Czerwona inwigilacja wróciła! Posłowie Lewicy nagrywają uczestników mszy i żądają zamknięcia kościołów [WIDEO]

poseł Lewicy Tomasz Trela/ fot. Twitter
20

W Niedzielę Palmową (28.03.2021) poseł Lewicy Tomasz Trela przedstawił na konferencji prasowej rezultaty swoich działań operacyjnych w łódzkich kościołach, do których udał się w celu liczenia i fotografowania uczestników mszy.

– Sprawdziliśmy kilka kościołów z trzech różnych dzielnic – Widzew, Śródmieście i Górna. Jeżeli ktoś chce nam wmówić, że tutaj ktokolwiek sprawdzał odległości między wiernymi, albo że jest tutaj 20 metrów kwadratowych na osobę, to jest po prostu nieuczciwy i mówi nieprawdę – oświadczył Trela. – Żaden ksiądz nie pofatygował się, żeby podczas mszy zwrócić się z apelem i rozsadzić te osoby, sprawdzić przede wszystkim, czy jest zachowana odległość – dodał.

–  Z tego miejsca dzisiaj nie apelujemy, tylko żądamy od pana premiera Mateusza Morawieckiego jednoznacznej decyzji, na bazie tego, co dzisiaj dzieje się w całej Polsce – żeby kościoły, na ten najtrudniejszy moment, na ten najtrudniejszy czas rozpędzonej trzeciej fali, zostały zamknięte. Takie samo żądanie kierujemy do polskiego Episkopatu – żeby poszedł po rozum do głowy, żeby nie opowiadał herezji, że będzie pilnował, sprawdzał i że w kościele nie ma koronawirusa – oświadczył Trela. – Efekt tych niedzielnych nabożeństw będzie miał odzwierciedlenie za kilka tygodni – stwierdził.

Zobaczcie, jak Lewica szczuje na księży i na wiernych. To jest ta sama retoryka, której używała komuna do niszczenia Kościoła. Ta sama nienawiść, ta sama agresja. Czerwoni aż się trzęsą, żeby kościoły zostały zamknięte na Wielkanoc.  A najlepiej na zawsze. 

SKLEP-WPRAWO.PL

Trela to nie jedyny polityk Lewicy prowadzący inwigilację w kościołach. Posłanka Monika Falej udała się pod kościół w Olsztynie, gdzie nakręciła wiernych wychodzących po mszy. Rezultat swoich działań operacyjnych opublikowała na Twitterze.

Działania operacyjne podjęła też działaczka Warszawskiego Strajku Kobiet, Bożena Przyłuska, która sfotografowała uczestników mszy pogrzebowej w kościele w Biskupcu. Czerwona aktywistka opatrzyła swój film komentarzem, w którym stwierdziła, że jest to ślub.

Aktywistce Lewicy odpisał na Twitterze Marek Miśko, dyrektor generalny związku Polski Przemysł Futrzarski. – Na zdjęciu Parafia Jana Chrzciciela w Biskupcu. W tym kościele może być jednocześnie 80 osób + 60 na balkonach. Na zdjęciu widzimy 20. Drugie tyle to 40 + 60 na balkonach. Dodatkowo ślubów nie udziela się w Wielkim Poście. Na zdjęciu pogrzeb. Czego jeszcze Pani nie zrozumiała? – napisał Miśko.

W poniedziałek (29.03.2021) Lewica urządziła konferencję prasowa w Sejmie, gdzie przedstawiono zdjęcia i filmy z inwigilacji kościołów i zażądano ich zamknięcia. Poseł Krzysztof Śmiszek poinformował, że Lewica składa w tej sprawie zawiadomienia do sanepidów. Jednocześnie usprawiedliwiono tłumne manifestacje organizowane przez Strajk Kobiet jako słuszny gniew sprowokowany przez władzę. Wicie, rozumicie: Zamknąć kościoły, bo jest wirus! Organizować protesty uliczne, chociaż jest wirus! Komuna wiecznie żywa! Tak jak za PRL funkcjonariusze UB inwigilowali kościoły, tak dziś robi to Lewica i jej wyborcy pod pretekstem walki z pandemią. Czerwona inwigilacja powróciła.

