Na co dzień walczy z islamskimi pedofilami! We Wrocławiu będzie świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości

3

Planowany na 11 listopada we Wrocławiu Marsz Wielkiej Polski Niepodległej jeszcze się nie odbył, a już zdążył rozpalić dumę w sercach patriotów, a środowiska lewicowe i demoliberalne media doprowadzić do białej gorączki. Lewactwo domaga się delegalizacji marszu i szykuje blokadę manifestacji, prezydent Wrocławia grozi policją i prokuraturą, a dziennikarze Michnika lamentują w najlepsze. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Marsz Wielkiej Polski Niepodległej na pewno się odbędzie, a wraz z Polakami będzie świętować znienawidzona przez marksistów Jayda Fransen, która na co dzień walczy z islamskimi pedofilami, za co grozi jej… kilka lat pozbawienia wolności.

Marsz, który 11 listopada przejdzie ulicami Wrocławia to będzie prawdziwa manifestacja polskości oraz sprzeciwu wszelkiej polonofobii. Organizatorami marszu jest stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa, kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej oraz Narodowcy RP. Udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we wtorek potwierdziła znienawidzona przez środowiska lewicowe liderka organizacji Britain First, Jayda Fransen, której za walkę z islamskimi pedofilami grozi kilka lat pozbawienia wolności. Ponieważ przeciwko niej jest toczone postępowanie sądowe musiała uzyskać zgodę na wyjazd zagranicę. Zgodę otrzymała, dlatego w najbliższą sobotę z tysiącami Polaków przemaszeruje ulicami stolicy Dolnego Śląska, by wyrazić dumę z odzyskania przez Polskę niepodległości, o czym z pewnością powie w trakcie planowanego przemówienia na wrocławskim rynku. O zgodzie na udział w uroczystościach we Wrocławiu poinformowała w prywatnej rozmowie ze mną oraz na Facebook’u.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jayda Fransen to bezkompromisowa liderka organizacji Britain First, organizacji na której samą nazwę środowiska lewicowe reagują wyjątkową nienawiścią. Fransen od lat walczy z islamizacją. Zrobiło się o niej bardzo głośno, gdy do islamskiej dzielnicy w Luton weszła z białym krzyżem, by przypomnieć imigrantom o chrześcijańskich korzeniach Wielkiej Brytanii. Mimo ciągłego ataku ze strony niemal wszystkich partii politycznych i mediów na Wyspach, Fransen i jej organizacja działa bardzo prężnie i walczy z islamskimi gangami pedofilów. Kilka tygodni temu manifestacja nawołująca do zwalczania muzułmańskich dewiacji odbyła się w Rochdale. Wzięło w niej udział wielu Polaków. Brytyjski wymiar (nie)sprawiedliwości potępia działania Jaydy Fransen. Za walkę z islamskimi pedofilami, prawdopodobnie w styczniu zostanie skazana na przynajmniej kilka miesięcy pozbawienia wolności.

Liderka brytyjskiej organizacji wielokrotnie potwierdzała jak bardzo ceni i szanuje Polaków na Wyspach oraz jak wielką inspiracją w walce o cywilizację łacińską jesteśmy dla niej i jej organizacji. 11 listopada na wrocławskim rynku będzie okazja, by wysłuchać przemówienia Jaydy Fransen. Po samej manifestacji będzie okazja, żeby zamienić z nią kilka słów i podziękować za bezkompromisowość w walce z islamskim fundamentalizmem, który jest prawdziwym niebezpieczeństwem dla dwóch milionów Polaków mieszkających na brytyjskich wyspach.

PRZECZYTAJ: Jayda Fransen z Britian First: Ataki na Polaków? Nie ma na to mojej zgody! [WYWIAD]

Obecność Jaydy Fransen, która w Wielkiej Brytanii jest już swoistą ikoną walki z islamizacją jeszcze bardziej rozwścieczy wylewające hektolitry jadu nienawiści środowiska lewicowe. Cieszymy się na jej wizytę w Polsce oraz na wspólne świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na Marsz Wielkiej Polski Niepodległej zapraszamy rodziny z dziećmi, kibiców, patriotów i narodowców. Niech cały Wrocław i Polska usłyszą, że jesteśmy dumnymi Polakami, którzy za ukochaną Ojczyznę są gotowi oddać życie.

11 listopada 2017 roku o godz.16.30 wyruszamy spod Dworca PKP i ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza udajemy się na Rynek gdzie odbędą się przemowy i patriotyczne śpiewy.
Organizatorami wydarzenia są: Wielka Polska Niepodległa, Kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej, Narodowcy RP; patronat medialny: wPrawo.pl.

Wesprzyj marsz finansowo: https://zrzutka.pl/k4jk74

Wydarzenie na Facebook’u (KLIK)

Prosimy o udostępnianie plakatu w mediach społecznościowych.

Zdjęcie użytkownika Wielka Polska Niepodległa - Oddział Wrocław.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka polka mówi

  Britain First tak trzymać. Musicie przepędzić islam z waszych miast
  Krzyż i modlitwa Was uratują. Jezus jest z Wami.

 2. Ada mówi

  Jayda Fransen – jesteś wielka!
  Odważna, bezkompromisowa i bliska nam!
  Masz czyste, czytelne intencje – zbieżne – dla Brytyjczyków i Polaków.
  Twoje uczestnictwo w marszu 11 Listopada w Polsce jest wspaniałą decyzją.
  Przekazuję wyrazy szacunku i sympatii dla Ciebie oraz Britain First.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.