„Dostałem propozycję kupienia LOT-u od Ministerstwa Gospodarki.” Marcin P. przed komisją śledczą

Fot. Youtube
2

Podczas przesłuchania przez komisję śledczą ds. Amber Gold, Marcin P. wyjawił, że Ministerstwo Gospodarki proponowało mu kupno LOT-u.Ujawnił też, że linie lotnicze OLT otrzymały nawet z resortu księgi handlowe LOT do audytu.

Ministerstwo Gospodarki za kadencji premiera Donalda Tuska, a którego szefem był Waldemar Pawlak, chciało sprzedać LOT Amber Gold. Marcin P. przyznał, że ostatecznie nie chciał wchodzić w interes.

Mieliśmy za pośrednictwem pana Wicherka (byłego właściciela OLT Jet Air Poland Sp. z o.o. – przyp. red.) propozycję z Ministerstwa Gospodarki zakupu LOT. Odmówiłem jakichkolwiek rozmów nt. Przejęcia LOT przez OLT czy Amber Gold – w Sądzie Okręgowym w Warszawie powiedział Marcin P.

Skoro ówczesny rząd wiedział o przestępczej przeszłości byłego szefa Amber Gold, próba sprzedaży LOT-u po raz kolejny rzuca na Platformę Obywatelską poważny cień.

Źródło: TVP Info

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. jacek mówi

    Platforma oszustów i złodziei.Amber Gold to jedna z kilkuset afer tej mafijnej organizacji przestępczej.Andrzej Lepper w Sejmie,z trybuny mówił o wielu szwindlach i złodziejstwach i wkrótce odwiedził go „seryjny samobójca”.Miał bardzo dużą wiedzę na ten temat.

  2. Waldemar mówi

    To ten nieśmiały Waldek z tabletem chciał się pozbyć polskiego przewoźnika. Nie dosyć, że mamy najdroższy gaz w Europie przez Waldka to jeszcze chciał pozbyć Lotu z żurawiem na ogonie samolotu. Taki cichy, a jaki szkodnik.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.