takie lewicowe tuzy intelektu mają do zaoferowania, to bluzg w postaci „faszystów” i diagnoza „PiS wspiera faszystów”. Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby faszystą nazywać Grzegorza Brauna, Krzysztofa Bosaka, Roberta Winnickiego i Janusza Korwina-Mikkego. Trzeba mieć poważne zaburzenia percepcji, żeby twierdzić, iż PiS działał na rzecz wprowadzenia Konfederacji do Sejmu. Najwidoczniej dla Hartmana rzeczywistość nie ma znaczenia. On stworzył własną rzeczywistość, w której „faszyści” weszli do Sejmu dzięki „flirtującemu” z nimi Kaczyńskiemu.

Niniejszym informuję rozhisteryzowanego Hartmana, że Konfederaci nie są faszystami, a PiS robił, co mógł, żeby Konfederacja nie przekroczyła progu wyborczego. W związku z tym cała tyrada Hartmana jest bez sensu, ale za to jest zgodna z komunistyczna propagandą o „polskich faszystach”. Lewica utknęła w tym komunistycznym bełkocie na dobre. Niestety, ten komunistyczny bełkot będziemy teraz słyszeć z sejmowej mównicy.

Źródło cytatów: polityka.pl

Zobacz też:

Ohydna prowokacja prof. Hartmana w rocznicę Bitwy Warszawskiej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Myślę,że paplaniny tego jegomościa nie ma sensu komentować.

 2. tuszyn mówi

  jak patrzę na tę facjatę….. to chyba takich rekrutowano na kapo, do Żagwi i orndnungsdienst tudzież do CZEKA< NKWD i SMIERSZU

  1. piotr mówi

   J. Daniels nadal będzie rządził. | forumdlazycia tradycji katolickiej

  2. Rins mówi

   Hartman Ty chamie mam ochotę dac ci w pysk skur…..synu
   Jesteś pan łajdak i prostak

 3. jacek mówi

  przecież za wypowiedzi tego pajaca Konfederacja powinna pozwać go do sądu, na co jeszcze czekają?

  1. anonim mówi

   Proces przeciwko temu parchowi skończyłby się tak samo, jak proces przeciwko lesbijce M. Lempart wytoczony przez Pana J. Międlara. Zgodnie z talmudem żydowi wolno zrobić z gojem wszystko, bo goj jest zwierzęciem bez duszy, żyd jest nietykalny bo jest ,,istotą boską” oczywiście w ich szowinistycznym mniemaniu.

 4. Robert B. mówi

  A mógłby się wynieść do Izraela i miałby święty spokój… Cóż go tu trzyma? Czyżby „kod kulturowy”? A jaki jest „kod kulturowy” żydostwa wśród narodów, dobrze wiemy…

 5. Maciej Nowosad mówi

  Do sądu można tą padlinę lewacką podać. Takie coś wykłada na UJ. Guwin jesteś jego lokajem.

 6. Zbigniew mówi

  Mozg deba staje, ze to ma tytul profesora – taka odwrotnosc, ze najglupsi maja tytuly a profesor to najnizszy stopien rozwoju – rozwoj zaledwie w przewod pokarmowy i to odwrocony funkcjami: przemysl nazistow byl polski i dlatego na poczatek zbombardowano Wielun, gdyz Niemcy hitlerowskie byly pod polska okupacja.

  Nawet, jak ktos zna tylko historie podawana przez takie odwrocone dzdzownice, to maja choc troche rozumu bedzie chcial sobie wyjasnic te odwrotnosci.

  Chyba dlatego te polskie studia gowinohartmanow polegaja tylko na wkuwaniu i powtarzaniu – nawet jakby ktos chcial myslec, to jako student zawiesi sie jak swinia na haku.

  Produkt tych uczelni odwrotnie wyzszych jest nie nadaje sie do niczego – to sa klony tych hartmanow.

  Student to nie jest niesamodzielne dziecko i tak wybiera a wiec studenci nie sa studentami – to zwykla strata czasu studiowac w Polsce POPISu.

 7. Zulu-Tango-Tango mówi

  Durny! Dawno winien zajarzyć, że ma do czynienia z „odchyleniem prawicowo-nacjonalistycznym”! Tak uważał największy demokrata w dziejach – towarzysz Stalin. Po prostu ten facet – to stalinowiec czystej wody! Nie zauważył nawet, że jego guru odszedł ponad pół wieku temu!

 8. Hammurabi mówi

  Przychylam się do zdań poprzedników, że ów chory z nienawiści człowiek (?) powinien odpowiedzieć karnie za obrażanie innych. To, że jest żydem, w żaden sposób nie stawia go ponad prawem!
  Inna sprawa, że odwaga takich jak on otoczonych kokonem politycznej ochrony całkiem potaniała! Tak dla przykładu, powinien doznać emocji spotkania faszystów na swojej drodze. Wówczas sam by pojął jakie idiotyzmy wygaduje. Ale to nie w Polsce, która wciąż z maniakalnym uporem głaszcze z włosem takie kreatury.

