Członek partii Zandberga deklaruje: „Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość”

8

Tak kończy się pobłażliwość dla najbardziej zbrodniczej ideologii w historii świata, która pochłonęła 100 milionów ofiar. Komunizm czuje się świetnie i sieje spustoszenie wśród kolejnych generacji jego entuzjastów. Co budzi szczególną grozę to fakt, że młodzi komuniści w Polsce wręcz szczycą się mianem „komunista” nie widząc nic zdrożnego w tej ideologii, której jedynym mankamentem jest według nich stalinowski okres „błędów i wypaczeń”. Czyżby nie wiedzieli, że Stalin był wiernym uczniem i realizatorem pomysłów Marksa i Lenina? Czyżby nie mieli świadomości, że propagowanie komunizmu jest w Polsce karalne? Może warto, żeby prokuratura im o tym przypomniała?

Dowodów nie trzeba daleko szukać. Komuniści sami podają je na tacy. W związku tym, że Partia Razem postanowiła pozwać Pawła Kukiza i Marka Jakubiaka za to, że posłowie nazwali jej członków komunistami, na portalu strajk.eu ukazał się artykuł Łukasza Molla pt. „Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość.”. Oto dwa cytaty z tego artykułu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Tak się składa, że całkiem sporo przedstawicieli tych komunizujących grup współtworzy Partię Razem, nie działając przy tym w konspiracji i nie knując spisków, które miałyby nawrócić socjaldemokratów na komunizm. Działamy w Razem – piszę w pierwszej osobie, bo się do tej komunistycznej hałastry zaliczam – ponieważ dostrzegamy ciągle sporą zbieżność między orientacją ideową partii a tymi elementami komunistycznej tradycji, z której nie chcemy zrezygnować.”

„To dlatego my, komunistki i komuniści z Razem, tłumaczymy na język polski książki komunistycznych filozofów, organizujemy pokazy filmowe reżyserów-komunistów, przypominamy praktyki artystek komunistycznej awangardy czy inicjujemy dyskusje nad nowymi propozycjami programowymi, wysuwanymi i popieranymi m.in. przez ruch komunistyczny.”

Gdybyście nie wiedzieli, jak wygląda najnowszy wykwit komunizmu w osobie należącego do Razem Łukasza Molla, to spójrzcie na zdjęcie. Oto miłośnik idei, która doprowadziła do hekatomby usprawiedliwiając ludobójstwo budowaniem nowego, wspaniałego świata. Oto chłopiec, który wierzy w komunizm. Czy strzelałby swoim oponentom w tył głowy? Jest to wielce prawdopodobne, bo przecież w imię rewolucji można, a nawet należy zabijać. Oczywiście istnieje możliwość, że ten chłopiec nie zdecydowałby się na strzelanie do „reakcji”. Ale wtedy –  wcześniej czy później – jego bardziej zdecydowany komunistyczny kolega rozwaliłby mu czaszkę w ramach partyjnych porachunków. Takie zasady „politycznego dyskursu” to również ugruntowany wkład komunizmu w budowanie nowego, lepszego świata.

Źródło: strajk.eu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Komunizm, gorsza zaraza od faszyzmu. ZAMYKAĆ!!!!

 2. goj mówi

  i dlaczego oni nie siedzą jeszcze w więzieniach? A gdzie KOD? Czemu nie broni łamania Konstytucji, która jasno mówi o zakazie propagowania komunizmu?

 3. Błażej mówi

  Jest ich na pewno niezliczoną ilość szczególnie że jako komunista ma na pewno problemy z liczeniem i ogólnym logicznym myśleniem.

 4. robert mówi

  każdy lewak to komunista, udają liberałów, obrońców wolności słowa ale niech ktoś spróbuje mieć inne poglądy od nich

 5. Hammurabi mówi

  Toż to gówniarz którego skrzywiona psychika poparta kompletnym brakiem wiedzy historycznej i chęcią łatwego życia stawia w rzędzie takich „sław” jak Pawlik Morozow, czy Horst Wessel i to pomimo studiów politologicznych, socjologicznych wraz z doktoranckimi zapędami na szanownym Uniwersytecie Śląskim. Zapewne i on i jego „towarzysze” cieszyć się jeszcze trochę będą wolnością i bezpieczeństwem zapewnionym przez znienawidzony i „niesprawiedliwy” kapitalizm i liberalną demokrację. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że każda akcja powoduje reakcję należy się spodziewać emocji związanych z reakcją – w tym przypadku – środowisk prawicowych. Pół biedy, jeśli jedynie na argumenty słowne. Historia jednak uczy, że prędzej czy później zacznie się eskalacja działań, do tzw. „mordobicia” włącznie.
  „Tak się składa, że całkiem sporo przedstawicieli tych komunizujących grup współtworzy Partię Razem, nie działając przy tym w konspiracji i nie knując spisków, które miałyby nawrócić socjaldemokratów na komunizm. Działamy w Razem – piszę w pierwszej osobie, bo się do tej komunistycznej hałastry zaliczam – ponieważ dostrzegamy ciągle sporą zbieżność między orientacją ideową partii a tymi elementami komunistycznej tradycji, z której nie chcemy zrezygnować. A nie chcemy z nich zrezygnować nie tylko dlatego, że wydają nam się one najlepszą przeciwwagą dla wybryków neoliberalnego kapitalizmu i niedostatków liberalnej demokracji w polskim wydaniu, ale także dlatego, że są bezpiecznikiem dla totalitaryzmu, również totalitaryzmu wycierającego sobie swoją zbrodniczą gębę czerwoną flagą”.
  Zespół „Wprawo.pl” litościwie nie zacytował ostatniego zdania… Gówniarz widzi „zbrodniczą gębę” liberalnej demokracji naiwnie przypuszczając, że pomna ogromu zbrodni jego idoli zechce ten symbol mordu i poniewierki milionów dotknąć bez odrazy!

  1. Zdzisław mówi

   Hammurabi! Liberalizm to ekonomia bez moralności. Żadna się nie stoi. To kapitalistyczna utopia do uwodzenia naiwnych i walki z chrześcijaństwem. Tylko katolik nie kradnie, gdy ma okazję i gwarantowana bezkarność tego świata. Stąd konieczne testy na prawdomówność, wszechobecny monitoring, bramki rentgenowskie itp.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.