Coraz więcej wniosków o sprowadzenie rodzin „uchodźców” do Niemiec. Nadciąga spotęgowana fala imigrantów!

Źródło: Twitter
4

Coraz więcej obywateli Syrii i Iraku stara się o sprowadzenie swoich rodzin do Niemiec. O sprawie poinformowało niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych. To przed czym przestrzegała prawica staje się faktem. Do Europy nadciąga spotęgowana fala imigrantów.

Rzeczniczka niemieckiego MSZ przekazała dziennikarzom informacje, z których wynika, że w 2015 roku niemieckie konsulaty wystawiły 70 tys. wiz rodzinom imigrantów, w 2016 roku było ich 30 tys. więcej, na ten rok prognozuje się ich w sumie ponad 130 tys., a w roku 2018 nawet 200 tysięcy. „Die Welt” szacuje, że łączenie rodzin może oznaczać dodatkowo pół miliona Syryjczyków w Niemczech. Władze niemieckie nie mają zamiaru zastopować tego procesu. Pracują nad tym, aby można było szybciej sprowadzać rodziny. Aktualnie czas wyczekiwania trwa od kilku miesięcy do roku.

Biorąc pod uwagę obecną tendencję oraz fakt, że na jednego islamskiego imigranta przypada mniej więcej pięciu członków rodziny, do Europy nadciąga kolejna, o wiele większe niż w ubiegłych latach fala imigrantów.

Źródło: Die Welt, ndie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  To było do przewidzenia. Islam rozrasta się w postępie geometrycznym. Włazi jak smród w każdą dostępną szczelinę i się w niej zakorzenia. „Władze niemieckie” widzą w imigrantach szansę na zdobycie taniej siły roboczej która będzie utrzymywała starzejących się Niemców. O ile będzie to do przeprowadzenia, to tylko do momentu kiedy dzikie hordy opanują Bundestag i nie wprowadzą już legalnie swoich praw. Z tym momentem dumni Germańscy „nadludzie” zostaną wspomnieniem jak ptaki Dodo.

 2. RdK mówi

  Wspaniale!!! Oby tak dalej!!! Trzymam za niemcy kciuki! A my okopujmy sie juz na lini Odry!

  1. Ada mówi

   Tak, okopujmy się na linii Odry, przyglądając (?) się jednocześnie tzw. wschodniej flance, bo przecież zupełnie niedawno nie wiedzieliśmy, na jakie priorytety nakierowane są prace tych konsulatów wrocławskich, choć medialne „echo” niosło, że prace są wzmożone.
   Wszędzie „goście” najpierw robią rozeznanie, po tym żądania sypią się jak z rękawa, no i wreszcie przychodzi czas na łączenie rodzin.
   Ale żeby to u nas to było wszystko, ależ skąd!

 3. Julie mówi

  To nie wszystko ! Ambasada kuwejcka daje propozycje na dwa tysiace euro od lebka , ktorzy zostanie przyjety na wyzsza sxkole morska w Gdyni. Opakowanie nie zle , duzia mowa – trawa mowa! Dziwi mnie to bo szfabskie , francuskie angielski czy nawet szfajcarskue uczelnie w ogole maja leprzy ( chyba) piziom nauczania. Ale kuwejcik islamski wymyslil sobie Polske i wystosowal sobie cenke . Nie disc , ze pelno tego badziewia islamskiego tlucze sie po polskich uczelniach to mowa sa chce nadciagac. Wystarczy bezowych Rzadzie , WYSTARCZY ! ! ! Meczety juz pora zrownac z ziemia ! Juz czas …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.