„Czy Międlar popiera morderców?”. Skandaliczna manipulacja „dziennikarza” i ostra riposta Brauna [WIDEO]

Piotr Barełkowski/ fot. screen
17

Piotr Barełkowski prowadzący program „Gorące pytania” w internetowej telewizji „wPolsce”, to kolejna osoba, która przy pomocy skandalicznej manipulacji przyłączyła się do nagonki na Jacka Międlara w związku z jego nagraniem dotyczącym manifestu zamachowca z Nowej Zelandii. „Dziennikarz” Barełkowski zaprosił do rozmowy Grzegorza Brauna oraz Jaoka (Pyta.pl) i usiłował ich nakłonić do przyznania, że Jacek Międlar popiera morderców.

Przez cały program epatowano widzów napisem „Czy Międlar popiera morderców?”, a Barełkowski stwierdził: „Międlar popiera człowieka, który mordował islamistów” (7.30 min. nagrania). W programie pokazano też krótki fragment nagrania Jacka, w którym oczywiście NIE znalazły się słowa potępiające zamach, czyli „walka z tym problemem nie jest przez karabin; Brenton zamordował niewinnych ludzi; nie mogę popierać mordowania niewinnych ludzi”.

Czy to jest dziennikarstwo? Nie, to jest skandaliczna manipulacja, przy pomocy której Piotr Barełkowski szczuje na Jacka Międlara i próbuje w to szczucie wkręcić swoich gości. Wielkie brawa dla Grzegorza Brauna za jego ostra ripostę i wskazanie, że osoby, które nie leżą plackiem przed Żydami, są piętnowane i zaszczuwane.

„Rozumiem, że dostałem taką niezwykłą szansę, taki dar losu, że oto teraz mogę się odciąć pryncypialnie od Jacka Międlara i wtedy zostanę warunkowo może podniesiony do rangi koncesjonowanego uczestnika dyskursu publicznego, jeśli pryncypialnie odetnę się i potępię. Więc oświadczam, że ja takich zaproszeń nie przyjmuję; że ja raczej wolałbym się odciąć od was, Szanowny Panie Redaktorze” – powiedział Braun. Mina Barełkowskiego BEZCENNA.

W drugiej części programu Grzegorz Braun wskazał, że rozkręcająca się w Polsce nagonka pod postacią penalizacji tzw. mowy nienawiści to „sowieciarskie ściganie myślozbrodni”. Oświadczył również, że uważa za „grube nadużycie” zamieszczenie w programie napisu „Czy Międlar popiera morderców?”. Określił to jako „kopanie leżącego” i podkreślił, że jest to próba wciągnięcia go w manipulację, na którą się nie godzi.

Zobacz oświadczenie Jacka Międlara

J. Międlar: Oświadczenie ws. zmanipulowania mojej wypowiedzi na temat zamachu w Nowej Zelandii [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. idź Pan z Telewizja wPolsce do Telewizja w dUpie mówi

  Pan Barełkowski to producent poprawnych politycznie sensacji. Po tej linii pytań jakie zadawał mógł ponowić pytanie o Nocne Wilki na które niestety pani Serafin nie uzyskała odpowiedzi w kampanii prezydenckiej.

  Jak widać po tym wywiadzie pan Barełkowski jest zawodowym łowcą antysemityzmu i mowy nienawiści, co oznacza, że popiera filosemityzm, sodomię i inne zboczenia tylko, że wprost nie mówi, bo pan Olszański dałby mu nauczkę z liścia.

  Kościoła Katolickiego raczej nie lubi podobnie jak Goebbels.

  Jedyne medialne spotkanie Barełkowskiego z Grzegorzem Braunem dopuszczalne jest w Ring TV, bo tam dostałby po d… za wybielanie sodomii, semityzmu i potem, podobnie jak Szewach Weiss, chodziłby z załużoną etykietką np. zawodowego pro-sodo-semity manipulatora. Nie chcę tu Panu Grzegorzowi wchodzić w kompetencje i prawa autorskie do tytułowania przeciwników.

 2. Yacenty mówi

  Czy redaktor Barełkowski nadal bije żonę i kopie psa?

 3. zyg mówi

  Tacy szabesgoye nowym żydowskim władcom POJLIN wejdą gładko jak czopek!

