Eutanazja dla biednych i bezdomnych. Szokujące wyniki sondażu w Kanadzie

fot. pixabay
6

Według sondażu przeprowadzonego przez Research Co., opublikowanego 5 maja 2023 roku, aż 28 procent Kanadyjczyków popiera eutanazję w przypadku bezdomności, a 27 procent popiera ją w przypadku ubóstwa. Sondaż wykazał też, że 51 procent Kanadyjczyków popiera eutanazję w przypadku chorób nieuleczalnych, a 50 procent popiera eutanazję dla osób niepełnosprawnych. W ankiecie nie pytano o eutanazję dla nieletnich.

Federalny rząd  Justina Trudeau zalegalizował eutanazję w 2016 roku. Ustawa przewiduje, że eutanazji mogą poddać się osoby pełnoletnie i zdolne do samodzielnego podejmowania decyzji, które cierpią na poważną chorobę, schorzenie lub niepełnosprawność, przy czym nie muszą być w stanie agonalnym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rozszerzenie dostępności eutanazji dla osób cierpiących wyłącznie na choroby psychiczne nastąpiło w 2021 roku ramach uchwalenia ustawy, która umożliwiła również osobom przewlekle chorym – nie tylko śmiertelnie chorym – zakwalifikowanie się do procedury uśmiercania wspomaganego przez lekarza.

Rozszerzenie dotyczące chorób psychicznych pierwotnie miało wejść w życie w marcu 2023 roku. Jednak po masowym protestach ze strony grup pro-life i konserwatywnych polityków, rząd Trudeau opóźnił wprowadzenie tej ustawy do 17 marca 2024 roku.

Źródło informacji: lifesitenews.com, canada.ca/en/health-canada/services/medical-assistance-dying

Zobacz też:

J. Międlar: Jak Kanada chce się pozbyć “bezużytecznych” staruszków i niepełnosprawnych

Eutanazja bez zgody pacjenta jest zgodna z prawem! Szokujący wyrok holenderskiego sądu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek mówi

  Zaraz się okaże, że Adolf miał rację.

 2. Żaneta mówi

  Brak słów …dehumanizacja słabszych idzie pełną gębą😓Nawet nie pytam dokąd zmierza ten świat, bo odpowiedź jest oczywista😓

 3. Krzysztof mówi

  Zaczyna się „MODA ” na mordowanie ludzi nazywając to grzecznie eutanazją . Każdy ma prawo żyć jak umie i jak chce , albo musi . Przestańcie pieprzyć , że to humanitarne . Jeszcze trochę i będzie to obowiązkowe dla wszystkich po 70-ce jak szczepienie.

 4. piotr mówi

  Już wkrótce wejdzie w życie traktat pandemiczny, który jest zaplanowanym ludobójstwem. Pod pozorem ochrony zdrowia oraz bezpieczeństwa publicznego, chcą pod przymusem zaszczepić całą planetę śmiercionośnymi szczepionkami, które posiadają wszystkie cechy broni biologicznej. Prawdziwą przyczyną wygaśnięcia epidemii, które dziesiątkowały ludność w okresie średniowiecza, była poprawa warunków sanitarnych oraz bytowych ludności, ludzie lepiej się odżywiają, dbają o higienę, skanalizowano miasta, zbudowano oczyszczalnie ścieków. Od ponad ćwierć wieku jesteśmy okłamywani, że stało się to za sprawą szczepionek, które nigdy nie były powszechne ani obowiązkowe. Za wszystkim stoją wielkie rody Rotschildów, Rockefellerów, upadłe elity owładnięte ideą depopulacji i rządy, które im służą. Ich głównym celem jest wprowadzenie zielonego komunizmu połączonego z terrorem sanitarnym. WHO stanowi zalążek przyszłego rządu światowego” Nowy Diabelski Porządek Świata”, ucisk jakiego świat nie widział, ale wszystko to mieści się w planie Bożym. Cała ludzkość musi przejść oczyszczenie, po którym upadłe elity wraz z tymi, którzy im służą zostaną zmieceni z powierzchni ziemi.

 5. Hammurabi mówi

  Ale to już było. Nihil novi sub sole!
  Już był taki system który poszedł nawet krok dalej. Samo uśmiercanie chorych zwłaszcza umysłowo to było mało. System poszedł jeszcze krok dalej. Wprowadzono pojęcie „bastardyzacji”, zakaz związków „aryjczyków” z nie-aryjczykami”, wdrożono akcję „T-4″…
  Oczywiście to jakże „kulturalni” Niemcy, choć przyznać należy, że nie tylko oni.
  Dziś jak widać społeczeństwa których ominęły dziejowe tragedie narodowe, „zasilone” przed laty „szlachetną niemiecką i żydowską krwią” znów zaczynają gmerać w ustawach wzorem Ernsta Rüdina czy Fritza Lenza. Środowisko lewackiego agar-agaru sprzyja takim akcjom zupełnie tak, jak niegdyś narodowy socjalizm. W sumie różnice są wyłącznie pozorne.
  Ofiar takiego procederu będą miliony.
  Czyżby zbrodniczym cieniom sprawującym nadzór nad światem prócz depopulacji planety chodziło o kontynuację chorych idei głoszących supremację tej jednej, jedynej najwspanialszej wybranej nacji?
  Faktycznie nic nowego pod Słońcem.

 6. BP mówi

  Eutanazja = samobójstwo. Kłania się wiedza o życiu pozagrobowym . Słowa Jezusa „jak grochem o ścianę” … Dla mnie lepiej pocierpieć teraz niż męczyć się po śmierci. A jeśli reinkarnacja jest prawdą to będą musieli męczyć się ponownie …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.