Edukacja nienawiści! Wycieczki młodych Żydów do obozów śmierci sposobem na usprawiedliwianie mordów na Palestyńczykach [WIDEO 2/2]

Wycieczka Żydów do Auschwitz i ich edukacja nienawiści / Fot. oswiecimonline.pl
5

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Edukacja nienawiści! Wycieczka młodych Żydów do „nazistowskiej Polski” [WIDEO 1/2]

Edukacja nienawiści w Izraelu, polegająca na nastawianiu młodych Żydów przeciwko światu, a zwłaszcza przeciw Polsce zbiera tragiczne żniwo. Widać to na przykładzie ostatnich dni, gdy antypolski jad nienawiści wylewa się z żydowskiego Knesetu i mediów głównego nurtu. Żydowska młodzież, od najmłodszych lat słyszy o niebezpiecznych „polskich neonazistach” i fali antysemityzmu jaka każdego dnia przechodzi przez polskie ulice. Każdego roku kilkadziesiąt tysięcy izraelskich nastolatków przylatuje do Polski, by zwiedzić miejsca związane z niemieckimi zbrodniami z czasów II wojny światowej. Wraz z nimi przybywają do Polski agenci służb specjalnych, którzy mają chronić żydowską młodzież przed mitycznymi polskimi antysemitami, który straszy się ich od maleńkości. Edukacja nienawiści rozwija się w Izraelu w najlepsze, a Polski rząd udaje jakby problemu nie widział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W drugiej części reportażu zawartego w filmie „Zniesławienie” zobaczycie Państwo jak żydowska młodzież zwiedza niemiecki obóz śmierci – Majdanek oraz Auschwitz.

Pierwsze reakcje żydowskiej młodzieży w Majdanku są bardzo dziwne. Nastolatkowie mają żal do przewodnika, że ten nie potrafi wzbudzić w nich ekstremalnych emocji i wycisnąć z ich oczu łez. Młodzi ludzie czują, że po długich przygotowaniach, które przeszli w szkole ich reakcja jest niewłaściwa. Czują, że źle wypełniają w ten sposób narodowy obowiązek podsycania tzw. przemysłu holokaustu.

– Czujemy się winne, bo nie mamy żadnych odczuć czy emocji. Jak byśmy brały to zbyt lekko, ale tak nie jest – mówią załamane dziewczyny. – Myślę, że kiedy wynajmujesz przewodnika na wycieczkę taką jak ta, to powinien on wiedzieć, jak poruszyć ludzi i wiedzieć, co się tutaj wydarzyło – mówi żydowska nastolatka.

PRZECZYTAJ: Żydowskie zbrodnie zapętlone, czyli: zdradź – zamorduj – powtórz (ZDJĘCIA 18+)

Dlaczego młodzi Żydzi nie reagują emocjonalnie na to, co widzą w niemieckich obozach śmierci? Podobne widoki jak te w Majdanku każdego dnia mają na ulicach Izraela, gdy żydowscy funkcjonariusze brutalnie biją Palestyńczyków, a ich domostwa są doszczętnie niszczone. Młodzi z takimi widokami się oswoili, a sama wycieczka do obozów koncentracyjnych ma także służyć usprawiedliwianiu zbrodni jakich w Izraelu dopuszczają się Żydzi. Ponadto założeniem ekspedycji do Polski jest wzbudzenie w młodzieży odczucia, że cierpienia innych, w tym przypadku Arabów, są mniej ważne w obliczu cierpień jakie w czasie II wojny światowej doświadczyli Żydzi.

To właściwie może być naszym problemem [wzbudzenie ekstremalnych emocji – przyp. JM]. Nasz prób jest wysoko. Kiedy widzimy w wiadomościach zburzony przez amię arabski dom, mówimy że to nie jest takie straszne. My doświadczyliśmy gorszego. Wsadzali nas do pociągów i zmuszali Żydów, by zabijali innych Żydów (…) Gdy widzę [zburzone arabskie domy – przyp. JM] w telewizji mówię: „I co z tego? Arabowie mają wiele domów” – wyznaje żydowska nastolatka.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji. Mamy kolejny film z getta warszawskiego [wideo nr 2]

Następnie młodzież udała się do obozu Auschwitz w Oświęcimiu. Tam już udało się wycisnąć, wymagane przez podstawę programową łzy.

– Widzieliśmy dziecięce ubranka, rękawiczki, koszulki, spodnie, wiele dziecięcych bucików, bubki, szczotki do zębów, przedmioty codziennego użytku – łamiącym się głosem mówiła zapłakana dziewczyna.

Na widok zgolonych włosów więźniów z Oświęcimia, żydowska młodzież płakała, przytulała się do siebie, a nawet z rozpaczy siadała na podłodze. Jedna z nastolatek, która jeszcze przed chwilą obwiniała się, że nie potrafi wycisnąć ze swoich oczu łez odczuła ulgę, gdy rozpłakała się w obozie.

Mordowali ludzi i golili im głowy tylko z powodu narodowości. Ale ja nic nie zrobiłam! Nic nikomu nie zrobiłam! – mówi przestraszona Żydówka, tak jak by i dzisiaj mogło ją spotkać podobne okrucieństwo.

