Drodzy Czytelnicy! Prosimy! Wesprzyjcie polski, niezależny portal wPrawo.pl

2
Kochani! Zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Z pewnością zdajecie sobie Państwo z sprawę, że do prowadzenia portalu przykładamy się z wielką starannością i zależy nam na tym, by w przeciwieństwie do zdegenerowanego mainstreamu, karmić opinię publiczną prawdą i tylko prawdą… bo tylko ona jest ciekawa. Nie zajmujemy się kopiowaniem newsów, czy publikowaniem suchych informacji, tak jak to robią niektóre portale, ale z wielką sumiennością obserwujemy i wyszukujemy takie wiadomości, których nawet nie przechwyciły media mające w swoim kolegium kilkudziesięciu dziennikarzy. Na pewno wielu z Państwa już to dostrzegło.
Nasza praca wiele nas kosztuje, a niestety z samych reklam nie jesteśmy w stanie się utrzymać. Na stałe w redakcji pracują dwie osoby (pozostałe osoby „pro bono” publikują u nas jedynie felietony i publikacje), a wyniki w czytelnictwie mamy lepsze niż wiele prawicowych portali, które istnieją już kilka lat, a w redakcji pracuje nawet kilkanaście osób. To dla nas powód do wielkiej radości!
Gdyby każdy z Państwa raz w miesiącu podarował nam chociaż 5 złotych, ze spokojem moglibyśmy prowadzić naszą działalność, a nawet myśleć o zatrudnieniu kolejnego redaktora. Jesteśmy osobami z wyższym wykształceniem humanistycznym. Dla dobra ojczyzny postanowiliśmy poświęcić się pracy publicystycznej, która sprawia nam ogromną radość i wierzymy, że przynosi dobre owoce.
Każdego miesiąca opłacamy Internet, niektóre teksty, serwer, domenę, a czasem nawet reklamę na Facebook’u itd. To duże koszty, na które dzięki dotychczasowemu wsparciu wystarcza niemal „na styk”. Zależy nam jednak na rozwoju i mamy swoje rodziny oraz życie osobiste i o nie również musimy zadbać, dlatego prosimy o choćby symboliczne wsparcie.
Czy możemy liczyć na Państwa pomoc? A może jest ktoś w stanie zrobić choćby niewielki przelew cykliczny, będący swoistą „prenumeratą”? Wszelkie informacje na https://wprawo.pl/wsparcie.
Oferujemy również miejsce na reklamy na naszym portalu. W tej sprawie proszę pisać na [email protected].
DZIĘKUJEMY! W imieniu redakcji
Jacek Międlar – red. naczelny wPrawo.pl

 

Wsparcie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. M. mówi

    Cóż, zawsze można iść do dodatkowej pracy 😉 To chyba żaden wstyd? Podobno bezrobocie spada, zatem młoda, zdrowa, wykształcona humanistycznie osoba mieszkająca w dużym mieście nie będzie mieć z tym problemu;)

    „Na stałe w redakcji pracują dwie osoby ” – kto? nie widzę zakładki ZESPÓŁ?

  2. MB mówi

    Ja bym rozszerzył ofertę zakładki Sklep. Jest tylko jeden produkt. A inne wzory? A biżuteria religijna, dewocjonalia? Biżuteria patriotyczna? Lecznicza? Bursztyn? A zioła lecznicze od zakonników? A nagrania autorskie Księdza czytania Biblii? A przemówienia i kazania Księdza o patriotyzmie i nacjonalizmie, o Polsce?
    I takie tam, rożne. Można jeszcze rozwijać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.