  1. Jaca mówi

   Właśnie to że jest żydem, niestety w naszej rzeczywistości stawia go ponad prawem. Sądy są po ich stronie, bo oni mają wszystkich w garści, przykład Piotra Rybaka czy artysty Pana Bartłomieja Kurzeji. Bo jakby to wyglądało przed światem, że Polsce oskarża się żyda.

  2. Hammurabi mówi

   Masz rację. Może jakiś prawnik mógłby się wypowiedzieć jak wyglądałaby procedura oskarżenia z powództwa cywilnego, nie w jednym sądzie ale w wielu miejscach. Przez wielu obywateli których ten „profesor” obraził. Jak wygląda właściwość sądowa? Czyje miejsce zamieszkania o niej przesądza? Może właśnie w masie drzemie jakaś siła mogąca utemperować takich „nietykalnych”?

 9. Robert mówi

  Młodzi wprowadzili siłę antydemokratyczną,bo starzy bez Internetu byli edukowani przez telewizję publiczną

 10. gggh mówi

  przecież G Braun ma potwierdzenie sądowe że nie jest faszystą.
  Panie Grzegorzu jazda z tym kłamcą jasiem

  1. piotr mówi

   Braun u Roli o unieważnieniu wyborów, Konfederacji w Sejmie, słowach JKM i debacie z Macierewiczem! | forumdlazycia tradycji katolickiej

 11. zz top mówi

  Parchu,Hartman,zydzie – zydokomuna Zandberg czy Senyszyn w sejmie!!!!
  I byli kolaboranci komuny sowieckiej tez. I co smieciu na to POwiesz?

 12. Robert mówi

  Patrząc na zdjęcie,jak młodzi wprowadź szybko dietę Panie Ja nie,bo zaś faszystom się dostanie że za dużo jecie i czekają aż schudniecie dla zdrowia waszego wyjątkowego

 13. Robert mówi

  Braun,Korwin,Winnicki to faszystowskie tyczki,z nieróbstwa upasione

  1. Greg mówi

   a ty kim jestes?

 14. Andrzej Witowski mówi

  Ci polscy antysemici coraz bardziej głupieją. Prof. H. jest tego najlepszym dowodem.

 15. Janusz I mówi

  Jest mi smutno, że Korwin został wybrany.

  1. Waldemar Vi Valdi mówi

   Jachira też, i teraz powinno być ci już wesoło.

 16. Mieczyslaw mówi

  Zydzi nie moga sie pogodzic ze oni nie zadza

 17. Greg mówi

  jaka tv? tylko internet bo tam sama propaganda jak za komuny !!!

 18. Teresa mówi

  Faszyzm i komunizm to wynalazki żydowskie.Nie byłoby ani faszyzmu ani komunizmu gdyby nie było 1 wojny światowej.Przed zamachem w Sarajewie nic nie zapowiadało wojny,nikt nie chciał konfrontacji zbrojnej.Ale elity finansowe(a finanse już wtedy były w rękach żydowskich-masoneria z Wall Street) sfinansowały organizacje terrorystyczne,doprowadziły do zamachu w Sarajewie,a potem miesiąc trwało szczucie europejskich monarchów,aby skoczyli sobie do gardeł.Celem było zniszczenie tych wszystkich monarchii,osłabienie państw aby mogły powstać takie nowotwory polityczne jak komunizm w Rosji i faszyzm z Niemczech i we Włoszech.Te totalitaryzmy były bowiem potrzebne aby wywołać 2 wojnę światową i holokaust,a to było potrzebne do utworzenia państwa Izrael.Bez tych dwóch wojen,bez komunizmu i faszyzmu to państwo by nie powstało.

  1. Zbigniew mówi

   Czy holokaust Zydow (nie wiercholki ale pospolstwa) nie jest przykrywka dla zbrodni i rabunku na Polsce?

   Przykrywa jest napewno, jak w Muzeum Auschwitz – napewno liczba jest sztucznie powiekszana.

   Tak pisac swobodnie, ze holokaust chyba nie ma sensu, pomimo, ze komunizm, holokaust, faszyzm jest jak trojka koni.

   Dowodem byloby zadanie pieniedzy od Polakow za nazizm, potem za stalinizm a razem za holokaust – tak samo slowa idiotyzmy maja przykryc prawde o zbrodni na Polakach i to liczac od zaborow.

   Zbrodnia na Polsce to „utworzenie” Ukrainy i Bialorusi strasznym terrorem rownym zbrodni na narodzie zydowskim – to nie jest tylko strata 30 % terytorium, ale zbrodnia.

 19. Zbigniew mówi

  Ta wypowiedz profesora, polityka, reprezentanta srodowiska zydowskiego powinna pozostac na stale, gdyz jest to medialne czyszczenie pola dla seryjnego samobojcy.

  Tak bylo przeciw Samoobronie i tak przygotowano „samobojstwo Leppera”.

  Odwrotnie jest to dowod na morderstwo Leppera i wielu innych.

  Na te przygotowania nie wolno im pozwalac.

 20. Andrzej mówi

  no i dobrze, niech się Hartman denerwuje, w końcu może żyłka mu pęknie….

 21. Anonim mówi

  Jeden z najgłupszych profesorów w Polsce. Wróć komuna aż wylewa mu się z ust!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.