Dzieci na strajku wulgarnych aborcjonistek. Czy sprawą zajmie się kurator sądowy?

Dzieci na strajku wulgarnych aborcjonistek
15

Pamiętacie jak szczuto na 15-letniego Jakuba Baryłę za to, że z krzyżem w ręku stanął na czele parady LGBT? Ile było ujadania, nękania kuratorem sądowym, straszenia sądem rodzinnym… Nastolatek nie uczestniczył w agresywnym i wulgarnym zbiegowisku. Jedyne co zrobił to wziął do ręki opleciony różańcem krzyż z krucyfiksem i stanął z nim w opozycji do środowisk homoseksualistów, transwestytów i innych seksualnych odmieńców, którzy podczas parad w Polsce dali się poznać z profanacją chrześcijańskich symboli. Lewacki ośrodek szczuł na rodziców chłopcy w jego sprawie złożył zawiadomienie do sądu. Kurator sądowy sprawdzał jego rodziców.

Pamiętacie jak 15-LATEK Jakub Baryła stanął z krzyżem naprzeciw marszu LGBT, za co napuszczano na niego kuratora? Czy ci sami konfidenci, którzy nękali nastolatka, zajmą się wykorzystywaniem dzieci przy strajkach wulgarnych aborcjonistek? – na Twitterze zapytał Jacek Międlar.

No właśnie, co innego grupa dzieciaków w wieku od 3 do 10 lat, które z transparentami w ręku stanęły na chodniku w czasie, gdy ulicami miasta maszerowały aborcjonistki. Na zamieszczonym nagraniu nie widać rodziców lub opiekunów. Widać za to grupkę dzieci pozostawionych samych sobie na „pastwę” fotoreporterów i przechodniów, której najwyraźniej wyprowadzono na nielegalne zbiegowisko zwane „strajkiem kobiet”.
PRZECZYTAJ: Stanął z krzyżem naprzeciw marszu LGBT. OMZRiK szczuje na rodziców chłopca i składa zawiadomienie do sądu

Jeśli lewackie ośrodki zajmujące się sprawą nastolatka Jakuba Baryły nie zajmą się sprawą dzieciaków uczestniczących w nielegalnym zbiegowisku, możemy śmiało powiedzieć, że ich faryzeizm po raz kolejny sięgnął zenitu.

Przeczytaj także:

Sąd umorzył postępowanie przeciwko Jackowi Międlarowi. Prokuratura powoływała się na orzecznictwo z czasów stalinowskich! [TREŚĆ WNIOSKU O UMORZENIE]

J. Międlar: Kiedy oszust „nie chce” być oszustem. Casus założyciela OMZRiK

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  „Jeśli lewackie ośrodki zajmujące się sprawą nastolatka Jakuba Baryły nie zajmą się sprawą dzieciaków uczestniczących w nielegalnym zbiegowisku, możemy śmiało powiedzieć, że ich faryzeizm po raz kolejny sięgnął zenitu.”

  Tak, tylko że oni mają to gdzieś. Lewackie ośrodki nie maja ambicji na zostanie sprawiedliwymi i honorowymi roku. Należy dotrzeć do rodziców tych dzieci, ustalić ich dane, a następnie działać tak samo jak lewackie ośrodki, tylko właśnie dla jawnego pokazania lewicowej herezji. Marksistowska indoktrynacja zaczyna się od kiedy zaczynają mówić. W USA jest tak samo. Na każdym marszu jest mnóstwo dzieci z tęczowymi flagami.

 2. Matka Polka mówi

  Na tej samej zasadzie dzieci na Marszu Niepodległości czy tym drugim we Wrocławiu – nasłuchają się trochę bluzgów, kiedy co któreś hasło to „j….ć” kogoś.

  1. Marcin Malik mówi

   W tej kwestii jest inaczej dlatego że Marsz Niepodległości to piękny przejaw patriotyzmu, czyli przejaw przywiązania do polskiej ziemi, polskiej kultury, oraz prawdy historycznej.

   Z tego co wiem, to najwięcej o „jebaniu” maja do powiedzenia lewaki.

