Dr H. Czerniak: „Polska jest krajem królików doświadczalnych” [WIDEO]

Dr Hubert Czerniak / Fot. Youtube
8

Doktor Hubert Czerniak nie pozostawia wątpliwości – żyjemy w świecie, którego najwyższą wartością jest władza gwarantowana pieniądzem. W tym procederze ludzkie życie zajmuje jeden z ostatnich priorytetów. Pod pretekstem walki z ociepleniem, walki z epidemiami, ratowaniem zdrowia i zapewnieniem bezpieczeństwa realizuje się plan podporządkowania świata woli najbogatszych, a my w tym planie jesteśmy krajem królików doświadczalnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: emisja.tv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Co ten szarlatan tutaj robi,mam nadzieję ze to pomyłka.

  1. Jacek Międlar mówi

   Uważamy, że w związku z dużym zainteresowaniem wykładami pana dr. Czerniaka, w imię dziennikarskiego obiektywizmu, winniśmy poinformować o sprawie.

  2. Magda mówi

   To nie szarlatan, człowieku, a wprawo czy sam Jacek niech się nie usprawiedliwia, bo ma rację, że to zamieszcza. Żyjemy w strasznych czasach, czas to sobie uświadomić, Robercie.

  3. Mateusz mówi

   Kim jesteś, że nazywasz szarlatanem czynnego lekarza z 20 letnim stażem, który skutecznie leczy ludzi? To jak nazwiesz lekarzy, dla których większość chorób jest nieuleczalna, a jedyną metodą walki z nimi jest wieloletnie, bezskuteczne podawanie leków?
   Gabriela Janowskiego też nazywano wariatem, gdy mówił o zniszczeniu polskiego cukrownictwa. I co? Nie miał racji? Ile z polskich cukrowni pozostało na rynku?
   Zatem zanim nazwiesz kogoś szarlatanem czy wariatem, posłuchaj co ma do powiedzenia, pomyśl i wyciągnij wnioski.
   A co do jakości „żywności” – Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, o czym mówi dr Czerniak? Uważasz, że to, co obecnie określa się mianem żywności jest naturalne i zdrowe?

 2. Arek mówi

  Wystarczy pojść do Biedronki i już można zacząć experymenty na swoim zdrowiu. Ja z uporem maniaka, jak jestem w Biedronce, kupuję gotowe flaki, a poźniej siedzę na klopie godzinę. Nie wiem czy naprawdę zapomniałem, że to trucizna, czy podświadomie polubiłem to Wielkie Sranie. Albo jakiś kolorowy, pomarańczowy napój słodzony, po którym boli brzuch. I znowu z uporem maniaka ide do Biedronki żeby poeksperymentować.

  1. Włościanka mówi

   Moje koty jedzą tylko whiskas, odmawiają innych karm. Mówi się, że producent dodaje coś uzależniającego. Ty pewnie masz podobnie z każdym opakowaniem lepiej smakuje bo coś w tym jest. Chrzan po utarciu stoi w lodówce ponad 6 miesięcy a ten z supermarketu zamknięty hermetycznie ma w sobie kilka lub więcej E, po co? Już nie wiadomo co kupować i jeść, wszystko wymemłane z chemią.

 3. Elita mówi

  Hej! Szable w dłoń! Łuki w juki, a łupy wziąć w troki. Hajda na koń! Okażemy się godni epoki! Ruszamy w bój aby Baśkę uwolnić od zbója. Tatarzyn zbój, okrutny zbój, nie zwycięży nas nigdy trala la…

 4. Magda mówi

  Warto posłuchać dra Czerniaka, początkowo osoba, która nie jest świadoma co do zdrowia może stwierdzić, że to wariat, ale gdy posłucha chwilę, zorientuje się, że ten wariat mówi bardzo logicznie i prawdziwie. Słuchajcie go, ludziska, korzystajcie z jego rad. Współczesny matrix dotyczy nie tylko polityki, moi drodzy. Myślicie, że ci wszyscy okropni, źli ludzie lubią tylko politykę? O, naiwni! W kwestii chorób i chemii to dopiero się dzieje! Dzięki wprawo za zamieszczenie tego wideo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.