SKLEP-WPRAWO.PL

Dość już „walki z antysemityzmem” i bajek o „Rzeczypospolitej Przyjaciół”! Izrael to nie Tewje Mleczarz

33

Każdy ma jakąś nieprzekraczalną granicę tolerancji dla kłamstwa i podłości. W moim przypadku tę granicę tolerancji ostatecznie przekroczył wczorajszy artykuł zamieszczony w „Jerusalem Post”. Jego autorką jest kanadyjska żydówka Vivian Berkovici, prawnik, była ambasador Kanady w Izraelu mieszkająca obecnie w Tel Awiwie.

Obszerne cytaty z jej artykułu znajdziecie TUTAJ. Ja ograniczę się do jednego fragmentu: „Bez niemieckiej siły organizacyjnej jest wysoce nieprawdopodobne, aby Polacy zainicjowali budowę sieci i systemu fabryk śmierci masowej. Polska była w dużej mierze wiejska i prymitywna, a na świadomość narodową silnie wpłynął okrutnie antysemicki kościół katolicki. Polacy pozostawieni własnemu losowi, prawdopodobnie kontynuowaliby wielowiekową tradycję pogromów i innych metod okazywania nienawiści do Żydów, z których wszystkie były akceptowalne społecznie.”

Zakładam, że ambasadorem nie zostaje jakiś kompletny tłumok, tylko osoba z przynajmniej podstawową wiedzą na temat historii. Jeśli tak wygląda wiedza Berkovici, którą dzieli się ona ze światem za pośrednictwem izraelskiej gazety, to znaczy, że jest to osoba wychowana i wyedukowana w obłędnej nienawiści do Polski i Polaków. Tylko bowiem obłędna nienawiść może tak oślepić, że z Polski, o której sami Żydzi mówili, iż jest „żydowskim rajem” i POLIN („Tutaj odpoczniesz”) robi się kraj wielowiekowych pogromów, a Polakom zarzuca, że tylko dlatego nie zainicjowali budowy sieci i systemu fabryk śmierci masowej dla Żydów, bo byli „wiejscy i prymitywni”.

Przestańmy się oszukiwać. Antypolskie szambo nieustannie bijące z izraelskiej prasy i z ust izraelskich polityków oraz członków żydowskiej diaspory świadczy o tym, że Żydzi nas po prostu nienawidzą. Izraelskie wycieczki do Polski to jeden z elementów budowy przemysłu nienawiści do Polaków. Młodym Żydom wmawia się, że Polacy to naziści, którzy ich mordowali i tylko czekają, żeby znowu zacząć. W swoim artykule Vivian Berkovici wprost mówi o „polskiej zmowie z nazistami”. Opętana nienawiścią Żydówka nie bawi się w niuanse.

Co na to polskie władze? Prezydent Duda: „Nie ma mojej zgody na żadną nienawiść między narodami w Polsce, na żaden antysemityzm”. Premier Morawiecki: „Rozumiemy emocje ze strony Izraela’. Prezes Kaczyński: „Izrael to cud naszych czasów. Dzisiaj właśnie przeciwko Izraelowi kieruje się współczesny antysemityzm”. Takich wypowiedzi mamy na pęczki. Każdy polski polityk – z lewa i z prawa – grzmi w kółko o  konieczności walki z antysemityzmem. Prezydent Duda z uporem godnym lepszej sprawy lansuje coś na kształt czekoladowego orła, czyli „Rzeczpospolitą Przyjaciół”,  a premier Morawiecki opowiada o naszych żydowskich braciach i siostrach.

Mam dość tych banialuk. I nie tylko ja. Rozmawiałam niedawno z polską Żydówką, która powiedziała mi, że bardzo cieszy się z tego, co w ostatnich dniach wyprawia Izrael. Dlaczego się cieszy? Ponieważ ma nadzieję, że w końcu uświadomi to polskim politykom, z kim mają do czynienia. „Oni są tacy naiwni. Zatrzymali się na etapie „Skrzypka na dachu” i myślą, że mają do czynienia z Tewje Mleczarzem, a mają do czynienia z bandą antypolskich kłamców” – powiedziała. Niesamowite, polska Żydówka nie zostawiła suchej nitki na Żydach wrzeszczących o polskim antysemityzmie, a o Jonny Danielsie i protestujących przeciw ustawie o IPN członkach Centrum Badań nad Zagładą Żydów (m.in. Barbara Engelking) wyraziła się następująco: „Wyp…ć ich do Izraela. Natychmiast”.

