Co za dramat! Nie ma chętnych do siedzenia w KOD-puczepie przed KPRM. Relacja zrozpaczonej KODziarki

fot. facebook
7

Przed Kancelarią Premiera Rady Ministrów stoi przyczepa (zwana puczepą), przy której rozhisteryzowani KODziarze odstawiają codzienna szopkę w ramach tzw. walki o demokrację. Polega ona na wymienianiu kartek z liczbą dni, które upłynęły od wydania nieopublikowanego wyroku (a właściwie pseudo-wyroku) przez Trybunał Konstytucyjny, gdy jego prezesem był sędzia Rzepliński.

Do przyczepy pielgrzymowali członkowie opozycji totalnej oraz celebryci apelujący o to, żeby było tak, jak było. Dziś nie tylko nikt już się tam nie lansuje, ale brak też chętnych do siedzenia w przyczepie i pilnowania całego tego kramu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli myślicie, że to informacja nieprawdziwa, polecamy Wam lekturę alarmistycznego wpisu pani Izabeli, która oczy wypłakuje bo „pikieta umiera”. Co za dramat!

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  Z daleka od KOD-u,bo to kupa smrodu!

 2. Martin mówi

  SCHETYNE I KOD TRZEBA TYCH KURWOW WRESZCIE ZAJEBAC !!!…POPROSTU…ZAJEBAC !!!…A CO TA KURWA KRAMEK JESZCZE ROBI W POLSCE !!!…NO CO KURWA !!!…RODACY !!!… CZAS ZAPIERDOLIC !!!…KURWE SMIECIA KRAMKA !!!… ZAJEBAC KURWA UPAINSKA SZMATE !!!… I JEGO KUREW ZONE LACHOCIAGA SOROSA !!!…A POLSKI KOSCIOL PSEUDO KATOLICKO-ZYDOWSKO-PRUSKI JEBAC TYCH PEDOFILI !!!…NIE CHODZCIE LUDZIE TO TYCH PIERDOLONYCH KOSCIOLOW !!!…PETRU NA SZUBIENNICE I WSZYSTKIE KURWY Z NOWOCZESNEJ !!!…RODACY DO BRONI !!!… I ZABIJAC KURWOW !!!…KARAMEK…SCHETYNA I PETRU NA PIERWSZ ZUT !!!…ZABIC TE KURWY I TO JAK NAJPREDZEJ !!!…CZEGO SIE KURWA BOICIE !!!…CHCECIE BY DOPROWADZILI DO ROZLEWU POLSKIEJ KRWI…LEPIEJ I CZYM PREDZEJ NICH WYELIMINOWAC FIZYCZNI NIZLI PRZEZ TE KURWY PATRZEC JAK LEJE SIE NIEWINNA POLSKA KREW !!!…DALATEGO TRZEBA ZABIC TE KURWY !!!… ZABIC !!! BEZ WACHANIA I ZWLOKI !!! I TO JAK NAJSZYBCIEJ !!!…OBUDZ SIE SLOWIANSKI-LECHICKI NARODZIE I ZACZNIJ OCZYSZCZAC SWOJ KRAJ Z CHWASTOW ZLA !!!…WROGOM POLSKIEJ RACJI STANU i POLSKIEMU NARODOWI BEZAPELACYJNA NATYCHMIASTOWA…SMIERC !!!…SMIERC !!!…SMIERC !!!

 3. janek mówi

  To już chyba koniec KODorastów z Platformy Obrzezanych:)))))) Dobra nasza, Polaków.

 4. Marek mówi

  Jesień się zbliża, więc nic dziwnego 😉

 5. test24 mówi

  Cóż, gimbaza i licbaza siedzi w szkołach, studenci gender zakuwają do sesji, starzy komuniści powoli odchodzą z tego świata, feministki chudną i znajdują mężów… a pozostali? Pozostali zauważają, że dobrze im się jednak w tym kraju teraz żyje 😉

 6. Donaldto Juy y Tusc mówi

  I tak oto „puczepa” zamienia się w karcer. Niedługo będą zamykać w niej za karę, a ci, co w niej siedzieli wstydzić się tego faktu. Rzeczywistość zmusza oszołomów do normalności

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.