Cyrk na Marszu Wolności: jedna chce wieszać, a druga paraduje z balonem na głowie [WIDEO]

Marsz Wolności PO i Nowoczesnej/ fot. twitter
1

W sobotę odbył się w Warszawie Marsz Wolności zorganizowany przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną. Frekwencja była marniutka. Według policji nie przekroczyła 15 tysięcy osób. Internauci wskazują jednak, że dane te są przesadzone i na marszu pojawiło się nie więcej niż 5 tysięcy manifestantów. Jednak organizatorzy i władze Warszawy twardo podają, że było 50 tysięcy uczestników. To jest kłamstwo w żywe oczy i jedyne, co PO i Nowoczesna zdołały w ten sposób udowodnić, to to, że kłamią w żywe oczy. Gdzie te 50 tysięcy? Chyba przed telewizorami.

Internauci zwrócili uwagę na faszystowskie akcenty podczas Marszu Wolności: Olbrychski hailował, a Neumann i Halicki odpalili race. Z niecierpliwością czekamy na słowa potępienia ze strony Guya Verhofstadta et consortes.

Najlepsze były jednak dwie „obrończynie demokracji” w wieku mocno zaawansowanym, z których jedna stwierdziła, że powiesiłaby Szydło, Dudę i Kaczora, a druga – w balonowym stroiku na głowie – oświadczyła, że nie boi się imigrantów, ale przed narodowcami uciekałaby gdzie pieprz rośnie. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć tę ucieczkę. Pędząca emerytka z balonem na głowie – to dopiero byłby widok!

Źródło: twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Teresa mówi

    Co za głupia baba.Płacą jej za to?Ona by chciała wieszać… gdzie ta tolerancja,miłość,ONA SZERZY MOWĘ NIENAWIŚCI!!!DO PIERDLA Z NIĄ!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.