“Dziewuchy Dziewuchom” ułatwiają aborcję – PiS milczy, Konfederacja ostro protestuje

0

“Dziewuchy Dziewuchom” wyszły z inicjatywą ułatwienia wszystkim Polkom aborcji, również tej dokonywanej w domowym zaciszu. Swój manifest ogłosiły w Internecie. PiS całkowicie zignorował ich skandaliczne zapowiedzi. Głos odważyła się zabrać jedynie Konfederacja.

“Tak, to się naprawdę dzieje, powstała infolinia i są organizacje, które pomagają w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Co robi z tym rząd? Co robi prokuratura? Czy następnym krokiem będzie eutanazja bez granic?” – zapytuje na Twitterze Artur Dziambor, poseł Konfederacji. Należy podkreślić w tym miejscu fakt, iż zabiegi, które “Dziewuchy” chcą promować, są w Polsce nielegalne. Informację o swoich planach zamieściły w sieci, a rząd miał ponad dobę, by na nią zareagować. Sprawą nie zainteresował się jednak nikt, nawet minister prokurator Zbigniew Ziobro. Ostatecznie, chodzi tylko o ludzkie życie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

“Czy gdyby powstała np. Marihuana Bez Granic reakcji również by nie było?” – pyta poseł ironicznie. Niektórzy Polacy wciąż wierzą w prorodzinną politykę PiS. Jednak za 500+ i obietnicami Morawieckiego kryje się przytłaczająco wyrachowana, oziębła rzeczywistość. Tak samo, jak zignorowany został wniosek do TK o rozpatrzenie zgodności aborcji eugenicznej z Konstytucją, tak i teraz zignorowano zapowiedź “Dziewuch”. Po cóż bowiem się odzywać w tej sprawie? Znacznie wygodniej jest zachowawczo milczeć, gdy w męczarniach giną najbardziej bezbronni z Polaków.

Źródło: Twitter

Przeczytaj również:

Obłęd! Greta Thunberg „Człowiekiem roku 2019” tygodnika Time

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.