Dewastacje figur Matki Bożej we Francji w 100. rocznicę objawień fatimskich! Przypadek czy muzułmańska akcja?

4

Francuska policja prowadzi śledztwo w sprawie dewastacji trzech figur Matki Boskiej w Sabaudii, południowo-wschodniej części Francji. Funkcjonariusze muszą ustalić kto za to odpowiada i czy aby nie jest to zorganizowana akcja. Pierwszy (miejscowość Jongieux) i trzeci (Chapelle-du-Mont du Chat) antykatolicki atak na figurę Matki Boskiej był do siebie podobny. Wandale oderwali głowę figurze i położyli ją u jej stóp. Natomiast podczas drugiego ataku figura została rozbita na kawałki. Jak widać, nie tylko kościelni hierarchowie reagują alergicznie na objawienia, których świadkami byli trzej święci pastuszkowie: Hiacynta, Łucja i Franciszek. Bardzo możliwe, że za dewastacją stoją islamscy imigranci, którzy z wielką nienawiścią wypowiadają się o Maryi.

PRZECZYTAJ (KLIK): „Fatima to oszustwo”. Franciszek przeczy objawieniom! Poznaj nieznaną treść trzeciej tajemnicy!

Wsparcie - darowizny

Źródło: telewizjarepublika.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. max mówi

  nie rozumiem dlaczego ci w UE I KK swiadomie niszcza chrzescijanstwo , o to dowod( niszcza koscioly figurki , krzyze wszystkie symbole chrzescijanstwa) ze islam jest ideologja a nie religja ktory wrecz nenawidzi chrzescijan , radykalnych muzulmanow jest miejsce w ich arabskich krajach , ktorzy nigdy nie beda sie integrowac w panstwach europejskich oni sami wrecz mowia o tym otwarcie, czy europejscy lewaccy eurodeputowani sa az tak slepi co sie dzieje w europie , czy swiadomie godza sie na islamski scenariusz europy.kraje panstw Ue powinni juz dawno zamknac granice , a ci pseudouchodzcy u wybrzerzy granicznych powinno sie nakarmic I odeslac skad przybyli. prawdziwi syryjscy , arabscy patryjoci walcza o swoj kraj a nie przyplywaja po socjal i wygodne zycie kosztem ciezko pracujacych obywateli UE.

 2. tom mówi

  Prawdziwy KK nie może niszczyć chrześcijaństwa bo Maryje Matkę Boga akurat katolicy uznają i nie przejawiają wrogości do Niej chyba jako jedyny odłam chrześcijan , chrześcijaństwo niszczą wrogowie kościoła: , szczególnie sekta masońska “która rozpowszechnia fałszywą tolerancje w UE i zepsucie obyczajów” a która niestety dostała się już także do wnętrza kościoła ( “wilki w owczej skórze” ) , mahometanie , wojujący ateizm któremu chrześcijaństwo koli w oczy i przeszkadza

 3. teresa mówi

  Mysle ze ten portal czytaja wszystkie ugrupowania narodowe dlatego chce tutaj jako juz wiekowa babcia – mam obowiazek bo was wszystkich kocham zwrocic sie do was z apelem i prosba. Nie pozwolcie by wrogowie Ojczyzny i Boga zagraly wam na nosie. Macie ksiedza ktory oddal Wam wszystko rzucil dla was wygodne i spokojne zycie, a w momencie krytycznym stanal po Waszej stronie Jego wrogowie czekaja na ruine ks Jacka. Nie pozwolcie na to, mial byc Waszym kapelanem – lepszego Opatrznosc nie ma! Skoro czasowo nie moze pelnic funkcji kapelana miejcie go za autorytet moralny. Nie pozwolcie go zniszczyc broncie go i strzezcie jak kaplan strzezony byc powinien. Przyjdzie czas ze bedzie poslugiwal Wam jako kaplan Nie dopuscie by pedaly graly Wam na nosie Jesli wam zagraja nie bedziecie mieli prawa do okrzyku CHWALA WIELKIEJ POLSCE bo jej nigdy nie bedzie. Niech Krolowa Polski ma Was w swej opiece a kazdy kto kocha Boga i Polske codziennie niech zmowi jedna zdrowas za waszego ksiedza.

 4. Waldemar mówi

  Niszczą kościoły niszczą figury. Wszystko im przeszkadza co związane jest z wiarą katolicką, a to przez to, że francuzom nie chciało się pracować w fabrykach. Teraz sfrustrowani swoją sytuacją pokazują na ich stać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.