Źródło cytatów i informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Lewica domaga się zamknięcia kościołów w ramach lockdownu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Mamy to, na co pozwalamy!!! „Góralskie Veto” skończyło się na gadaniu i puszeniu się w mediach. „OtwieraMY”- tak samo. Naloty kurew Kaczyńskiego z policji, sanepidu czy skarbówki przechodzą bez echa!! Pozwy zbiorowe- ciągle tylko czytam że kolejna branża „zapowiada pozew”. Protesty- GARSTKA ludzi- bo co jest kilkaset czy kilka tysięcy…. NO TO CZEMU SIĘ DZIWICIE??? Gdyby te lewackie ścierwa dostały uczciwy łomot nie byłyby takie chętne do nękania wiernych podczas mszy. Czas odstawić Nowy Testament i sięgnąć do Starego!!! Nie nadstawianie drugiego policzka, a oko za oko, ząb za ząb!!!!

  1. Hammurabi mówi

   Bo te wszystkie działania o których piszesz nijak nie były skoordynowane. W dobie łączności komórkowej, Internetu i pęczków komunikatorów, znów wyszło jak szydło z worka poróżnienie i tumiwisizm Polaków.
   Nie chcę nikogo obrażać, jednak stara zasada walki mówi, że walczy się tak, jak wymaga i pozwala przeciwnik. Polacy obecnie są żadnym przeciwnikiem.
   Ludziom się wydaje, że mają zbyt wiele do stracenia, by się angażować osobiście.
   Ślepcy! Tak naprawdę to jedynie do stracenia maja ułudę świętego spokoju.
   Wydaje się nam, że działania socjotechniczne to wobec innych a nie nas…
   Wszyscy się mylimy.
   Do prawdziwych i rzetelnych danych nikt z „niepowołanych” dostępu nie ma. Opieramy się na danych rządowych dokładnie i starannie obrobionych przez fachowców.
   Pojęcia nie mamy jaka jest faktycznie sytuacja. Rządzący mogą nam wmawiać co tylko zechcą a granice tej twórczości wyznacza jedynie ich fantazja.
   Rząd ma do dyspozycji policję, wojsko, straże wszelkiej maści, sanepid, skarbówkę i stado baranów do dowolnego strzyżenia.
   Tak bardzo brakuje w naszym społeczeństwie prawdziwych elit!
   Potomkowie Polaków pomordowanych przez Niemców i Rosjan za wykształcenie i świadomość z całą pewnością dziś potrafiliby zadziałać. Byliby ośrodkiem krystalizacji poglądów, nawet spuszczając „uczciwy łomot” lewakom. Inna sprawa to lewacy dzięki ich obecności, wegetowaliby w jakimś skansenie jako obiekty badań i okazy do demonstracji uwstecznienia, po tym czego Polska doświadczyła od początku II wojny światowej.
   Jeszcze Inna i tragiczna rzecz, to jest to, że w końcu ktoś na takie miernoty lewackie głosuje. Ktoś obok takich ścierek mieszka, ktoś toleruje ich obecność w szkołach, ktoś, ktoś i ktoś – pozbawiony nawet krzty przyzwoitości.

   1. Rafał mówi

    Że nie staną wszyscy to było wiadome, ruscy szachiści doskonale rozegrali Polaków po tym, jak żądny władzy karzeł postanowił dojść do władzy po trupie swojego brata. Ale za przedsiębiorcami nie stanęli nawet ich klienci!! Gównoburze w internecie szaleją, fora dymią- a w realu kicha.

 2. MAREK mówi

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości czyją robotą jest „plandemia” ! Zniewalanie ludzi i odmawianie im pomocy medycznej , walka z religią , oddzielanie rodziców od dzieci i chorych od rodziny to LEWACKI TERROR wlewający się drzwiami i oknami !!! Czy ktoś jeszcze wierzy że wirus przypadkowo był mutowany w kraju komunistycznym i tam został uruchomiony . Nie przypadkiem jest że lewaccy politycy sieją strach i żądają terroru aby wprowadzać swoje chore ateistyczne ideologie ! Gdyby zaprzestano robić wadliwe testy i zaczęto leczyć ludzi wszystkimi dostępnymi lekami i sposobami, lewacka broń biologiczna była by już w odwrocie ! Lewaccy sprawcy ataku na zdrowie i wolność ludzkości robią wszystko aby do tego nie doszło .

