Doda, nowe zmartwienie Giertycha?

1

“Nasz Dziennik” zauważył sprawę Dody, czyli Doroty Rabczewskiej, której spór z Emilem H. od dawna budził kontrowersje, a samo śledztwo miało być zdaniem piosenkarki i części mediów prowadzone nierzetelnie. Tym razem na jaw wyszły nowe ustalenia, a temat poza serwisami internetowymi takich mediów jak TVP czy Wprost poruszył nawet katolicki “Nasz Dziennik”.

“Oskarżanie sędziów o udział w grupie hejterów to nie jedyny problem, z jakim musi się zmierzyć mecenas opozycji Roman Giertych. Przemysław Wipler napisał na jednym z portali społecznościowych, że padła szokująca teza, że to, co go spotkało na ulicy Mazowieckiej, było zleconą prowokacją „gangu przebierańców”, czyli osób podających się za funkcjonariuszy służb i byłych funkcjonariuszy” – czytamy w serwisie kojarzonym z Radiem Maryja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Portal kulisy24 napisał, że w sprawie piosenkarki Doroty Rabczewskiej i jej męża Emila Stępnia pojawia się wątek tzw. gangu przebierańców – osób, które podawały się za funkcjonariuszy służb. „Tomasz Sz., bliski współpracownik Jana Pińskiego – przyjaciela Romana Giertycha, oferował pomoc fałszywych funkcjonariuszy CBA, mężowi Dody. Emil Stępień poznał Tomasza Sz. przez Jacka M., który jako mediator udał się do Emila H. – byłego partnera Dody. Śledczy sprawdzają, czy Roman Giertych jest winny przecieków materiałów z postępowania toczącego się przeciwko Dodzie. Gdyby zarzuty się potwierdziły, mecenas opozycji i nie tylko, mógłby stracić uprawnienia adwokata” – relacjonuje ustalenia dziennikarzy Kulisy24 “Nasz Dziennik”.

Czytaj cały artykuł: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/212481,blad-czy-celowe-dzialanie.html

Przeczytaj:

Szok! Naczelny rabin Ukrainy na odsłonięciu pomnika upamiętniającego OUN-UPA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Ponoć CIAmajdy w Watykanie z gumi Ja Good soki wciskają,wszystkim którzy Giertychom nieba uchylają,za służbę i nadzwyczajną ofiar ochronę

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.