„Ducha walki nam nie zabraknie! Polacy po swoje” Świetny spot przed meczem z Senegalem [WIDEO]

Spot Respect Us - "Ducha Walki nam nie zabraknie"
5

Mamy dla Was coś specjalnego! Za niespełna 48 godzin Polska zagra z Senegalem na #WorldCup. Kibicujmy razem naszej reprezentacji – Polacy po swoje! – czytamy na kanale YouTube organizacji Respect Us, która m.in. poprzez produkcję filmów wideo, walczy o dobre imię Polski na arenie narodowej i międzynarodowej.

Przed pierwszym meczem Polaków z Senegalem podczas Mundialu 2018, opublikowano spot, który zagrzewa do walki. Wystąpili w nim m.in. charyzmatyczny trener Jacek Gmoch oraz publicyści: Rafał Otoka-Frąckiewicz i Wojciech Wybranowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Spot o tematyce piłkarskiej został „opakowany” w bojowe i patriotyczne hasła oraz w przekaz historyczny. To trzeba zobaczyć!

Przeczytaj:

A. i K. Żabierkowie: Zapomniana piłkarska batalia w Strasburgu – starcie Polska-Brazylia w 1938 roku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  No cóż. …skoro rząd sam nie potrafi dobrze bronić godności Polaków na arenie międzynarodowej to my Polacy sami musimy to zrobić!

  1. michu mówi

   W nadziei, że rząd nie będzie nam za bardzo przeszkadzał ;).

  2. The indoraptor mówi

   Sądzę że POPiS może nam jeśli nie zabraniać to będzie takie działania po prostu utrudniać!

 2. Pan Kracy mówi

  Mam mieszane uczucia po tym spocie: z jednej strony chwała żołnierza polskiego, oddającego często życie za wolność, z drugiej strony pospolita rozrywka dla gawiedzi – piłka kopana. Piłka urasta do rangi współczesnego boju, czy ofiarna walka żołnierza spada do rangi rozrywkowej? No i to hasło „Polacy po swoje”. Swoje, to znaczy nam przynależne (niejako prawo nabyte), a utracone / zabrane. Co nam w tej rozrywce przynależy?
  Ale to i tak lepsze niż „szlagier” opolski lansowany w telewizorni. Niby „bojowe” nastroje, a obok puszczają przyśpiewkę „Polacy, nic się nie stało”. Asekuracja czy proroctwo?

 3. Adam mówi

  Polacy idą po swoje 🙁 ech – czyli
  po wpierdol !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.