„Dziękuję Wam woJOWnicy!” Paweł Kukiz dziękuje za głosy

Paweł Kukiz/fot. youtube
1

Paweł Kukiz podziękował wyborcom za głosy oddane w wyborach. W ostatnim czasie był ostro krytykowany przez niektórych byłych zwolenników formacji, którą stworzył w 2015 roku. Dziś może się cieszyć z bardzo przyzwoitego wyniku. Po przeliczeniu głosów z prawie 93,93 proc. obwodowych komisji wyborczych wynika, że Polskie Stronnictwo Ludowe, z którego list kandydował Paweł Kukiz otrzymało 8,6% głosów. To więcej niż wskazywały sondaży przedwyborcze.

Dziękuję szczególnie Wam, WoJOWnicy!!! Wam, Świadomi Wyborcy, którzy jak nikt wiedzą, że bez zmian ustrojowych brnąć będziemy w dyktaturę, że bez nadania Obywatelom praw do kontroli nad władzą zawsze będziemy jej podwładnymi a nie pracodawcami – na Facebooku napisał Paweł Kukiz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na koniec Paweł Kukiz podziękował za zaufanie, który został obdarzony. Dziękuję przede wszystkim za zaufanie! Tyle chciałbym jeszcze powiedzieć ale to może jutro, jak już będziemy znać dokładne wyniki. Jedno pewne – bez Was mnie nie ma, więc dzięki, że jesteście – napisał.

Ten wynik oczywiście może się jeszcze zmienić, ale z CAŁEGO SERCA dziękuję!!! ❤️❤️❤️Dziękuję szczególnie Wam,…

Opublikowany przez Paweł Kukiz Niedziela, 13 października 2019

Przypomnijmy, że z danych Państwowej Komisji Wyborczej z prawie 92 procent obwodowych komisji wyborczych wynika, że Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 44,38 procent głosów w wyborach do Sejmu; Koalicja Obywatelska – 26,77 procent; SLD – 12,34 procent; PSL – 8,63 procent, a Konfederacja – 6,76 procent.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. michu mówi

    Szkoda, że pali temat JOWów…;)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.