Czy Adam Michnik ma Zespół Tourette’a? Kolejne bluzgi po manifestacji opozycji. WIDEO

fot. twitter
3

Zespół Tourette’a to wrodzone zaburzenie neurologiczne, które charakteryzuje się występowaniem licznych tików motorycznych i głosowych. Zazwyczaj tiki przybierają łagodną postać, jednak w cięższych przypadkach symptomem choroby może być mimowolne przeklinanie lub wykonywanie nieprzyzwoitych gestów. Czy Adam Michnik cierpi na tę chorobę? Podczas wczorajszej manifestacji KOD ordynarnie naubliżał dziennikarzowi TVP tylko dlatego, ze ten zapytał go o brata, stalinowskiego sędziego Stefana Michnika.

Zobacz film (KLIK)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kolejny bluzgi usłyszał mężczyzna, który przechodząc obok Michnika po wczorajszej manifestacji opozycji, przekazał pozdrowienia dla brata. Najwyraźniej największy autorytet salonu III RP po prostu nie może powstrzymać się od rzucania mięsem po usłyszeniu słowa „brat”.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Wiesław mówi

    Z całym szacunkiem panie Jacku ale obraża pan rzesze osób cierpiących na tą przykrą chorobę. Oni nie są w stanie nad tym zapanować i ma to podłoże neurologiczne. Michnik po prostu prezentuje swój poziom intelektualny równy grubości gówna zdolnego przykleić się do jego gazety po jedynym słusznym jej użyciu.

  2. UEEE mówi

    Oczywiście ta wypowiedź nie ma najmniejszego związku z Zespołem Tourette’a. Z drugiej jednak strony co to za pytanie „…kiedy przeprosi Pan za brata, który był stalinowskim mordercą?”. Dlaczego ktokolwiek ma przepraszać za czyny innej osoby? Rozumiem wzburzenie Michnika, nie pochwalam sposobu w jaki odpowiedział.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.