Cześć i chwała Bohaterom! Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

oddział kpt. Romualda Rajsa "Burego"/fot. arch.
8

Najdzielniejsi z dzielnych! Ci, którzy walczyli o wolną Polskę, gdy inni opuścili ręce. Nazywani przez komunistów bandytami, torturowani i mordowani w ubeckich kazamatach, wrzucani do dołów śmierci. Żołnierze Wyklęci. Mieli nie tylko zginąć. Ich bohaterska walka miała zostać wymazana z pamięci Polaków. Mieli być zapamiętani jako bandyci, mordercy, potwory. Tak przedstawiała ich komunistyczna propaganda i tak o nich mówią dziś dzieci i wnuki komuny. Ale nie zdołają zakrzyczeć prawdy. Nie zdołają zohydzić pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętamy i będziemy pamiętać o naszych bohaterach! Cześć i chwała Żołnierzom Wyklętym!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Szokujące informacje o mordercach Żołnierzy Wyklętych. Wykład dra Lecha Kowalskiego [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen. Niech spoczywają w pokoju wiecznym !

 2. Marek Majewski mówi

  Wspaniałe i niesamowite zwycięstwo POLSKI w SEEFELD. Cały Swat wysłuchał Mazurka Dąbrowskiego w takim wielkim dniu jak dzisiejsze Święto. I wspaniały prezent od naszego Narodu dla Żołnierzy Wyklętych.
  Czołem Wielkiej Polsce i szponem jej wrogom!!!

 3. Dariusz mówi

  Chwała i wieczna pamięć! Cześć bohaterom!!!

 4. Janusz mówi

  Na pierwszej fotografii III Wileńska Brygada AK. Bury ze swoją Kompanią Szturmową wychodzi po mszy świętej z kościoła w Turgielach. Mój ojciec razem z nimi.

 5. Ja_Antysemita mówi

  Żydkom to musi pasować, że u nas się tak gnoi Żołnierzy Wyklętych!

 6. Maksio mówi

  PODZIEMIE NIEPODLEGŁOŚCIOWE! Tak to powinno być przedstawione w podręcznikach dla dzieci. Niestety, Kaczyńscy zrobili chujową robote i mamy to co mamy. Wyklętych, przeklętych, jebniętych i … po prostu oszukanych. IPN wziął sie za historię i dziś dzieci mają w głowach twardego chuja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.