Czy dr hab. Bilewicz zrobi listę kolęd zakazanych? Tropiciel „antysemityzmu wtórnego” w obronie Heroda

dr hab. Michał Bilewicz/fot. polin
6

Tropiący polski „antysemityzm wtórny” dr hab. Michał Bilewicz z Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW zamieścił na Twitterze w Święto Trzech Króli następujący wpis: „Ciekawe, ile polskich dzieci usłyszy dziś, że „Herod spisek knuje…”?”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bilewicz otrzymał od Narodowego Centrum Nauki prawie 2- milionowy grant na badanie tzw. mowy nienawiści i najwyraźniej dopatrzył się owej nienawiści w kolędzie „Mędrcy świata”. Biedny Herod! Tyle lat po śmierci, a dalej o nim śpiewają. I to mało pochlebnie. To niedopuszczalne!

Nie zdziwiłabym się, gdyby w ramach swojej działalności naukowej Bilewicz stworzył listę kolęd zakazanych dowodząc, że są one przejawem polskiego „antysemityzmu wtórnego”. Wygląda na to, że dla tego wnuka żydokomuny przejawem antysemityzmu jest chrześcijaństwo jako takie. Ciekawe, jaka jest opinia Bilewicza na temat „Pasji” Mela Gibsona? Założę się, że zaklasyfikowałby ten film jako dzieło skrajnie antysemickie, posługujące się mową nienawiści i umacniające antyżydowskie stereotypy. Natomiast Heroda zapewne zakwalifikowałby jako ofiarę antysemickich uprzedzeń zakorzenionych w polskim społeczeństwie poprzez szerzący mowę nienawiści Kościół katolicki.

Zobaczcie jak na wpis Bilewicza zareagowali internauci. Zapewne wszyscy trafią jako antysemici i siewcy nienawiści do tworzonego przez wnuka żydokomuny epidemiologicznego modelu mowy pogardy. Przy okazji, dr hab. Michał Bilewicz nie raczył odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów dotyczące wieszania Hamana w żydowskie święto Purim. Ciekawe, prawda?

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Grantożerca w „Chidusz”, czyli kolejna porcja kłamstw i manipulacji Michała Bilewicza

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyz mówi

  Antysemityzm to jasełka! W żydowskim wykonaniu!

 2. tuszyn mówi

  Wyjątkowy cwaniak i łobuz. Ze względu na naszą bierność i ogłupienie pójdzie im w Polsce i łatwiej i szybciej niż w Palestynie