 4. Leon mówi

  Berelkowski to miałki pismak.Lewacko żydowski pupil.Zero.

 5. Buran mówi

  Takie są właśnie dupowłazy. Każdemu się wśliźnie.

 6. Buran mówi

  Brawo panie Braun, nie dał się pan wmanewrować temu spaślakowi.

 7. Jacek i Placek mówi

  A, co na to Gdańskie jednojajowe bliźniaki Karnowskie? Ogłuszają wszystkie płotki złowione wsieci!

  1. Ada mówi

   Tak oni, jak i ten Berek – obleśniactwo niereformowalne.
   Brawo, Panie Braun – jak bardzo, można podziwiać nielicznych ludzi, którzy wszystko mają na swoim miejscu i w prawdziwie męskich proporcjach. Tego się nigdzie i nigdy nie kupi !

 8. Sebastian mówi

  Jacku każdy wie o co chodziło i jaki miało kontekst, że jednak obrona tego co teraz się dzieje, czyli nagonka rasistowska na białą rasę jest realna i jest teraz i tu, tylko lepiej precyzuj swoje wypowiedzi, bo potem mają paliwo do ataku na Ciebie. Pozdrawiam

 9. Danuta mówi

  barełkowski nie wycieraj sobie gęby paszkwilanckiej słowem POLSKA, /wPolsce.pl/! swoją głupkowatą tv nazwij sobie: wZydokomunieuBareły

 10. lol mówi

  Jacku! Weż pod uwagę, że nawet szabesgoye NIE twierdzą, że poparłeś zamachowca, gdyż nie mają NIC na potwierdzenie tego! Dlatego biją brudną pianę, robią „shitstorm” licząc, że może ktoś da się podpuścić lub coś się przylepi!

 11. Isia mówi

  Boze chron Polske.
  Moj glos jak i calej mojej rodziny i najblizszych znajomych idzie na #konfederacja
  Panir Jacku, z niecierpliwoscia czekam na panska platforme. Z checia wspieram finansowo pana jak rowniez media narodowe oraz marsz niepodleglosci. To dla mnie zaszczyt, jako osoby mieszkajacej poza granicami, moc codziennie ogladac i czytac prawdziwych Polakow patriotow. Bo moje serce zostalo w Polsce.

 12. Normalny mówi

  Grzegorz Braun jak zwykle pokazał swoją wielką klasę jak też wykazał się rzadko spotykaną bystroscia umysłu. Nie widzę lepszego kandydata na prezydenta przyszłej Wolnej Polski. Oby jak najszybciej !

 13. Benedykt mówi

  Nie wiem jak sprawy gospodarki, ochrona zdrowia czy oświata u G.B. (jaki priorytet, chociaż i tu mądrych ludzi nie brakuje) ale ideowo jako Polak-Patriota jest NIE DO PODROBIENIA! A to sprawa kluczowa. Jeżeli ma nastąpić RZECZYWISTA zmiana choćby tylko w polityce zagranicznej i kulturze polskiej (które to dziedziny tak tragicznie głupio, haniebnie i skrajnie niekorzystnie dla PL jeszcze nigdy prowadzone nie były) to ten człowiek jest niezbędny w rządzie. Konfederacja to zbiór różnych poglądów (i b. dobrze) ale w najważniejszych kwestiach są zgodni. Kto świadomy sytuacji, ten wie-tylko KONFEDERACJA! – bo daje jeszcze jako jedyna realne szanse na przyjęcie postawy pionowej w starciu z coraz większymi zagrożeniami (a końca nie widać) dla Naszej Ojczyzny jakimi zdążyła nas już uraczyć „dobra zmiana”

 14. Ayax mówi

  Pewnie Grzegorz Braun nie widział filmu Jacka Miedlara w całości ale gdyby go widział podejrzewam, ze tego pajaca zmieszał by z błotem i ta jego TV. A jako człowiek uczciwy na te manipulacje zareagował w możliwie rozsądny sposób

 15. Sybilla mówi

  jak pamiętam, to ten baryłkowski razem ze sakwowiczem i komunistą bujdakiem zakładali tzw. tvniezalezna, niezalezną od rozumu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.