Czarny Piątek: Amnesty International maszeruje z Hitlerem, a Scheuring-Wielgus atakuje policjantów [WIDEO]

Czarny Piątek/ fot. twitter/Dariusz Matecki
12

Wściekłe macice po raz kolejny zorganizowały marsz proaborcyjny. Nazwały to wydarzenie „Czarny Piątek” i z wielkim zaangażowaniem ruszyły w miasto pod hasłami, z których wynika, że każda kobieta powinna przynajmniej raz w życiu dokonać aborcji, aby udowodnić, jaka jest postępowa i nowoczesna. Na jednym z transparentów widniał napis „Make abortion great again” („Ponownie uczyńmy aborcję wspaniałą”), co jasno wskazuje na poziom zdziczenia moralnego wśród wściekłych macice. Dno!

O poziomie intelektualnym wściekłych macic niech zaświadczy bardzo pouczająca scenka z udziałem dziewcząt z Amnesty International, które Dariusz Matecki zapytał „Jak powinna wyglądać polityka prorodzinna w Polsce?” Okazało się, że z mediami może rozmawiać wyłącznie rzecznik tej organizacji, a dziewczęta tylko niosą transparent. Przy czym nawet nie wiedzą, co niosą. Dziewczęta z AI nie zauważyły, że na ich transparencie widnieje napis „Adolf Hitler”. Gdyby nie interwencja „faszysty” Mateckiego, „demokratki” z AI obnosiłyby się z Hitlerem po mieście. Komedia!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Druga scenka to akcja posłanki Joanny Scheuring-Wielgus, która w amoku rzuciła się na policjantów. To trzeba zobaczyć.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Episkopat z tego co wiem jest za całkowitym zakazem aborcji. Ponoć niektórzy biskupi doświadczyli mowy nienawiści.

 2. goj mówi

  Spójrzcie na te opętane oczy! Czy to są jeszcze ludzie? Na lewackie marsze powinni z urzędu przychodzić doświadczeni egzorcyści!

 3. Ciemiorek mówi

  Brzydkie toto i niezrównoważone!

 4. rychu mówi

  Oni maszeruja w piatki bo w sobote jest szabas swieto zydowskie .Widzieliscie jak szybko sie zmywali gdy zaczynał sie zmrok.

 5. Constancja mówi

  Hitler byl zwolennikiem zabijania polskich dzieci. Nic sie nie zmienilo, tylko doprowadzili do tego, ze Polska niezwyciezona przez zabory i okupacje zada dzisiaj sama prawa do samounicestwienia sie. Jaki wstyd !
  Normalna jednak Polka nie cwiartuje szczypcami swoje dziecko, tylko oddaje mu serce.

 6. Bolo mówi

  Joanna Wielki guz jak taki cymbal jest oslem za nasze pieniadze MUSI BYC POLSKIE PRAWO ABY TAKICH OSOBNIKOW POZBAWIC OBTWATELSTWA z prezydentem wlacznie!!!!!!

 7. andy mówi

  Ta Szurnięta chyba tęskni za porządną pałą!!

 8. prawyobywatel mówi

  Czekam z niecierpliwością kiedy te antypolskie imbecyle z totalnej zostaną wyrzuceni na śmietnik historii. Za wyciąganie ludzi na ulice i podżeganie do obalenia demokratycznie wybranego rządu (próba puczu), należy odebrać polskie obywatelstwo i wygonić z kraju jako persony non grata. To samo dotyczy czarnej, wstrętnej baby izraelskiej w W-wie.

 9. aalfa.oomega mówi

  Problem: albo jesteśmy świadomi swoich wyborów [oraz późniejszych konsekwencji], albo kierujemy się hormonami i popędami [pytanie: kim wtedy jesteśmy?]. A jeśli ktoś nienawidzi dzieci – należy mu profilaktycznie ograniczyć do nich dostęp!

 10. sąsiad mówi

  Mają troche racji. Ciąża na początku to zlepek komórek. Nie ma powody żeby komuś zabraniać jej usunięcia jak chce. Może mieć bardzo poważne powody np. gwałt. Godek uważa, że skoro ona jest chrześcijanką to może narzucić swoje poglądy wszystkim innym.

 11. Łukasz A. mówi

  Przecież to jest hołota lewacko-komunistyczna. Oni jak oni, ale za takich kodziarzy czy UBywateliPRL sami musimy się wziąć. Pozdrawiam ekipę wPrawo.pl.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.