Cyrk! Policyjne patrole będą ochraniać punkty szczepień

punkt szczepień w Zamościu/ fot. Twitter
13

W środę (4.08.2021) Komendant Główny Policji gen. Jarosław Szymczyk poinformował, że policyjne patrole będą ochraniać punkty szczepień. – Po rozmowie z szefem MSWiA Mariuszem Kamińskim wydałem polecenie wszystkim Komendantom Wojewódzkim Policji objęcia całodobową ochroną mobilnych punktów szczepień oraz doraźną wszystkich pozostałych punktów szczepień – powiedział Szymczyk w rozmowie na antenie Polskiego Radia.

Policja przeszkoli też pracowników punktów szczepień. – Będziemy także kontaktować się z personelem punktów szczepień, przeprowadzać instruktaże, jak się zachować w takich sytuacjach, do kogo dzwonić, aby natychmiast informować policję o niepokojących zjawiskach, abyśmy mogli szybko zareagować – wyjaśnił komendant.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pytany o postępy w śledztwie dotyczącym podpalenia punktu szczepień w Zamościu odpowiedział, że „czynności poszukiwawcze sprawców podpalenia i ataku na mobilny punkt szczepień są niezwykle intensywne”. – Jeśli tylko potwierdzimy personalia sprawcy, natychmiast o tym poinformujemy – zapewnił Szymczyk.

Ale to jest cyrk! Niedawno policja zajmowała się nękaniem osób bez masek i robiła naloty na restauracje. Teraz będzie pilnować punktów szczepień. A kto zajmie się ściganiem przestępców?

Źródło informacji i cytatów: polskieradio.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Ruska budka w Zamościu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Misiek13 mówi

  Prowokatorzy beda szybsi,maja zielone swiatlo aby dzielic celowo Polakow

 2. Adam mówi

  pracownicy pkt szczepien moga się bronic tymi szczepionkami. Np rzucac nimi w intruza lub odrazu wbic mu strzykawe . widac ze policja traktowana jest jak prywatna firma ochroniarska. Teraz beda stac i pilnowac budki. Chore

 3. Matka mówi

  Cyrk to pod punktami szczepień urządzają szury od Sochy, Brauna czy inne zmoskwysyny od Olszańskiego czy Sendeckiego. Z patologią atakującą pracowników służby zdrowia i pacjentów trzeba krótko. Szczególnie jak część to obca agentura.

 4. Matka mówi

  @Misiek13

  Racja, antyszczepy to jedna wielka prowokacja. Po części rosyjska, biorąc pod uwagę że część z nich otwarcie biega po ulicach z ruską flagą.

 5. W K mówi

  Taka akcja policyjna to trwonienie pieniędzy podatników w celach propagandowych.

 6. Pankracy mówi

  Ja wam powiem jak sie nazywa sprawca „podpalenia” – RZAD. Zamknijcie ich i od razu plandemia zniknie.

 7. Alm mówi

  Wy żydowskie szmondaki pokazujecie jak krótko trzymacie Palestyńczyków. Macie w tym wprawę psie syny.

 8. Zmpl mówi

  Ta część to jedna osoba żydowski debilu.

 9. Marcin Malik mówi

  Idealna okazja dla bandziorów aby napaść na bank lub kantor. Oni na pewno założą maski. Policja w tym czasie i tak będzie pilnować szczepionek. Kiedyś policjanci pilnowali tęczy na Pl.Zbawiciela, której nikt nie chciał.

  Grypa podniesiona do rangi pandemii. Gdy zimą będzie zwykła sezonowa grypa i umrze na nią więcej ludzi, propaganda Covid-19 odżyje i będzie straszyć wirusem o nowym wariancie. Reżim absolutny.

 10. BP mówi

  Zastanawiam się, czy to była prowokacja, czy zemsta za śmierć bliskiej osoby po szczepionce…. Oby prawda wyszła jaw. Na 100% to nie byli antyszczepionkowcy. Oczywiście przypadek nie sfilmowany, bo ten sfilmowany to na pewno była prowokacja.

 11. Rst mówi

  Moim zdaniem każdy polityk wyższego szczebla powinien mieć okresowe badanie wariografem. Na zasadzie konferencji na której niezależni dziennikarze zadają pytania.
  Wtedy nie byłoby możliwe okłamywanie ludzi. A tak z mutacji grypy robi się pandemię. Ludzi nie umiera więcej niż na grypę. Natomiast zamyka się dostęp do służby zdrowia mordując ponad 100000 ludzi. To jest syjonistyczna hucpa. Stoją za tym finalnie bandyci ze znanych banksterskich planów. Wykorzystują takie napompowane przez siebie marionetki Jak Gates czy soros. I takie małpki jak Klaus schwabj i reszta drobnicy

 12. baca mówi

  „Mobilne punkty szczepień” czyli Mengele i Społóka, Auschwitz na kółkach. Czy widzieliście jak monitoring w czasie tej PROWOKACJI śledził podpalacza.Ruch kamery świadczy ,że to niebył monitoring a kamera obsługiwana przez człowieka.A poza tym , kto zakłada monitoring przed punktem szczepień, chyba,że szczepiony trafia z automatu do loterii . Ha ha, ten miał pecha bo założył maskę i go nie rozpoznali ( i nie rozpoznają bo swoich się nie ściga!!! )

 13. PPP mówi

  CYRK TO TY MASZ WE ŁBIE, PODRÓBKO HUMANOIDALNA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.