I jeszcze jeden smaczek. Gdy powiedziałam jej, że polskie władze chcą finansować muzeum polskiego chasydyzmu, zapytała: „A co oni tam chcą pokazywać? Żydowską nienawiść do gojów?”. Przyznam, że mnie zatkało, bo myślałam, że wiadomość o muzeum ją ucieszy. A okazało się, że pomysł uznała, za – delikatnie mówiąc – poroniony.

Niniejszym informuję, że ta polska Żydówka jest dla mnie bardziej wiarygodna, niż wszyscy ci, którzy w kółko bredzą o konieczności walki z antysemityzmem. Mam już tego bredzenia powyżej uszu. Gdy usłyszę hasło „walka z antysemityzmem” będę miała przed oczami ten koszmarny antypolski paszkwil, który pojawił się wczoraj w „Jerusalem Post”, a w którym chora z nienawiści kanadyjska Żydówka napisała „To moment, w którym przypominamy sobie o polskiej obojętności i okrucieństwie wobec żydowskich obywateli Polski; wspominamy nieprawdopodobną odwagę Albańczyków i Duńczyków chroniących swoich żydowskich obywateli przed nazistowskim barbarzyństwem i zastanawiamy się, dlaczego Polacy, w przeważającej części, zachowywali się tak potwornie.”

Oświadczam: jeżeli od jakiegokolwiek polskiego polityka usłyszę o konieczności walki z antysemityzmem, to ten polityk nie może już liczyć na mój głos w wyborach. Nigdy!

I jeszcze pytanie: Kiedy, do cholery, zostanie przeprowadzona ekshumacja w Jedwabnem? Ta polska Żydówka, z którą rozmawiałam, też z niecierpliwością czeka na jej wznowienie, bo ją interesuje prawda, a nie żałosna hucpa serwowana nam przez polityków, którzy zatrzymali się na etapie „Skrzypka na dachu”.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Lena mówi

  Polacy !!!! gdzie sa koszerni , tam sa zawsze problemy, niestety to narod wielce roszczeniowy.

 3. Mario mówi

  Bardzo dobry artykuł na to co wyprawiają żydki antysemityzm to lekarstwo i deportacie tych którzy mówią podobnie na pustynię izrael

 4. Mario mówi

  Zerwać stosunki z Izraelem niech najpierw odszczekają swoje kłamstwa i przyznają się do swojch zbrodni na ludzkości

 5. Kris mówi

  Przestańmy wybierać PiSdowatych POlitykow a nasz kraj sam sie oczyści z pejsatego pasożyta.

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   Masz jakąś propozycję zamiast PIS? Może PSL? Albo może .N? Zejdź na ziemię. Proszę!

 6. Marcin mówi

  Czas glosowac na grzegorza brauna!!!

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   Co może sam Braun? Nie ma zaplecza partyjnego. Musiałby być dyktatorem. W dzisiejszych czasach nie do zaakceptowania.

   1. janek mówi

    sam nie, ale jest już grupa ludzi

 7. Mw mówi

  Zniesławienie Polski przez żydostwo ma na celu osłabienia i znszczenia . Nie weszło im z muzułmanami to próbują wizerunkowo na arenie międzynarodowej . A przypuszczam że to nie jest jeszcze wszystko . Jestem za zerwaniem stosunków z żydowskimi faszystami i deportacie do izraela

 8. Tom mówi

  Zaraza pejsatego zydostwa zalala caly swiat.Unia Europejska to jest zydostwa wymysl ktory jest chory itd

 9. Zdzisław mówi

  Do czasu Pearl Harbor Żydowska finansjera wspierała III Rzeszę, Diaspora w USA Polskich Chasydów uważała za motłoch, dlatego nie wpuszczono ich do USA. W Wermachcie walczyło 100 000 Żydów. Chodzi o kasę bez spadkową. Medialna nagonka ma zamienić nasz gniew w nienawiść, by usprawiedliwić tą żydowską, talmudyczna do gojów. Jest klimat i okazja do rozliczenia Żydów z UB i SB. Netanjahu pójdzie do pierdla za łapówki. Cierpliwości, módlmy się za nawrócenie Żydów!

