Dolnośląska „Solidarność” odmówiła sali na konferencję z dr Ewą Kurek! Spotkanie i tak się odbędzie

Spotkanie z dr Ewą Kurek, Wrocław 24 lutego 2018
4

Kilka dni temu zapowiadaliśmy, że w najbliższą sobotę (24 lutego) we Wrocławiu odbędzie się konferencja z historykiem dr Ewą Kurek pt. „Udział Żydów w zagładzie Żydów”. Pod wpływem ataków Gazety Wyborczej i Gazety Wrocławskiej, dolnośląski oddział „Solidarności” zdezerterował i odmówił wynajęcia sali przy Placu Solidarności 1, w której pierwotnie miała odbyć się konferencja. Ta sprawa kolejny raz rzuciła cień na działalność „Solidarności” we Wrocławiu, która współpracuje z obrażającym Polaków prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem.

Na szczęście jest już nowe miejsce, w którym odbędzie się konferencja, podczas której dr Kurek wyjaśni jaka była postawa Żydów wobec zagłady ich braci i sióstr w czasach II wojny światowej. Nie zabraknie również treści dotyczących zagłady Żydów w Jedwabnem oraz wciąż nieprzeprowadzonej ekshumacji.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego (sobota), o godz. 15.00 we Wrocławiu we Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym przy ulicy Sztabowej 100. Pół godziny przed spotkaniem (14.30) organizatorzy będą wyświetlać nieznane wcześniej filmy z getta warszawskiego.

Poniżej prezentujemy plakat promujący wydarzenie. Prosimy o udostępnianie go i zaproszenie jak największej liczby znajomych na konferencję we Wrocławiu.

Wejście na konferencję jest darmowe.

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa, które 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu, przeprowadziło kilkutysięczny marsz, o którym było głośno w całym kraju.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Głupi Dzban mówi

  Why Jews are afraid of the truth. Dr Kurek w wersji angielskiej, miedzy innymi o barbarzyńskim prawie kiddush ha-chaim. Proszę propagować.
  https://youtu.be/3BQO-9nP8a0

 3. Janusz I mówi

  Jako b. działaczowi Solidarności wstyd mi za tę organizację.

 4. kryspina mówi

  Od dawna wiadomo było, że ta Solidarność to żydowska mafia i NIC z solidarności Polskiej NIE MA, którą zniszczył i zdradził żyd Wałęsa.. Ale gratulacje za determinacje i znalezienie innego lokum na spotkanie z panią dr Ewą Kurek.. 🙂

 5. arek mówi

  Solidarność dolnoslaska jest zażydzona i warto byłoby ja odzydzic aby odzyskać blask tej organizacji.A na chwile obecna solidarność dolnoslaska to towarzystwo wzajemnej adoracji siedzace na stołkach po kilka kadencji i niezle zyjace za składek frajerów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.