W tym miejscu rodzi się pytanie, co Żydom zrobili zamieszkujący teren Izraela Palestyńczycy, którzy permanentnie są zastraszani, więzieni i bici przez żydowskich funkcjonariuszy? Dlaczego widok pomordowanych Arabów nie wzbudza w żydowskiej młodzieży takich emocji jak widok włosów więźniów oświęcimskich? Czyżby właśnie m.in. w tym celu żydowscy nastolatkowie byli przywożeni do niemieckich obozów zagłady?

Pobyt w Auschwitz, wzbudził w młodych Żydach niespożyte pokłady nienawiści, o czym zaświadcza jedna z uczennic.

Kogo chciałabym zabić? Ich wszystkich… – powiedziała dziewczyna.
Kim oni są? – zapytał reporter.
Naziści. Nasi wrogowie, którzy to zrobili – powiedziała nastolatka.
Ale wiesz, że oni nie żyją… – stwierdził reporter.
Tak, ale mają spadkobierców – odparła Żydówka.

Problem w tym, że zdaniem Żydów spadkobiercami nazistów, są właśnie Polacy, których tak panicznie boją się Żydzi. W poprzedniej części filmu pojawiła się rozmowa z Żydówką, która z obawy przed „polskimi neonazistami” bała się wyjść z hotelu.

Edukacja w Izraelu, która została zaprezentowana w filmie „Zniesławienie” nie pozostawia żadnych złudzeń, że Żydzi to społeczność, która buduje swoją wartość na przemyśle nekrofilskim, zwanym przemysłem holocaustu. To sprawia, że ich społeczność jest nienawistnie nastawiona do wszystkich nie-żydów, a zwłaszcza Polaków, którzy przedstawiani są w izraelskich szkołach jako neonaziści. Taka edukacja czyni z Izraela państwo patologiczne, które nie jest w stanie kooperować z innymi na zasadach partnerskich.

PRZECZYTAJ: Palestyńska dziewczynka skazana na 4 m-ce więzienia za rzucenie kamieniem. Za to samo pochwala się izraelskie dzieci!

Warto także nadmienić, że podczas całej wycieczki młodych Żydów do Polski, przewodnicy, nauczyciele i uczniowie nawet nie zająknęli się o pomordowanych Polakach, Romach czy Słowianach… Nie wspomniano, że w obozach koncentracyjnych obok Żydów byli mordowani Polacy, chrześcijanie. Na tym właśnie polega przejęcie symbolu holokaustu, budowanie „wyjątkowości” na drodze nekrofilskiego, żydowskiego przemysłu nekrofilskiego, mającego zapewnić Żydom bezkarność na arenie międzynarodowej i w ich kraju, udzielając sobie mandat do przeprowadzania krwawego holokaustu ma Palestyńczykach. Na tym polega działalność żydowskiej fabryki kłamstwa, która również wyprodukowała kłamstwo na temat bestialskiego mordu Żydów w Jedwabnem, który zdaniem starozakonnych dokonali Polacy.

Przeczytaj także: 

Opowieści holocaustowe, czyli pomódlmy się za ofiary, których nigdy nie było

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Po takiej edukacji będą zionąć miłością i tolerancją jak „Gaz. Wyb.”.

  1. dariusz mówi

   mów żydowska

 2. Jowita mówi

  Pedagogika wstydu zmierza do wytworzenia w społeczeństwie polskim czy w narodzie polskim takiego trwałego poczucia winy wobec Żydów. Właściwie nie bardzo wiadomo dlaczego mają to poczucie winy mieć, ale to jest działanie skąd inąd racjonalne, ta pedagogika wstydu, która ma na celu wywołanie tego poczucia winy. Bo ludźmi, którzy mają takie poczucie winy, nawet jak nie wiedzą dlaczego, łatwiej jest ich utrzymać w podległości, oni się nie będą buntowali. No bo, przecież, tutaj, tego… Temu służy pedagogika wstydu, która jest prowadzona i przez stronę żydowską i przez piątą kolumnę w Polsce. Bo piąta kolumna w Polsce jest ekscytowana zarówno przez Niemców jak i przez Żydów. Mam na myśli takich folksdojczów rozmaitych, którzy chętnie służą, tak jak służyli sowietom, tak teraz służą każdemu, kto ich tam poprosi, czy kto im każe.

  1. Henio mówi

   Bardzo ciekawy artykuł. Moim zdaniem Żydzi, którzy „zapracowali” na eksterminację, to była jakaś część. Ale reszta, dobrze zasymilowana z Polakami, część patriotów (to ci, co walczyli w powstaniu w getcie), dzieci, kobiety, nie zasłużyli na tak haniebny koniec w bunkrach głodowych i komorach gazowych.
   A to co teraz robią sobie nawzajem z Palestyńczykami to hańba. Dwa narody semickie, jak rodzeństwo. I nie potrafią żyć w zgodzie. A mają wspólnego ojca Abrahama…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.