 10. Jarek mówi

  Antysemityzm to fikcja. Chazarowie nie są ludem semickim tylko Palestyńczycy. A tak przy okazji czy to nie jest już wojna hybrydowa?

 11. michu mówi

  Widać po tym, artykule, że za oceanem antypolonizm kwitnie, wiadomo przez kogo inspirowany. Św. Maksymilianie Kolbe módl się za nami. Św. Szymonie z Trydentu módl się za nami.

 12. Hammurabi mówi

  To nie Żydzi są winni wszelkim problemom związanym z ich obecnością na polskich ziemiach. Oni tylko są sobą. Winę ponosimy MY, POLACY. To my jesteśmy winni. Karkołomna teza? Nie! To nasza wyrozumiałość, tolerancja i naiwność są powodem. To nasze wewnętrzne swary, kłótnie i wojny pomiędzy nami samymi były na przestrzeni wieków i są obecnie pożywką dla żydowskiego wroga. To nasza tolerancja spowodowała, że żydostwo leciało do Polski kopane w tyłki przez Portugalczyków, Hiszpanów i Francuzów, jak muchy do miodu. To nasza naiwność pozwalała im strzępki swojej grzybni wciskać wszędzie i zawsze. Pomimo jawności ich poczynań nie zdecydowaliśmy się na to, by ich potraktować tak, jak inne nacje europejskie. Jakby tego było mało, pozwalamy włazić im z brudnymi buciorami w nasze największe świętości, pozwalamy się skłócać i ulegamy namowom by wzajemnie się niszczyć. Dlatego to my, jesteśmy winni. Póki się nie zradykalizujemy na tyle, że ciaputowicze z pampersem w majtkach będą twierdzić, że to my zabijaliśmy w Jedwabnym, póki za Grossem nie zostanie wydany międzynarodowy list gończy, póty żydowskie plwociny będziemy zmuszeni przyjmować z pokorą i uwielbieniem. Antysemityzm jest karalny… Jednak nawet w Polsce antypolonizm jest traktowany jako rzecz normalna. Może już w końcu czas zwyczajnie chama traktować po chamsku, waląc w mordę?

  1. michu mówi

   Dużo w tym racji. Ale ci Chazarowie. którzy przeżyli wojnę to głównie niemieccy i sowieccy kolaboranci. Resztę Niemcy zabili.

  2. kuba mówi

   Sporo w tym co piszesz jest racji ale to tylko jej czesc .To ze jeden Kowalski kloci sie z powiedzmy Nowakiem na forum publicznym wcale nie oznacza ze to Polacy sa klotliwi bo okaze sie ze ten Kowalski ma z Polska tyle wspolnego co nazwisko ktore wczesniej jego kochany tatus lub dziadzia zmienili . W Polsce jest potrzebne jedno jasne i konkretne prawo – Na kazde znaczace stanowisko w firmach panstwowych lub w rzadzie czy chociazby radach gminnych moga startowac ludzie z jasna przeszloscia ,maja byc podawane nazwiska rodowe ich rodzicow i przynajmniej dziadkow , kazdy kto spedzil za graniac wiecej niz 10 lat ma absolutny zakaz zajmowania jakichkolwiek stanowisk publicznych ,kazdy posel czy senator jesli w skali roku opusci lub wstrzyma sie od glosowania wwiecej niz 10-20 % automatycznie zostaje usuniety i pozbawiony mandatu -moze skonczy sie to ciagle wstrzymanie od glosu bo skoro duren nie wie jak zaglosowac to nie powinien byc przedstawicielem spoleczenstwa prawda ? Mysle ze wystarczylo by 5-10 konkretnych przepisow poczynajac od odpowiedzialnosci cywilnej i finansowej a skonczywszy na automatycznym wsadzaniu do wiezienia za konkretne walki i mielibysmy calkiem inny obraz w kraju . tylko kto to zrobi ?