  2. Matka Polka mówi

   Taki piękny przejaw patriotyzmu, że na równi z „Bóg, Honor i Ojczyzna” oraz „Cześć i chwała Bohaterom” krzyczy się np. „w górę serca i j…ć TVN”. Spoko, rozumiem, że stadionowo-kibicowskie klimaty mają swoje prawa, ale zabierać dzieci by się tego uczyły to dokładnie tak samo, jak zabrać je na protest kobiet z hasłem „wyp….ć”.

  3. Mrówka Zet mówi

   Tak, zdecydowanie, strajk wagin jest bardzo odpowiednim miejscem dla dzieci.

  4. Matka Polka mówi

   Nie sądzę. Może bluzgać się nie nauczą, jak na Strajku Kobiet czy Marszu Niepodległości, ale niezdrowych nawyków żywieniowych nabiorą, bo weganizm wcale zdrowy nie jest.

  5. Zbigniew mówi

   M. Polce sie juz calkiem miesza we lbie – marsz dzieci wraz z doroslymi w celu patriotycznym porownuje do przemyslu zabijania – byla na demonstracjach patriotycznych ale chyb po stronie zomo i nasluchala sie

  6. Matka Polka mówi

   Zbysiu, nie pij tyle, bo znowu nie wiesz, o czym wątek. O bluzgach pisałam. A częste bluzganie przy dzieciach, nawet „w celu patriotycznym”, to jednak dobre nie jest.

  7. z-k mówi

   Byłaś kiedyś gudłajska mamuśko na Marszu Niepodległości? Pójdź i zobacz rodziców z dziećmi i generalnie przyjazną atmosferę.

  8. AntyPO✡PiS mówi

   Matka żydówka to obrzezany troll z PiSraela. Antypolonim wyssała już z mlekiem matki komunistki-żydówki.

  9. Matka Polka mówi

   AntyPOPiS, nie wiem co ty tam komu wyssałeś i wiedzieć nie chcę, ale na pewno nie umiejętność pisania po polsku. Kałmuk jakiś?

  10. Matka Polka mówi

   Byłam, nieporadna amebo. Atmosfera bynajmniej przyjazna dzieciom nie jest, bo raz za razem lecą bluzgi albo i agresywne hasła. Trzeba być lekko ułomnym, by tego typu marsze nazywać piknikami dla rodzin z dziećmi w przyjaznej atmosferze. No, albo jak ktoś uważa że w takiej atmosferze dzieci można wychowywać to luz, jego dzieci, no tylko śmieszne wówczas to oburzonko na wulgaryzmy na marszu lewaków.

 3. kici kici KOCUR mówi

  Czy sprawą zajmie się kurator sądowy? W normalnym, praworządnym kraju pewnie by tak było ale nie u nas. To co się obecnie dzieje przekracza wszelkie horyzonty myślowe przeciętnego, normalnego człowieka. Dzisiaj czytam w Internecie że grupa lewaków podaje do prokuratury Kaczyńskiego o to że wezwał do obrony kościołów przed atakami lewackiej dziczy. Przecież na zdrowy, chłopski rozum to właśnie organy władzy powinny zamknąć natychmiast całą tę radę konsultacyjną za jawne nawoływania do rozprawy z kościołem. Sam to nawoływanie słyszałem na własne uszy. A to tymczasem bandyta chce ścigania kogoś kto chce się bronić. Czy może być większy paradoks? Przykład ten wskazuje jasno że mamy upadek wartości i jednocześnie upadek państwa, państwa niezdolnego do obrony. Państwa, któremu bezkarnie byle lewacka szmata może napluć w twarz. Ogólnie rzecz biorąc to Kaczyński wisi mi i powiewa, nie cierpię tego typa a jego każdy krok coraz bardziej mnie mierzi. Szczególnie ten ostatni jego apel o obronę kościołów gdzie było widać wyraźnie że chce się przewieźć na plecach wspaniałego patrioty i prawdziwego obrońcy naszej chrześcijańskiej wiary pana Roberta Bąkiewicza. Ale fakty są jednak faktami, łotr chce karania ofiary!!! I tyle w temacie.

 4. W K mówi

  Tymczasem kryminalista Gaweł znany z dowodzenia OMZRiK nadal na wolności.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.