Farsa! Żyd nie przeprosi, a Polska „nie da się sprowokować”

Israel Katz/ fot. screen
15

Szef izraelskiego MSZ Israel Katz powiedział w czwartek w telewizji Reshet 13, że nie przeprosi za swoje słowa o Polakach, którzy „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Wprost przeciwnie. Katz podkreślił po raz kolejny, że „wielu Polaków współpracowało z nazistami”.

Co na to polski rząd?  –  Nie będziemy dawać się prowokować politykowi, którego wiarygodność po skandalicznej wypowiedzi i krytyce ze strony wielu środowisk żydowskich z całego świata oraz ze strony USA spadła do zera – powiedział wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk komentując wypowiedź Katza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Nie zaakceptujemy kłamstw, rasistowskich obelg i pisania historii na nowo  – powiedział premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z izraelskim dziennikiem „Haaretz”.

Mój komentarz: Chyba każdy zdawał sobie sprawę z tego, że Israel Katz nie przeprosi Polaków za swoją wypowiedź. Katz nie po to nas opluł, żeby przepraszać. Jego wypowiedź to przecież realizacja strategii „przedsiębiorstwa holokaust”, a ta strategia nie polega na przepraszaniu, ale na dojeniu frajerów. Jeżeli zatem polskie władze liczyły na przeprosiny, to znaczy, że nie rozumieją, z kim mają do czynienia.

Jaki jest dalszy plan działania rządu RP? Co znaczą słowa wiceszefa MSZ o tym, że „nie damy się prowokować”? Co znaczą słowa premiera o tym, ze „nie zaakceptujemy kłamstw”?  Poproszę o jakieś konkrety, bo na razie mamy sytuację, w której bezczelny Żyd kpi z nas w żywe oczy, a my mówimy, że to rasizm. I nic z tego nie wynika. Farsa!

Jeśli powiedziało się „a”, to trzeba powiedzieć „b”. Skoro rząd RP zrobił raban w związku ze słowami Katza, a Katz ma to w nosie, to trzeba zrobić coś, co uderzy w Żydów na arenie międzynarodowej w taki sposób, żeby po prostu zaczęli bać się opluwać Polaków. Metoda jest jedna: głośno mówić o żydowskiej współpracy z Niemcami („nazistami”) w dziele mordowania Żydów. Światowa opinia publiczna powinna dowiedzieć się, że było żydowskie gestapo, żydowscy szmalcownicy i żydowscy kapo, a żydowska policja wykazywała się wyjątkowym bestialstwem w stosunku do swoich współbraci.

Za każdy razem, gdy jakiś żydowski polityk wyskoczy z tekstem o „Polakach współpracujących z nazistami”, premier Morawiecki powinien natychmiast zareagować wypowiedzią o „Żydach współpracujących z nazistami” i dodać krótki cytat z żydowskich źródeł z epoki. Będzie wrzask? Będzie. I bardzo dobrze. Innego wyjścia nie ma.

Źródło informacji i cytatów: pap, haaretz.com, timesofisrael.com

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Żydzi współpracowali z nazistami

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ireneusz mówi

  Pierwszą decyzją powinno być przywrócenie poprzedniej wersji ustawy o IPN, i to w tempie szybszym niż poprzednio. Decyzja ta powinna być ostatecza.

 2. Włościanka mówi

  Jakie one polskie, te władze? 100 mln. na żydowski cmentarz, 150 + kamienica na żydowski teatr, 100 euro dla emeryta żydowskiego z kieszeni polskiego nędzarza. Przecież zza pleców naszych obu głów państwa szczerzy zęby wiadoma nacja. I sejm i senat głosują na niekorzyść nas polaków. A 500 domów dla Mosulu? A Polscy bezdomni zamarzają na ulicach! A miliard dla komunistów wietnamskich był! Dopiszcie proszę kto jeszcze zna kolejne sumy trwonione dla obcych i wrogich nam ludów.

  1. michu mówi

   Polskie, bo Polską rządzą. To co my wypracowujemy, tym oni dysponują. Mało tego w naszym imieniu podejmują wiążące decyzje, też na arenie międzynarodowej.

