„Daily Mirror” o Hansie Franku: „POLSKI masowy morderca”. Muzeum w Auschwitz interweniuje

15

To było do przewidzenia. Po „polskich obozach zagłady” przyszedł czas na kolejny etap fałszowania historii. We wczorajszym artykule w „Daily Mirror” niemiecki zbrodniarz wojenny i generalny gubernator okupowanych ziem polskich Hans Frank został nazwany „polskim masowym mordercą”.  W sprawie interweniowało Muzeum w Auschwitz wysyłając do „Daily Mirror” następującą wiadomość: „Proszę poprawić ten błąd! Wydaje się, że chcieliście napisać o Hansie Franku „masowy morderca Polaków”.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Daily Mirror” dokonał korekty tekstu. Ale nie w taki sposób, jak wskazywało Muzeum w Auschwitz. Cała korekta to usunięcie przymiotnika „polski”. Informacja o tym, że Hans Frank był mordercą Polaków, nie pojawiła się.

Wskazuje to jednoznacznie, jakie były intencje autorów tekstu. Oni nie chcieli napisać „masowy morderca Polaków”. Oni chcieli napisać to, co napisali, ale zostali przyłapani, więc skasowali określenie „polski” i udają, że nic się nie stało.

Otóż, stało się! Ten rzekomy błąd i sposób jego korekty to celowa akcja zniesławiania Polski i Polaków. Rugowanie z ludzkiej świadomości NIEMIECKICH zbrodni i przypisywanie ich Polakom odbywa się na takiej właśnie zasadzie. Czy jesteśmy w stanie wyszukać wszystkie „błędy” tego typu w prasie światowej? Nie! W ilu gazetach niemieccy zbrodniarze zostali nazwani „polskimi mordercami”? Nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że prasa zachodnia używa teraz określenia „nazistowskie obozy zagłady w Polsce” skrzętnie pomijając przymiotnik „niemieckie”. Za takie określenie powinno się wytaczać procesy tym, którzy ich używają. Inaczej już niedługo przeczytamy o „polskim zbrodniarzu Hitlerze” i „polskich nazistach”, którzy mordowali Żydów i Niemców w „obozach zagłady w Polsce”.

Przypominamy, że trwa zbiórka funduszy na film dokumentalny „German Death Camps” w języku angielskim, który ma odkłamywać fałszywą narrację o „polskich obozach koncentracyjnych”. Wsparcia można udzielić w serwisie zrzutka.pl lub za pośrednictwem PayPala.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Wsparcie przez PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=BV5RRKQAK46WS&lc=PL&item_name=Darowizna%20na%20film%20%22German%20Death%20Camps%22&currency_code=PLN&bn=PP-DonationsBF%3Abtn_donateCC_LG.gif%3ANonHosted

Źródło: twitter, mirror.co.uk

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. KarPa mówi

  Hans Frank – niemiecki zbrodniarz wojenny, nawet wiki tak głosi więc co oni tu chcą zakłamywać?

  1. test24 mówi

   A ilu ludzi wchodzi na Wiki, żeby się dowiedzieć, kim faktycznie był Hans Frank? Ja nie mam zwyczaju weryfikować każdego nazwiska.

   Ale! Jest też inne niebezpieczeństwo – Ty sobie wszedłeś i wyczytałeś na Wiki, że koleś był Niemcem, ale w każdej chwili mogą ten artykuł edytować i powoływać się właśnie na takie zakłamane źródła, argumentując w stylu: „Edytowałem artykuł, bo poniższe źródła wyraźnie podają, że Hans był Polakiem, a nie Niemcem”.

 2. Jarek mówi

  niebawem dowiemy się że dziadkowie hitlera to byli powstańsy listopadowi a ss składął się z polskich imigrantów w niemczech – szykują się do sfinalizowania rozbioru naszego kraju i robią podkład medialny pod to – inaczej ich działania nie miałyby celu. Za miesiąc dwa powiedzą ż ecale zło to nasi robili od zarania dziejów

 3. Spostrzegawczy mówi

  Henryk Pająk udowadnia w swoich książkach, że większość hitlerowskiego aparatu władzy, w tym Hans Frank, była Żydami lub pół-żydami. Międzynarodowi Żydzi mieli i nadal mają więc swój interes, aby przemilczać pochodzenie swoich rodaków- okrutnych zbrodniarzy nie tylko w aparacie sowieckim, ale i hitlerowskim.

 4. test24 mówi

  Niby Polacy są w pułapce drugiej wojny światowej, ale to ONI ciągle o niej piszą i ją przekręcają. 70 lat po wojnie, a nie ma dnia, żeby w zachodnich mediach nie pojawił się zakłamany artykuł lub wypowiedź o „polskich zbrodniarzach”. Czy to nie jest ciekawe?

