Do protestujących przyleciało UFO. Najlepsze memy o Ciamajdanie 2.0.

fot. twitter
16

Wczoraj przed Pałacem Prezydenckim oraz przed Sejmem protestowali obrońcy kasty sędziowskiej. Byli wśród nich Obywatele RP, KOD i feministki od Czarnego Protestu. Policja podała, że w szczytowym momencie manifestacji było 3,5 tys. osób. Protestujący przynieśli znicze i wykrzykiwali hasła: „Wolne sądy”, „Nie oddamy wolności”, „Przyjedź z wakacji, broń demokracji”. Do protestujących wyszli posłowie, w tym Ryszard Petru, który w tym celu musiał pokonać otaczające Sejm barierki. Policja nie dopuściła do blokady budynków parlamentu. Protestujący pokrzyczeli i rozeszli się do domów. Zostały tylko niedobitki ogarnięte największym amokiem.

A jak cały ten opozycyjny cyrk widzą internauci?

Wsparcie - darowizny

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stefan mówi

  Jak to mozliwe aby ciagle lamiacy prawo nie POnosili zadnych kar.PiS na co czekacie?Czas ucieka liczycie na przedawnienia?Karac i nie odpuszczac,prawo ma byc prawem!

  1. M. mówi

   To, że ktoś jest przeciwny tej reformie sądownictwa NIE znaczy, że jest zwolennikiem PO !

  2. asa mówi

   no a jak ma wygladac reforma sadownictwa?

  3. M. mówi

   Siłą rzeczy nie opiszę tego w jednym komentarzu. W dużym uproszczeniu chodzi o to, by sądy, sądownictwo maksymalnie uniezależnić od wszelkich polityków. Wybór sędziów przez np. ministra spr.(nie mam na myśli personalnie Z.Ziobro, ale jakiegokolwiek pojedynczego polityka) to dramat. Co innego gdy tylko ich mianuje na wniosek jakieś zbalansowanego ciała.

   Taka sytuacja jaka była wcześniej z TK, która polegała na tym, że zasiadała tam większość z PO była niedopuszczalna, ale teraz jest tak samo! Nie zmieniło się nic poza grupą, która objęła władzę. Kolejna grupa ma pole do nadużyć. Czemu to służy? Realizacji partykularnych interesów?
   Nie chodzi o to, żeby co kilka lat kolejna partia wygrywała wybory, zagarniała wszystkie instytucje państ, a potem była rozliczana za swe rządy przez swoich następców, którzy z kolei będą przez jeszcze następną ekipę rozliczani i tak w koło. To jest wyniszczające przede wszystkim dla zwykłych obywateli, zwłaszcza dla ich kieszeni. A ta reforma proponowana właśnie taki system umacnia, nie rozbraja.

  4. Mirka mówi

   To ,że sądownictwo trzeba zmienić mówią wszyscy. Poprzedni rząd miał na to 8 lat czy coś zrobił w tej sprawie?? Nie wiem do końca czy ta reforma jest taka jaka być powinna ,ale zastanawiajace jest to ,że ta ,,KASTA” głównie buntuje się przeciw kontroli nad sobą i to już jest powód iż ta ustawa jest niezbędna.Sędziowie muszą być traktowani tak jak każdy obywatel.Zawód sędziego to tylko zawód , fakt bardzo odpowiedzialny ,ale czy w związku z tym czyni sędziego Bogiem

 2. M. mówi

  Manipuluj dalej, brawo. Jakież to podłe.

  Do czytelników: proszę pooglądać sobie zdjęcia z nocnej manifestacji w samej Warszawie i ocenić czy było 3 tys. Można się nie zgadzać z tymi ludźmi, ale sugerowanie, że należy im się np. sznur jak to widzę na twitterze, albo takie pełne frustracji szydzenie z nich… straszne.

  1. gb mówi

   Mowa nienawisci, a Petru nie jest prostytutka dla pieniedzy a dla idealow i jego mi szkoda najbardziej. zart

  2. test24 mówi

   Oglądałem zdjęcia i nagrania, zwłaszcza te z lewackich mediów, bo wiem, że będą tam ujęcia z takiej perspektywy, żeby wyglądało na liczne tłumy. Naprawdę, była was zaledwie garsteczka 😉 Jeśli już ktoś manipuluje, to właśnie wy, bo na byle koncert disco-polo w Malborku przychodzi 2x-3x więcej ludzi.

  3. M. mówi

   Nie była to garstka. Ale to nic, że nie wierzysz. Ten protest był również w twoim imieniu:)

  4. test24 mówi

   W moim? Nie jestem ani komunistą, ani pejsiastym, więc ten protest zdecydowanie nie był w moim imieniu. W moim imieniu, to jest ta reforma 🙂

  5. M. mówi

   W twoim, twoim, a raczej również dla ciebie.
   Ja naprawdę nie wiem skąd się wzięło to przekonanie, że na takie protesty chodzą : ” oderwani od koryta”, tak jak napisałeś pejsaci, komuniści, jacyś degeneraci. No ludzie! Normalne osoby( a jest ich większość) też tam przychodzą,osoby które zwyczajnie boją się tu mieć zamordyzm i chcą zmian, ale zmian rozsądnych, a nie prowadzących do jedynowładztwa. Receptą nie jest oddanie pełnej władzy PiSowi. Ja np. popieram Nowoczesną, ale też nie chciałabym, żeby mieli władzę całkowitą, to chore.

  6. test24 mówi

   A mi wręcz przeciwnie, marzy mi się państwo na wzór Singapuru, gdzie rządzi jedna partia i ma władzę całkowitą 🙂

  7. Wiesław mówi

   A ja sobie nie życzę żebyście przemawiali w moim imieniu i moim imieniem sobie gęby wycierali! Może zorganizujmy dwie manifestacje, zwolenników i przeciwników reformy. Myślę że nawet Timmermans nie będzie w stanie dostarczyć Wam tylu klakierów

  8. test24 mówi

   “ale sugerowanie, że należy im się np. sznur jak to widzę na twitterze, albo takie pełne frustracji szydzenie z nich… straszne”
   Ale nie jest straszne, drogi Bauerze, kiedy wy to robicie? Straszna, to jest wasza hipokryzja 🙁

 3. Robert mówi

  UFO to nie żart,nie ma co sie smiac!To amerykanska technologia do porywania ludzi na eksperymenty wszelkiego typu,genetyczne,biomedyczne,biomechaniczne…wujek Adolf miał obozy,od kiedy Amerykanie porwali ich szpeców(niemieckich),baaardzo wyprzedzili prosty swiat w technologii UFO,ten kto ufo,ze eksperyment FILADELFIA z lat 40 ubieglego wieku to sztuka magika,w błedzie jest.Takich numerów sie nie zapomina,cwiczy sie,doskonali,lata na fali,jak UFO elektromagnetycznej,Hej

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.