 3. verizanus mówi

  To nie jest nic dziwnego ani nadzwyczajnego. To zwykłe skutki braku dekomunizacji. Przyczaili się jak Kananejczycy w czasach Starego testamentu i pokazują jakie są skutki tolerancji dla złych ludzi ;). Pismo mówi jak postępować. Ale jak to mówią „róbta co chceta” tylko „potem sie nie dziwta” 😉

 4. Zbigniew mówi

  Przeciez nie sa to dowody na wychodzacych z kosciola tylko na przestepstwo tych co nagrywaja i upubliczniaja prywatne sprawy – jakie bylo uzasadnienie w sprawie Hansa?

  To jest tak glupie, ze jeszcze sami siebie filmuja i sie ciesza jak niespelna rozumu, bo przeciez siebie widza na tych filmach?

  Po czesci wyjasnia to dlaczego ta lewica to uliczne sm ieci nie warte rozpraw sadowych i dlaczego wogole tak sie zachowuja – zdrajca dla takch sprawnych inaczej to za grube okreslenie, ot tak po ulicach walaja sie smieci.

  Na wzor Korei za bycie smieciem na ulicy 100 zl kary i to stosowane powszechnie, by pomoglo.

 5. Ala mówi

  Oni są chorzy z tej nienawiści do Kościoła. Ale to się kiedyś obróci przeciw nim.

  1. Hammurabi mówi

   O święta naiwności!
   „Oni” pozwalają sobie dokładnie na tyle, na ile inni im pozwalają.
   Po takim „popisie” w kraju muzułmańskim wpierw chodziliby na paluszkach lecząc pięty a po powtórce nie chodziliby już wcale.
   I nie chodzi tu o „liczenie” wiernych w kościołach, bo i niepraktykujących na co dzień jest równie wielu.
   Te ich prowokacje, manifestacje, protesty, uliczne parady zostałyby rozniesione w pył a policji pozostałoby wezwać polewaczki do umycia ulic.

 6. Matka mówi

  Brzydko jest donosić, ale jeszcze brzydziej jest, w przypadku ludzi wierzących, łamać 5 przykazanie „nie zabijaj”. Albo „kochaj bliźniego swego.” Codziennie na Covid umiera kilkuset ludzi. Rozumiem, że gęby macie pełne oburzenia, że ktoś zwrócił uwagę na łamanie prawa, ale już na lekkomyślne narażanie ludzi na zakażenie i poważną chorobę (wielu to ludzie starsi) to w ogóle was nie boli. Ale hipokryzja.

  1. Jarosław mówi

   Jakby tak spróbować pomyśleć; wyłączyć szczekaczki telewizyjne, porównać prawdziwe dane dotyczące zachorowań na różne choroby, umieralność na covid i inne wirusy itd. To może być trudne, a nawet zaboleć.
   Ale wtedy trudno już będzie żyć w kłamstwie i próbować raczyć nim innych.

   1. Whhsjs mówi

    Mam nadzieję że znajdzie się przewodnik za którym pójdą ludzie i żaden pis czy przychylne mu lewactwo nie staną na ich drodze bo biada im, lać te ścierwa pasem przez łeb

   2. Matka mówi

    Jarusiu,

    I jak wyłączysz telewizor to 400-500 ludzi dziennie nagle przestanie umierać na Covid? Wierzysz w to?

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka

   No i dalej towarzyszka ma problemy z rozróżnianiem zgonów na covid, od zgonów na różne choroby ze stwierdzonym w testach covidem. Tym bardziej, że wyniki samych testów są wątpliwe i b. często wykazują dowolnego nie-covidowego koronawirusa albo nawet zarazki poza-koronawirusowe.

