Facebook, Twitter i brytyjska policja przeciw internautom broniącym Alfiego Evansa

akcja "Uratuj Alfiego Evansa"/fot. twitter
6

Tysiące internautów zaangażowało się we wczorajszą batalię o życie Alfiego Evansa, którego lekarze usiłowali uśmiercić w brytyjskim szpitalu zgodnie z wyrokiem brytyjskiego sądu. Zamieszczano komentarze z apelami o modlitwę za chłopca; podkreślano, że nie jest to działanie dla dobra dziecka, ale zwykłe morderstwo; nie zostawiono suchej nitki na lekarzach i sędziach. Wpisy na Twitterze opatrywane były hasztagiem #AlfieEvans. Jednak po krótkim czasie ten hasztag zniknął z twitterowych podpowiedzi i trzeba było wpisywać go „na piechotę”.

Facebook blokował wyszukiwania dotyczącego sprawy Alfiego. Znikały filmy i strony popierające Alfiego w jego walce o życie. Szczególnie atakowana była grupa Alfie’s Army Official.

Wsparcie - darowizny

Brytyjska policja wydała oświadczenie, w którym zagroziła, że ścigani będą internauci zamieszczający negatywne komenatrze pod adresem szpitala, w którym przebywa Alfie.

Tak właśnie wygląda ta lewicowa wolność słowa. Okazuje się, że wolno zabić dziecko w majestacie prawa, ale nie wolno tego krytykować. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że walka z tzw. mową nienawiści jest w rzeczywistości antydemokratyczną, totalitarną metodą kneblowania ludziom ust.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Coraz więcej przemawia argumentów za tym, że wiele państw czy narodów jest opanowanych przez lucyferian i uległych ich dyktatowi. Przykład UK jest tu znamienny. Grzegorz Braun świetnie zdiagnozował to imperium zła, ugruntowane na rzezi katolików przez sługusów czarnoksiężnika Lutra i zwykłym chamstwie – kto oprócz żydostwa tak traktuje swoich wyzwolicieli jak uczynili to Brytole chociażby z polskimi lotnikami czy innymi żołnierzami polskimi walczącymi o Anglię. To trzeba być ostatnimi nikczemnikami, żeby tak podle okazywać swoją wdzięczność. Obyśmy my Polacy nie zarazili się tą nieludzką chorobą. W przygotowywanej przez A. Dudę nowej Konstytucji musi znaleźć się jako pierwszy zapis : Polska jest państwem opartym na wartościach katolickich pod panowaniem Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski. Wszystko inne będzie znaczyło, że Polska stała się państwem żydomasońskim, a Polacy przestali być katolikami.

  1. Rozsądek mówi

   @Normalny Mówi Co Ty piszesz za bzdury że: ” Polska jest państwem opartym na wartościach katolickich pod panowaniem Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski. Wszystko inne będzie znaczyło, że Polska stała się państwem żydomasońskim, a Polacy przestali być katolikami.”
   Chrześcijaństwo nie jest naszą religią, zostało nam narzucone tak jak islam na Bliskim Wschodzie. To nie nasza religia, naszą prawdziwą religią jest rodzima. Chrześcijaństwo zwane Katolicyzmem, jedną z gałęzi tej sekty to nic innego jak religia judeistyczna dla gojów. Jeśli jesteś katolikiem to z góry w/g tej religii masz szanować żydów jako starszych braci w wierze, ba, nawet powinieneś dawać żydom większy szacunek bowiem Jezus był żydem. Chrześcijaństwo to nic innego jak papka dla ludów północy by żydzi byli doceniani, świetny zabieg który im się udał a dziś widzimy jego rezultaty. Co do reszty to się zgodzę z Tobą, tyle że to nie lucyferianie a zwykli starcy siedzący w cieniu i pragnący władzy nad światem, ponieważ już ich nie bawi kontrola państw, oni pragną być władcami ziemi. Dlatego takie cyrki się dzieją, młodzieży wciska się papkę przy pomocy portali społecznościowych, starszym przy pomocy TV i radia. Nie zapominajmy że żywność nie jest naturalna tylko nafaszerowana składem chemicznym że nawet nie wiemy do końca co to za skład. Jesteśmy truci, wmawia nam się że tak powinno być, dla naszego dobra, gdy tymczasem Słowian się eliminuje. A najlepiej jest Polaków skłócić między sobą, doprowadzić do kolejnej ich emigracji by stali się za parę złotych więcej niewolnikami i aby byli rozbici, Przeanalizuj to wszystko sobie, poczytaj, poszukaj a w pewnym momencie rozjaśni Ci się umysł.

  2. Normalny mówi

   Takie herezje jakimi się dzielisz siedzą w głowach agnostyków, ateistów i innych uczniów szatana. Na Sądzie zaraz po śmierci sprawdzisz tak jak każdy inny śmiertelnik, w tym i ja KIM jest Pan Jezus Chrystus. Bo to w Jego kompetencji jest wydanie Sądu, czy pójdziesz do nieba, do czyśćca czy do piekła. Nie będzie już okazji na Zmiłuj się. Jak widzisz jestem katolikiem i krytykuję Żydów, bo są zapiekłymi innowiercami o spaczonej moralności, ale jednocześnie modlę się o nawrócenie zwłaszcza masonów i właśnie wiarołomnych Żydów. Pan Jezus Chrystus jako Syn Boży ma pochodzenie Boskie, a nie stricte ludzkie, chociaż Słowo Boże stało się Ciałem i zamieszkało między nami. Był jak objaśnia m.in. Jacek Międlar jedynie wychowywany w tradycji judaistycznej, ale wprowadził radykalną zmianę zaprowadzając uniwersalistyczne chrześcijaństwo. Widzę, że żyjesz mitami i zabobonami odwołując się do dzikiej pogańskiej słowiańszczyzny. Poza tym Żydzi nie są starszymi braćmi dla katolików. To judaizm przyjął katolicyzm, a nie katolicyzm judaizm. Nawróć się czym prędzej, porzuć bałwochwalstwo i latanie nago z maczugą po lasach, wyzwól się spod panowania Lucyfera, bo tylko religia katolicka może dać zbawienie wieczne.

  3. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   Ty chyba przed popełnieniem tego tekstu kupy nie robiłeś, troszkę na mózg uciskała? Większych bredni dawno nie czytałem. Szkoda było oczu. ŻAL.

 2. Kamil Pawelak mówi

  Na Instagramie jest ok. Ten kraj nie ma prawa już istnieć. W Polsce to nie do pomyślenia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.