Dania apeluje do ONZ o unikanie sformułowania „kobieta w ciąży”, bo to dyskryminacja „osób transgenderowych”

fot. youtube
3

Gender to marksistowska teoria sprzeczna z wynikami badań naukowych. Gender to – jak trafnie definiuje Krzysztof Karoń – zabobon i ciemnota mącąca ludziom w głowach. Jednak genderowe bzdury cieszą się poparciem polit-poprawnych elit, które wprowadziły je do europejskiego mainstreamu i z uporem godnym lepszej sprawy domagają się, aby były traktowane poważnie.  Oto kolejny przykład pro-genderowego bełkotu urągającego nauce i zdrowemu rozsądkowi.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Danii zaapelowało do Komitetu Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby w dokumentach ONZ nie używano określenia „kobieta w ciąży”, ponieważ jest to określenie wykluczające w stosunku do „osób transgenderowych”. Jak widać, idiotyzmy lansowane przez genderowców doprowadziły już do tego, ze ciężarna kobieta może być uznana za mężczyznę w ciąży, albo za kobieto-mężczyznę w ciąży, albo za bezpłciowca w ciąży. A jak ten bezpłciowiec zaszedł w ciążę? Jako transgenderowiec pewnie sam się zapłodnił i czuje się wielce dyskryminowany, gdy ONZ sugeruje, że w ciążę zachodzą wyłącznie kobiety, a nie bezpłciowe samozapładniacze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Duńskie władze zaapelowały również do Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby w swych dokumentach unikała określenia „prawo do życia“, ponieważ sformułowanie to łączy się z „łamaniem praw człowieka“. O co chodzi? Oczywiście o aborcję, która w polit-poprawnym bełkocie jest „prawem człowieka”. Innymi słowy, zabijanie człowieka jest prawem człowieka, więc niech się ONZ miarkuje, żeby przypadkiem tego nie zanegować.

Źródło: lifesitenews.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Apeluję do ONZ, żeby osób transgenderowych nie uznawała za ludzi, bo gatunek ludzki posiada dwie płcie. Genderowcom bliżej do mięczaków.

 2. Zbyszek mówi

  Nie mówmy „kobieta w ciąży”, tylko „kobieta w stanie błogosławionym”.

  1. Adax mówi

   Bardzo dobrze. 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.