 13. Jarek mówi

  Racja. Winą jest tu brak maszej jedności. Dajemy się wodzić za nos politykierom od lewa do prawa kłócić i dzielić. Przecież większość z nich to chazarowie i zdrajcy

  1. Hammurabi mówi

   Bo widzisz, prawdą jest to, że lepiej z mądrym stracić, jak z głupim zyskać.
   Dlatego należy popierać wyłącznie Polaków. Ne tych „zdeklarowanych” a tych, którzy czynem potwierdazją swoją polskość.

   1. Constancja mówi

    jesli czyn ma polegac na „waleniu w morde”, to pan chce wyslac mlodych Polakow na rzez. Przeciez to ich cel, zeby Polacy dostali amoku i wywolali wojne. Zna pan swietnie historie, wiec moze dosyc przelewania polskiej krwi na darmo.
    Jesli jest pan seksista, to moze niech pan poslucha chociaz pana Grzegorza Brauna. Objawil sie nam ktos naprawde madry i przewidujacy, a Polacy, „miesniacy”, dalej swoje.

    1. Hammurabi mówi

     Właśnie dlatego, że odrobinkę interesuję się historią zadałem to pytanie. Mam nadzieję, że wie pani, co to „pytanie retoryczne”?
     A polską krew przelewano i to obficie nią szafując również a może zwłaszcza z powodów o których wspomniałem wcześniej i to gorzej niż „na darmo”, bo z korzyścią dla okupantów ( mam na myśli zaborców i przymusowy udział Polaków w walkach po obu stronach frontu)
     Seksizm jest mi obcy, wręcz wstrętny. Nie rozumiem, na jakiej podstawie takowe przypuszczenie?
     Wypowiedzi pana Brauna znam i podobnie jak pani, mam o nim jak najlepsze zdanie. Jedyne co nas może różnić, to poglądy na rolę Kościoła jako instytucji, w historii Polski. Podkreślam jako instytucji, bo to bardzo ważne.
     I jeszcze jedno. W „mordę” można również walnąć prawdą. Choćby ekshumacją w Jedwabnym. Zapewniam panią, że wielu z naszych wrogów, wolałoby fizycznie oberwać, niż się z nią zmierzyć.

     1. Constancja mówi

      seksizm to byla hipoteza.
      Na instytucje kosciola zwlaszcza dzisiaj nie mozna liczyc.
      Prawda nikogo dzis nie obchodzi, oprocz Boga i jego wiernych i moze jeszcze jakis romantykow (oczywiscie, ze trzeba rozkopac Jedwabne i przeanalizowac kazdy tam przedmiot znaleziony). Zydzi znaja prawde i dlatego na to nie pozwalaja, bo prawda jest po naszej stronie, czyli Bog jest po naszej stronie i powtarzam Jego trzeba sie trzymac!

 14. joe mówi

  brawo za artykuł – popieram wnioski w 100%

 15. gość mówi

  Minister spraw zagranicznych: W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Gross ma prawo do swoich poglądów

  – W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Ustawa nie zmienia historii. Nie można jednak piętnować narodu za działania jednostek, a nawet grup osób, które zabijały lub wydawały Żydów – powiedział w wywiadzie udzielonym „Rzeczpospolitej” minister spraw zagranicznych, Jacek Czaputowicz.

  – Prowadzimy rozmowy. Premier Izraela czy ambasador Anna Azari szukają porozumienia z Polską. Izraelski MSZ pozytywnie przyjął wystąpienie prezydenta Dudy – jako kontynuację dialogu. Nikt nie zamierza karać świadków historii czy historyków. Nie możemy jednak dopuszczać do dalszego zakłamywania historii – zapewnia minister. – Profesor Tomasz Gross jest naukowcem i mimo że nie zgadzam się z tezami jego prac, to ustawa go nie dotyczy. Jest swoboda prowadzenia badań naukowych i prof. Gross ma prawo do swoich poglądów. On nie używa określenia „polskie obozy śmierci”.

  http://dzienniknarodowy.pl/minister-spraw-zagranicznych/

 16. Polak Katolik mówi

  Przy IPN lub MSZ ( albo tez niezależna od nich fundacja), powinna powstać specjalna komisja, która będzie badać szkalowanie Polski i Polaków w kraju i na świecie. A w ramach nowej ustawy powinien być zapis ile konkretnie za takie kłamstwa będzie się Polskie Państwo domagać grzywny.
  Żydzi mordowali Żydów i Polaków, sfinansowali II WŚ i pora, żeby skonfrontowali się z tą prawdą.