 3. zyz mówi

  Dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów). I od tamtego czasu nie wiele się zmieniło! Sam obecny premier RP[olin] jest po żydowskim coming out’cie: Mateusz Morawiecki vel Matthias Muravetsky, vel Morawer, vel Mati Krzywousty, vel Mateuszek Kłamczuszek vel Moraweicki (tak w liście ambasador USA Georgetty Mosbacher), który wprost mówił o 'żmijowym plemieniu’ jako o: ‘We, the People’ z „(Nad-)Państwa Wewnętrznego” [tj. wyższego i lepszego względem wszystkich innych państw]

 4. michu mówi

  Jakby naprawdę dbali o interes Polski, to chyba bardziej by mówili o ustawie 447 a nie przejmowali się pyskówkami?

 5. michu mówi

  Polskie, bo Polską rządzą. To co my wypracowujemy, tym oni dysponują. Mało tego w naszym imieniu podejmują wiążące decyzje, też na arenie międzynarodowej.

 6. zuzia mówi

  Żydzi podszywają się pod Polaków! Przecież Tadeusz Mazowiecki – to Icek Dikman; a inni, np.: Leszek Balce-rowicz – Aaron Bucholtz; Jan K. Bielecki – Izaak Blumenfeld; Michał Boni – Jakub Bauer; Ryszard Bugaj – Izaak Blumfeld; Zbigniew Bujak – syn rabina Małachowskiego; Wiesław Chrzanowski – Szymon Knopfstejn; Włodzi-mierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein; Ludwik Dorn – Dornbaum; Władysław Frasyniuk – Rotenschwanz; Bro-nisław Geremek – Berele Lewartow; Hanna Gronkiewicz-Waltz – Haka Grundbaum; Jarosław i Lech Kaczyńscy – Kalkstein; Grzegorz Kołodko – Samuel Hanerman; Marian Krzaklewski – Dawid Zimmerman; Jacek Kuroń – Icek Kordblum; Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman; Janusz Lewandowski – Aaron Langman; Adam Michnik – Aaron Szechter; Stefan Niesiołowski – Aaron Nusselbaum; Jan Maria Rokita – Izaak Goldwicht; Krzy-sztof Skubiszewski – Szymon Schimel; Jerzy Stuhr (aktor) – Josek Feingold; Jerzy Urban – Josek Urbach; Mieczysław Wachowski – Jakub Windman; Lech Wałęsa – Lejba Kohne; itd.

  1. michu mówi

   Czy ktoś nie próbuje spalić tematu, mieszając prawdę z fałszem ;).

  2. zuzia mówi

   A w którym miejscu? Rzeczy są oparte na dokumentach z archiwów!

 7. sten mówi

  Obrazowo to dostaliśmy kopa w jądra od bandyty za proszenie go o….. przeproszenie he he
  Można udusić się ze śmiechu . Bravo PIS

 8. sulka mówi

  wg. ostatniego wywiadu ambasadoressy to w sprawie zwrotu majątku bezdziedzicznego są „pewne postępy”. Prawdopodobnie za naszymi plecami są knowania.

 9. narodowiec mówi

  Polacy zrozumcie ! Albo zagłosujecie SKUTECZNIE na Ruch Narodowy, albo nas nie będzie !

 10. Sowa mówi

  To międzynarodowa finansjera która w większości składa się z Żydów nas atakuje. Ta finansjera buduje marxistowski system korporacji NWO który chce nas wchłonąć do końca bo częściowo już to zrobił. Jeśli Polska odda to mienie finansjerze żydowskiej to jesteśmy skończeni. Polski rząd czyli PIS MUSI WSPÓŁPRACOWAĆ z Ruchem Narodowym po wyborach Trzeba dać maxymalnie dużo głosów RNowi ale PIS ma swój elektorat i to on zapewne wygra. Tak więc kooperacja jest konieczna i nie ma co wieszać psów na PIS bo gdyby rządziła PO to już byśmy byli ugotowani.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.