Co za dramat! Nie ma chętnych do siedzenia w KOD-puczepie przed KPRM. Relacja zrozpaczonej KODziarki

fot. facebook
7
SKLEP-WPRAWO.PL

Przed Kancelarią Premiera Rady Ministrów stoi przyczepa (zwana puczepą), przy której rozhisteryzowani KODziarze odstawiają codzienna szopkę w ramach tzw. walki o demokrację. Polega ona na wymienianiu kartek z liczbą dni, które upłynęły od wydania nieopublikowanego wyroku (a właściwie pseudo-wyroku) przez Trybunał Konstytucyjny, gdy jego prezesem był sędzia Rzepliński.

Do przyczepy pielgrzymowali członkowie opozycji totalnej oraz celebryci apelujący o to, żeby było tak, jak było. Dziś nie tylko nikt już się tam nie lansuje, ale brak też chętnych do siedzenia w przyczepie i pilnowania całego tego kramu.

Jeśli myślicie, że to informacja nieprawdziwa, polecamy Wam lekturę alarmistycznego wpisu pani Izabeli, która oczy wypłakuje bo „pikieta umiera”. Co za dramat!

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. jacek mówi

  Z daleka od KOD-u,bo to kupa smrodu!

 3. Martin mówi

  SCHETYNE I KOD TRZEBA TYCH KURWOW WRESZCIE ZAJEBAC !!!…POPROSTU…ZAJEBAC !!!…A CO TA KURWA KRAMEK JESZCZE ROBI W POLSCE !!!…NO CO KURWA !!!…RODACY !!!… CZAS ZAPIERDOLIC !!!…KURWE SMIECIA KRAMKA !!!… ZAJEBAC KURWA UPAINSKA SZMATE !!!… I JEGO KUREW ZONE LACHOCIAGA SOROSA !!!…A POLSKI KOSCIOL PSEUDO KATOLICKO-ZYDOWSKO-PRUSKI JEBAC TYCH PEDOFILI !!!…NIE CHODZCIE LUDZIE TO TYCH PIERDOLONYCH KOSCIOLOW !!!…PETRU NA SZUBIENNICE I WSZYSTKIE KURWY Z NOWOCZESNEJ !!!…RODACY DO BRONI !!!… I ZABIJAC KURWOW !!!…KARAMEK…SCHETYNA I PETRU NA PIERWSZ ZUT !!!…ZABIC TE KURWY I TO JAK NAJPREDZEJ !!!…CZEGO SIE KURWA BOICIE !!!…CHCECIE BY DOPROWADZILI DO ROZLEWU POLSKIEJ KRWI…LEPIEJ I CZYM PREDZEJ NICH WYELIMINOWAC FIZYCZNI NIZLI PRZEZ TE KURWY PATRZEC JAK LEJE SIE NIEWINNA POLSKA KREW !!!…DALATEGO TRZEBA ZABIC TE KURWY !!!… ZABIC !!! BEZ WACHANIA I ZWLOKI !!! I TO JAK NAJSZYBCIEJ !!!…OBUDZ SIE SLOWIANSKI-LECHICKI NARODZIE I ZACZNIJ OCZYSZCZAC SWOJ KRAJ Z CHWASTOW ZLA !!!…WROGOM POLSKIEJ RACJI STANU i POLSKIEMU NARODOWI BEZAPELACYJNA NATYCHMIASTOWA…SMIERC !!!…SMIERC !!!…SMIERC !!!

 4. janek mówi

  To już chyba koniec KODorastów z Platformy Obrzezanych:)))))) Dobra nasza, Polaków.

 5. Marek mówi

  Jesień się zbliża, więc nic dziwnego 😉

 6. test24 mówi

  Cóż, gimbaza i licbaza siedzi w szkołach, studenci gender zakuwają do sesji, starzy komuniści powoli odchodzą z tego świata, feministki chudną i znajdują mężów… a pozostali? Pozostali zauważają, że dobrze im się jednak w tym kraju teraz żyje 😉

 7. Donaldto Juy y Tusc mówi

  I tak oto „puczepa” zamienia się w karcer. Niedługo będą zamykać w niej za karę, a ci, co w niej siedzieli wstydzić się tego faktu. Rzeczywistość zmusza oszołomów do normalności

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.