 5. hipertracker mówi

  Dlatego trzeba nagłośnić międzynarodowo kwestię odszkodowań wojennych od Niemców za ludobójstwo Polaków i zniszczenie kraju. Niemcy płacą nawet Francuzom i Amerykanom, a Polakom, którzy najbardziej ucierpieli, – nie! Nie ma znaczenia, czy zapłacą te odszkodowania szybciej, czy później, ważne jest że nagłośnienie tej sprawy rozwala ich politykę historyczną obliczoną na celowe zrzucanie winy za swoje zbrodnie na Polaków. Rozwala także politykę historyczną Żydów którzy razem z Niemcami w niej uczestniczą i liczą, że poprzez aplikowanie Polakom takiej zakłamanej „pedagogiki wstydu” ich przemysłowi holokaustu uda się się bezprawnie wyłudzić od państwa Polskiego „odszkodowania” z tzw. mienie bezspadkowe, do którego te złodzieje nie mają żadnych praw. Chodzi o 65 mld dolarów. Przemysł Holokaustu musi się kręcić. NIemcy wykręcają się od płacenia, to trzeba znaleźć winowajcę zastępczego.

 6. pawel mówi

  przyciskac niemcow o roszczenia jeszcze mocniej….

 7. Robert mówi

  Niemiecki zbrodniarz narodowości żydowskiej. Jak Hitler, Eichmann, Goebbels, Rosenberg….

 8. Bogusław Maśliński mówi

  Proponuję w jednym z Faszystowskich Obozów Koncentracyjnych zorganizowanie wystawy.
  Faszystowskie obozy koncentracyjne na terenie Niemiec. Pierwsze obozy koncentracyjne zostały zorganizowane w III Rzeszy w 1933 r.
  Dachau pierwszy obóz koncentracyjny (niektóre źródła wskazują, że pierwszym niewielkim obozem, założonym 12 marca 1933 r. był obóz Dürrgoy, obecnie dzielnica Wrocławia). Jeszcze w roku 1933 SA i SS oraz policja zorganizowały kolejne obozy, m.in. w Oranienburgu, Berlinie (tzw. Columbia-Haus), Królewcu (Quednau), Papenburgu, Esterwegen, Kemna bei Wuppertal, Sonnenburgu, Sachsenburgu, Lichtenburgu. W 1934.
  W następnych latach założono obozy w: Sachsenhausen (1936), Buchenwaldzie (1937), Mauthausen (1938), Flossenbürgu (1938) oraz obóz dla kobiet w Ravensbrück (1939)
  Skoro Niemiaszki nie znają własnej historii to im przypomnimy.
  Tylko czy w III RP ktoś się odważy, tj. tzw. będzie zgoda polityczna.

 9. Bob mówi

  Najwyzszy czas znow wyslac kilka zestawow samochodow z przyczepami reklamujacymi Niemieckie Obozy Koncentracyjne w Europie !

  1. Ada mówi

   Znane nam powiedzenie: „tego racyja, czyja większa siła”…jest całym motorem działania Niemców po dość odległych latach hitlerowskich czasów mordowania hurtem „wybranych” narodów sąsiednich , pobliskich i nie tylko.
   Ot, paradoks -w dzisiejszych latach …, a jakże, wzbogacone….. po wojnie przegrane Niemcy – znowu rządzą – Unią, Niemcy mają niemal całe media polskie w garści, oni też na cały świat ośmieszają wymysłami naszą demokrację , a właściwie jej brak (!} , milcząc jednak np. na temat … naszego przemysłu , plują na nas jadem, wciąż rozbudowują system sługusów opozycyjnych na naszych terenach itd., wrabiając nas przy tym we wszystkie swoje niemieckie winy wobec ludzkości !
   Nic dziwnego, że tu i tam i ówdzie
   giną „niecni” Polacy, są bici, poniewierani, wykorzystywani, szkalowani itd.
   . – pomimo swojej pracowitości i….przygiętego do przodu karku dla tzw. świętego spokoju.
   Tak! To dzieje się nie tylko za przyczyną Niemców, ale zdecydowanie róbmy coś!
   Nieuleczalnie podstępni Niemcy PRACUJĄ, DZIAŁAJĄ z właściwą sobie systematyką , oblepiając nas mieszanką gliny z…tym cuchnącym
   „W IMIĘ DOBROSĄSIEDZKICH STOSUNKÓW” !
   Na stan letargu już od dawna nie mamy czasu,
   a miejsce na krawędzi, to już próg lotu w nicość.

 10. rm mówi

  Patrzcie, ile Polska dostaje od Niemców – obozy koncentracyjne, udział w holokauście,pracę przymusową w czasie 2WŚ, pracę na saksach, stare samochody, polskojęzyczną opozycję i na koniec Hansa Franka a za niedługo innych „polskich masowych morderców”, i imigrantów…. No nie mają umiaru w obdarowywaniu Polski…

 11. lucy mówi

  Poprośćie ich o zapłacenie 5 000 000 przed sądem w USA, a już nigdy się nie pomylą

 12. Robert mówi

  Jest nadzieja,ze kiedys im sie tak w dyniach pomiesza,ze zaczna gadac o polskich zakładach mercedesa,vw,wurstu

 13. Czesiek B. mówi

  Nie wiadomo do konca z czyjej inicjatywy pojawiaja sie takie ;kwiatki;. Rosyjski wywiad jest znany ze skutecznosci na calym swiecie. ..niemcy jako sprawcy i zbrodniarze nie maja interesu grac ta karta

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.