  1. Janusz mówi

   W MSZ nie przymusowe lekcje historii Polski bo to nie w tym problem a wymiana zgnilizny na Polaków.
   MSZ to obsada koszerna tak jak w większości zachodnich państw.
   Do tego dochodzi że Żydzi reprezentują Polaków w innych państwach łącznie z Izraelem.
   Ten sam mechaniżm jest w innych państwach: Żydzi reprezentują innych w stosunkach z pozostałymi krajami.
   Nawet w Izraelu ambasadorami np. Kanady, USA, Polski czy innych krajów to też Żydzi.
   Mają sprawę ułatwioną – rozmawiają po prostu sami ze sobą załatwiając sprawy innych narodów!

 17. Piotrx mówi

  Nie czegoś takiego jak „antysemityzm” ….

  Nie ma antysemityzmu , lecz jest antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Gdyby nawet wszyscy Żydzi byli Semitami (a tak przecież nie jest) to i tak stanowili by oni zaledwie około 10% populacji wszystkich ludów semickich.
  * * *
  „Nazwa „antysemityzm” jest ulubionym określeniem w mowie żydów i oni to głównie przyczynili się do jej spopularyzowania. Autorowie żydowscy używają celowo wyrażenia „antysemityzm”, aby odwrócić uwagę od istotnych przyczyn owego „antysemityzmu”. Podłożem antyżydowskich wystąpień jest tak zwany „judaizm”, który wciela w życie zasady Talmudu. Byłoby słuszniej nazywać ruch, o którym mowa, antyjudaizmem. Wyraz ten brzmi bardzo niemile dla ucha żydowskiego, jako wymierzony wprost przeciwko żydom, związanym w jedną organizację, nazywaną judaizmem.”
  ks.prof. Józef Kruszyński – „Antysemityzm, antyjudaizm, antygoizm” – Włocławek 1924 r:

 18. Piotrx mówi

  W roku 1879 hamburski anarchista Wilhelm Marr założył Ligę Antysemicką, wprowadzając do słownika politycznego termin „antysemityzm” . Choć brzmi to niemal jak paradoks, to miał on żydowskiego ojca Heinricha Marra, który był znanym artystą w Hamburgu. Warto jednak zauważyć, że termin „antysemityzm” w warunkach drugiej połowy XIX wieku (zgodnie z teorią o tzw. „rasach niższych”) wymierzony był przeciw wszystkim Semitom : tj. Arabom, Żydom, Aramejczykom, Chaldejczykom, Asyryjczykom, Etiopczykom itp. Obecnie zatracił swój pierwotny sens i został przywłaszczony przez środowiska żydowskie jako określenie jakiejkolwiek krytyki czy postawy skierowanej przeciwko ich mesjanistycznym dążeniom.
  * * *
  „Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako ? ANTYSEMITYZM !” – Louis Golding

 19. Maksymilian mówi

  A co może dobrego przyjść z Kanady. Jedynie pornosy, bo łosoś norweski jest lepszy od tego GMO z Kanady. Ta Vivian Berkovici, za dnia ambasador, a w nocy pornstar, znudzona seksem. Podnieca ja już tylko stosunek międzynarodowy. Skandalistka.

 20. j65vve33sj.ooh''/p0976r4e mówi

  Gościna,po 750 latach,dobiegła końca!Podziękujcie,takim Żydom-jak ta,w powyższym artykule.

 21. Bogusław Maśliński mówi

  Friedrich „Fritz” Hartjenstein – (SS-Obersturmbannführer; w 1938 oboz koncentracyjny Sachsenhausen; w 1941 3rd SS Diwizja „Totenkopf”; od 1942-44 komendant obozu śmierci Auschwitz Birkenau; odpowiedzialny za śmierć setek tysięcy ludzi, których posłał do komór gazowych) Alfred Rosenberg – (główny ideolog narodowego socjalizmu, noszący typowo żydowskie nazwisko) ITD. 150 tyś w armii Faszystowskiej w tym ponad 20 gen.
  http://absta.pl/9-maja-rosjanie-obchodz-dzie-zwycistwa-zapominajc-e-to-dziki-u.html

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.