Dziennikarka „Wyborczej” nawołuje do obalania pomników papieża Jana Pawła II

pomnik papieża Jana Pawła II w Białymstoku/ fot. Wikipedia
11

– Nie widzę niczego złego w tym, że w nocy obalono pomnik ks. Jankowskiego. Ktoś zdecydował, by go wywyższyć w taki sposób. Inni, mając na uwadze jego „czyny”, postanowili pomnik obalić. Pamiętajmy teraz o innych pomnikach. JPII, wg wielu tak krystaliczny, też ma sporo pomników… – napisała na Twitterze dziennikarka „Wyborczej” Żaneta Gotowalska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Pamiętajmy o innych pomnikach = czy zostały one postawione bez żadnych zastrzeżeń, czy nie było to działanie bez refleksji. Państwo nie potrafiło załatwić sprawy pomnika postawionego pedofilowi. Ludzie zrobili to sami. Daję tylko sygnał, żeby Państwo znalazło rozwiązania, bo w Polsce wiele jest pomników, które mogą budzić podobne emocje – uzupełniła swój pierwszy wpis Gotowalska.

W związku z wpisem dziennikarki „Wyborczej”, nawołującej do obalania pomników papieża Jana Pawła II, warto zadać pytanie, czy przewrócenie pomnika ks. Jankowskiego faktycznie było działaniem mającym na celu walkę z pedofilią w Kościele. Moim zdaniem był to tylko i wyłącznie pretekst do uderzenia w znienawidzony przez „demokratów” katolicyzm. Ci sami ludzie, którzy przewrócili pomnik ks. Jankowskiego i którzy pochwalają ten czyn, domagają się wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej, podczas której dzieciom w wieku 6-9 lat przekazuje się informacje na temat akceptowalnego seksu za zgodą obu stron, a 12-latki mają opanować umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu. To jest przygotowywanie dzieci do seksu z pedofilami! I tego właśnie domagają się „demokraci” rzekomo walczący z pedofilią wśród księży.

Nie zauważyłam, żeby w kontekście walki z pedofilią „demokraci” podnosili problem homoseksualizmu w Kościele, chociaż 80% przypadków pedofilii w tym środowisku to właśnie pedofilia homoseksualna. Wniosek jest prosty – nie da się skutecznie walczyć z pedofilią w Kościele, w którym rządzi homolobby. Ale o tym nie mówią „demokraci” paradujący po ulicach z hasłem „Sport, zdrowie, homoseksualizm”.

Zwróćcie uwagę, że dziennikarka „Wyborczej” nawołuje do obalania nie tylko pomników papieża Jana Pawła II, ale także innych pomników, które „mogą budzić podobne emocje”. A jakie to pomniki? Oczywiście wszystkie, które „demokraci” uznają za rasistowskie, ksenofobiczne, antysemickie i promujące mowę nienawiści. Nie muszę chyba nikomu wyjaśniać, że według „demokratów” pod tę definicję podpada pomnik Romana Dmowskiego. Nie byłaby zdziwiona, gdyby „demokraci” zażądali demontażu tego pomnika. Oczywiście w ramach walki o faszyzmem!

Przeczytaj też:

J. Międlar: Stanisław Dziwisz – skuteczny „filtr” Jana Pawła II [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Takie to lewackie myślenie. Jak Kali obalać pomniki katolickie to być dobrze a jak ktoś Kalemu napisać coś na bóżnicy albo jakimś eskimoskim symbolu (np cmentarzu z czerwoną gwiazdą) to być „mowa nienawiści” i faszyzm niecywilizowany ;).

 2. michu mówi

  Ciekawe czy ci co zniszczyli pomnik ks. Jankowskiego będą potraktowani tak jak pan Rybak, a dziennikarka „Wyborczej” oskarżona o jakieś podżeganie ;).

  1. Greg mówi

   tez jestem ciekaw

 3. Ania mówi

  Pamiętajmy, że ciągle utrzymująca się nienawiść żydokomuny do śp księdza Jankowskiego bierze się z pewnością z jego znanego krytycznego stosunku do Żydów. Już wówczas był na tyle spostrzegawczy, że wytykał im wiele z tych rzeczy, które wytykają im dzisiejsi niezależni badacze kwestii żydowskiej.
  Czy wszyscy znają poniższe bulwersujące dane ?!

  http://www.bibula.com/?p=31417

 4. kris mówi

  Żaneta ?To imię typowe dla patologii ?

 5. Gość mówi

  Ona chyba żartowała .Wyborczo”, jak może żyd obalić pomnik żyda? Jeszcze tak zasłużonego dla żydków. Ciekawe co by jego syn powiedział jak by żył.
  Przecież mame papieża JPII, który nota bene pomógł rozwalić Polskę, było żydówką chazarską z litwaków o nazwie KATZ. Więc i JPII był w 100% żydem w/g 'prawa krwi’ u nich uznanego.
  Dlaczego zakłamuje się prawdę?

 6. Krzesimir mówi

  To brzydactwo żaneta gotowalska, pewno nazywa się zupełnie inaczej. Szechter tam nieźle obłapia na czerskiej te młode żydóweczki. Dodatkowo wredna baba, żaneta gotowalska pisze do pracodawców tych ludzi, którzy jej podpadli. Reasumując. dziennikarka GW, żydówa, kabel, lewaczka i weganka. Spierdzielina umysłowa.

 7. Jaca mówi

  Co za babsztyl paskudny, już sama praca dla tej gównianej i zakłamanej gazety wybiórczej jest hańbą dla każdego normalnego człowieka. Aż mnie trzęsie jak słucham takich lewaków jak ta pani. Oj wyrosło pokolenie……

 8. krzysiek mówi

  Pamientajmy , ze ks.Jankowski , prałat swego czasu krytycznie wypowiadal sie o żydach w Polsce , zostal usuniety z kościoła a obecnie atakowani przez ks.Jankowskiego atakuja osobę juz nie żyjacą , ktora nie może się bronić .Jest oczywistym , ze to nie jest przypadek , ze zydzi przez zyda Michnika atakuja to wszystko co jest wielka wartościa Polski , Polaków .
  Czy ktos z rzadzacych zatrzyma tego zakłamanego w działaniach zyda Michnika i sp. ?!!!
  Jak dlugo jeszcze ta szczujnia przeciwko Polsce i Plakom bedzie działać w Polsce ?!
  Czas na zamknięcie tej szczujni !

 9. skandal chazarski ! mówi

  zydzi ida coraz dalej ! nawet nasz Papiez im przeszkadza !!! tutaj zydzi się bardzo zdziwia , bo odpowiedz Polaków będzie bardzo poważna !

 10. krzysiek mówi

  chazary atakuja , to co Polakom jest wazne !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.