Europa się budzi? Zakaz noszenia burek i nikabów w kolejnym europejskim kraju

Kobiety w burkach / Fot. euroislam.pl
4

We wtorek (26 czerwca 2018) Wyższa Izba Parlamentu w Holandii uchwaliła ustawę zakazującą noszenia burek i nikabów w budynkach publicznych, takich jak: szkoły, komunikacja miejska, urzędy państwowe oraz szpitale. Warto odnotować, że nowe prawo zakazuje również noszenie ubrań ochronnych twarzy w miejscach publicznych, w tym np. kasków, czy też masek narciarskich. Złamanie zakazu będzie groziło grzywną, która może przekroczyć 400 euro. Ustawa została poparta przez 132 posłów ze 150. Holenderski rząd uzasadnił wprowadzenie nowego prawa względami bezpieczeństwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Holandia jest dwunastym z kolei krajem, w którym podjęto decyzję o zakazie noszenia burek i nikabów.

Kolejna decyzja europejskiego kraju uderzająca w faworyzacją środowisk islamskich na Starym Kontynencie. Wielu mówi o przebudzeniu Europy, tylko czy nie jest już za późno?

Źródło: sioe.pl

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2018/06/28/j-miedlar-jest-nowe-mein-kampf-lewactwo-recenzuje-moja-ksiazke-nie-majac-jej-nawet-w-reku-w-tej-sprawie-slow-kilka/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SDG mówi

  nA STATKI I DO AFRYKI WYPIERD!!!!

 2. Jacek NH mówi

  „Europo, wstań z kolan albo umieraj. Europo, mordują twoje dzieci. Strzelają do nich, rozrywają je na kawałki, obcinają im głowy. A ty co? Urządzisz kolejny żałosny marsz z tysiącem przerażonych, zmanipulowanych dobrych ludzi? To wszystko, na co cię stać? Wyrwali ci z piersi duszę? Całkowicie? Zrobili ci to specjaliści od poprawności politycznej, robiący interesy na ogłupianiu ludzi? Ci, którzy wmówili milionom Europejczyków, że prawdziwe wartości i cnoty są powodem do wstydu? Że męstwo to nienawiść, a odwaga i instynkt samozachowawczy to zbrodnia? Czemu dopuściłaś, Europo, żeby rządzili tobą słabi, tchórzliwi politycy?”

 3. kordian mówi

  Na jakiej podstawie prawnej miliony ludzi będących obywatelami kraju nienależącego do strefy Schengen przekroczyła granice Państw do strefy należących ? Czy Ci ludzie posiadali Paszporty ? To jest sedno sprawy. Przecież Pani Mer…l i tysiące ludzi akceptujących wymysł Pani Ange..i popełniło przestępstwo !!!!!!

 4. Pola kowalska mówi

  A kto bedzie palowal te kurwiszony w burkach inaczej nie zrozumie.Tylko prawo piesci i paly rozumia te islamskie K**** patrzace i pozwalajace na gwaty i handel wlasnymi dziecmi.Domagajace sie tego zboczenia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.