„Co zrobimy jak bez fałszerstw PiS wygra?” Walter Chełstowski pokazuje, jak rozumie demokrację

Walter Chełstowski/ fot. youtube
1

„Koncepcja Obywatelskiej Kontroli Wyborów (aby nie były sfałszowane) jest niemądra . Bo co zrobimy jak bez fałszerstw PiS wygra, a my prawidłowość wyborów potwierdzimy? Mam rozwijać dalej?” – napisał na Twitterze Walter Chełstowski, reżyser i producent programów telewizyjnych, współzałożyciel WOŚP i jeden z inicjatorów Komitetu Obrony Demokracji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ten wpis to kwintesencja KODomickiego pojmowania pojęcia „demokracja’. Im nie chodzi o uczciwe wybory, ani o to, żeby Polacy mieli prawo decydować, komu powierzą władzę. Im chodzi wyłącznie o to, żeby świat uwierzył, że w Polsce jest „dyktatura’ i „faszyzm”. Doskonale wiedzą, ze wyborów nie wygrają, więc lepiej ich nie kontrolować, żeby móc później wrzeszczeć o fałszerstwach wyborczych. Jakie to żałosne!

Internauci nie zostawili suchej nitki na Chełstowskim. Ale czy coś z tego trafi do jego KODomickiego móżdżku?

Źródło cytatu: twitter

Przeczytaj też:

Miało być seminarium „Nie dla NIEnawiści”. Było jak zawsze. Seans hipokryzji i nienawiści w Muzeum Polin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Spostrzegawczy mówi

    Ja myślę, że to jest bardzo poważne wyzwanie także dla Polaków, a zwłaszcza katolików. Co my zrobimy jeśli wybory wygrają z fałszerstwami wyborczymi lub bez nich kolejni okupanci ?! Czy przetrwamy kolejne już n’ te rządy sanhedrynu ? Uważam, że z każdym rokiem sytuacja robi się coraz bardziej katastrofalna, a naród polski ulega depopulacji i degrengoladzie religijnej, moralnej, kulturowej. Prawo Feliksa Konecznego niestety negatywnie się sprawdza, a zwłaszcza kiedy łamane są Prawa Boże.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.