   Towarzyszko, „kochaj bliźniego swego…, jak siebie samego” – czyli nie ma miłości bliźniego bez miłości własnej, a to znaczy, że warunkiem dostrzeżenia (afirmacji) godności (wartości) bliźniego jest zachowanie własnej godności (wartości). W przypadku jawnie bezsensownych (nieracjonalnych i bezskutecznych) nakazów i zakazów zarządzanych (bezprawnie) przez władzę, negowana jest godność i miłość, zarówno własna jak i bliźniego.

   1. Matka mówi

    @Maciej

    Maciuś, ty naprawdę lubisz wychodzić na idiotę i lubisz, jak się ciebie tak określa, co? Powtórzę więc ponownie – nie, to nie są zgony osób ze stwierdzonym testem Covidem, jak również wynik tego testu (państwowego) nie jest wcale wątpliwy. Ilość zgonów ze stwierdzonym Covid to 70 tysięcy. Ilość zgonów na Covid, czyli zgonów z wykrytym testem, objawami i w dodatku objawami, które doprowadziły do śmierci (czego głupiutki Maciuś wciąż pojąć nie może) to 50 tys. Pozostałe 20 tys. to zgony tych również z Covidem, ale z innej przyczyny.

    A „kochaj siebie samego” oznacza także nie bądź idiotą by sam się zarazić.

    1. Maciej mówi

     @tow. „Matka”

     Czyli dalej towarzyszka „Matka”, wbrew statystykom i zdrowemu rozsądkowi, niezachwianie i konsekwentnie wierzy w covidiańskie dogmaty; o przyczynie nadmiarowych zgonów, diagnostycznej pewności testów i ich ilości bez związku z ilością podawanych zakażonych oraz w armagedon śmierci na covida niepotwierdzany ogólną ilością zgonów z lat ubiegłych. Gratulacje, wyznaniowy zapał towarzyszki ustanawia kolejny rekord manipulacji i absurdu.

 7. Jarosław mówi

  Moim zdaniem. sowiecki pomiot należy bezwzględnie eliminować, po prostu w obronie własnej oraz Polski. I to niezależnie od tego czy swołocz ta jest u żłobu w „rządzie”; czy np. w Sejmie.

 8. Alek mówi

  Codziennie umiera na świecie 5.000 tysięcy (pięć tysięcy) ludzi z powodu AIDS. AIDS popiera lewica, bo aids to choroba sodomitów, a lewica sodomię ze wszystkich sił popiera. Wniosek: Trzeba zamknąć lewicę, by chronić życie ludzkie.
  To raz. A dwa, to kto udowodnił, że zachowanie 20 m^2 na osobę i odstęp 1,5m to chroni w kościele przed zarażeniem? A jak lewicowiec przemawia, to już 1,5 odstępu nie jest konieczne? [parz załączone to tego artykułu videa].
  A w autobusie miejskim to już nie musi być 20 m^2 na osobę mimo 5 razy niższego sufitu niż w kościele? A gdzie tam w busie są odstępy 1,5 metra i 20m^2 na osobę ? Albo w metrze? Albo w tramwaju? Albo w samolocie? Albo w prezydenckiej limuzynie?
  Kto wypisuje bzdury, że w kościele trzeba mieć odstępy i metraż, kłamie. Jeżeli dystans ma jakiekolwiek znaczenie w zarażaniu, to zarazić się można w dziesiątkach innych miejsc 10 razy wcześniej, bo tam odstępy i metraż są 10 razy niższe albo i lepiej. To nie kościół jest czynnikiem ryzyka. Najpierw belkę, potem drzazgę.

 9. ziemianka mówi

  Niech sie lewica zamknie na kwarantannie dla dobra innych, będzie spokój na Wielkanoc

 10. Narodowy i dumny mówi

  Zadam krótkie pytanie. Czy macie w rodzinie ateiste albo antyklery-kała? Zróbcie rozpoznanie. A wiecie jak traktowano wrogów Kościoła w Polsce do 16 wieku? Tak jak dziś w islamie – jak wrogów króla i Narodu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.