 3. DOŚĆ!!! DOŚĆ!!! DOŚĆ!!! mówi

  qrwa dokąd ci szmaciarze polityczni będa kaRMIĆ NASZYMI PIENIĘDZMI TAKICH SZUBRAWCÓW, PASOŻYTÓW, IGNORANÓTW, CHAMÓW ORDYNARNYCH ,OBRZYDLIWYCH ZYDOWSKICH MANIPULANTÓW I KŁAMCÓW!! PRZECIEŻ TEGO CYNIZMU ZE STRONY WŁADZ W POLSCE NIE MOZNA JUŻ ZNIEŚĆ!! DOKĄD BĘDZIE PRZYZWOLENIE I WYPŁATY SETEK MILIONÓW ZŁOTYCH, Z PIENIEDZY POLAKÓW, NA ZYDOWSKIE BREDNIE, KŁAMSTWA, OPLUWANIE POLSKI I NARODU POLSKIEGO!!!???? GDZIE JEST RZĄD, PREZYDENT, PROKURATURA, POLSCY NAUKOWCY???? ZA CO CI WW., OTRZYMUJĄ PIENIĄDZE OD NAS POLAKÓW A SZCZEGÓLNIE CI NAŁÓKOFCY, KTÓRZY ZAMIAST KRZYCZEC O ZYDOWSKICH KŁAMSTWACH TO SIEDZĄ CICHO, PIERDZĄ W STOŁKI I NADYMAJĄ SIĘ JACY TO ONI QRWA SĄ UCZENI!! A W SUMIE TO JESTESCIE ZWYKLI STRACHLIWI DURNIE I ZAŁGANI PROSTACY!!! GDZIE JEST RZĄD I PROKURATORZY, KTÓRZY Z URZĘDU WINNI ŚCIGAĆ POLAKOŻERCÓW I WSZELKIE ORWELLOWSKIE ŚWINIE!! GDZIE WRESZCIE JEST TEN VETO-PREZYDENT!!??? NIECH PRZESTANIE PROMOWAC WSZĘDZIE SWOJĄ ZONĘ A ZAJMIE SIĘ POLSKĄ!!! OD TEGO GO WYBRALIŚMY A NIE PO TO ZEBY JEGO ZONA NAKAZYWAŁA DZIENNIKARZOM I MEDIOM NA PODKREŚLANIE JEJ WĄTPLIWEJ JAKOŚCI NAZWISKA!!!?? NIKT JEJ NIE WYBIERAŁ NA PREZYDENTA WIĘC NIECH SIEDZI CICHO BO JEST UTRZYMYWANA PRZEZ POLSKI NARÓD!! A JESZCZE SWEGO CZASU OŚMIELIŁA WYCIĄGNĄĆ SWOJE ŁAPY PO PENSJE – JAKO PREZYDENCKIEJ ZONY!!! DOSTAJE ZA DARMO WSZYSTKIE CIUCHY I UTRZYMANIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE I JESZCZE WRODZONA PAZERNOSC KAZAŁA JEJ UPOMNIEC SIĘ O PENSJĘ!! A ZYDOKOMUNIE NIE PODOBA SIĘ POLSKA TO WON Z POLSKI!! WARA OD NAS!! NAS POLAKÓW INTERESUJE PRAWDA I TYLKO PRAWDA, WIĘC DLACZEGO PRZERWANO EKSHUMACJĘ W JEDWABNEM, ORAZ DLACZEGO PAD W KIELCACH ŁGAŁ JAK Z NUT, NA TEMAT TZW. POGROMU KIELECKIEGO PRZYPISUJĄC GO POLAKOM!?? KIELCZANIE GO WYGWIZDALI I NAPISALI MU, KŁAMCY ŚWIADOMIE ŁŻĄCEMU, NA WIELKIM TRANSPARENCIE, ZE POGROM BYŁ UB-CKI A NIE KIELECKI!!! A KTO BYŁ W POLSCE UB-KIEM, SB-KIEM TO KAZDE POLSKIE DZIECKO WIE!!! NIECH WIĘC TEN POLSKOJĘZYCZNY DZIEDZIC UB-CKI, BILEWICZ NIE ŁŻE O POLAKACH I POLSCE I NIECH PODPISUJE SIĘ SWOIM PRAWDZIWYM NAZWISKIEM A NIE UKRYWA POD POLSKIM NAZWISKIEM I OBRAŻA POLAKÓW I POLSKIE ETNICZNE RODOWODY !!!

 4. sulka mówi

  a ja do Bilewicza – KRÓLUJ NAM PANIE JEZU ZAWSZE I WSZĘDZIE i z Naszym Panem i KRÓLEM CHRYSTUSEM zwyciężymy wszelkie zło.

 5. Twoje mówi

  2 mln na badanie? Czyli? Ile koszta „osobowe” ? :DD Ogólnie chore stawki – może w info publicznym ktoś upubliczni?

 6. aaeutherpe mówi

  rozumiem że jak podetrę sobie zada gazetą z fotkami tych z „narodu wybranego” to bilewicz w swoich dohtoratach będzie dowodził o moim antysemityźmie?Mam pytanie,a kiedy zacznie pisać dohtoraty na temat antypolonizmu szczególnie perfidnego ze strony Izraela,ambasador Izraela w Polsce i żydówki ambasador USA w Polsce?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.