Co za brednie! Wg Timmermansa żołnierze gen. Maczka walczyli w obronie lewackiej ideologii UE

Frans Timmermans na debacie zorganizowanej przez SLD/ fot. twitter
2

W poniedziałek (6.05.2019) wiceszef Komisji Europejskiej, Frans Timmermans, wziął udział w zorganizowanej przez SLD debacie o Unii Europejskiej. Timmermans wystąpił u boku Aleksandra Kwaśniewskiego i Włodzimierza Cimoszewicza. Co miała do powiedzenia ta trójka komunistów, którzy dla niepoznaki określają się jako „socjaldemokraci”?

– Co jest alternatywą dla naszej Europy? Nie jest to Europa, które może polegać na cofnięciu się do Europy narodów – powiedział Kwaśniewski i oświadczył, że „dzisiaj prawdziwy polski patriota to ten, który walczy o obecność Polski w Europie”.

– Konkretne elementy polityki, które musimy wprowadzić w UE: wspólna polityka zagraniczna, zwłaszcza wobec Rosji i państw Afryki; wspólna polityka obronna; wspólna polityka socjalna oraz wspólny program onkologiczny – zadeklarował Cimoszewicz.

A czym popisał się Frans Timmermans? Wiceszef KE postanowił wmówić opinii publicznej, że polscy żołnierze wyzwalający Holandię spod niemieckiej okupacji walczyli o to, żeby powstała Unia Europejska i jej „wartości”.

– Mój ojciec nie jest teraz w najlepszym stanie, zapomina o bardzo wielu rzeczach i osobach, ale nie zapomina polskich żołnierzy, którzy byli w jego domu, gdy był dzieckiem. Musiałem powiedzieć o tych odważnych ludziach, dlatego, że większość z nich nigdy nie była świadkami wolnej Polski, a Polska w UE jest dzisiaj nagrodą dla ludzi, którzy wyzwalali ogromne tereny Europy – oświadczył Timmermans i dodał, że wszelkie mechanizmy wspólnego europejskiego rynku to jedynie instrumenty, zaś właściwym celem są „coraz silniejsze związki ludzi pracujących wspólnie nad takim porządkiem ekonomicznym i społecznym, w którym prawa każdego, niezależnie od płci czy orientacji seksualnej, są respektowane”.  – O to walczyli podczas wojny także polscy żołnierze, a my musimy tych zdobyczy bronić – stwierdził Timmermans.

SKLEP-WPRAWO.PL

Mój komentarz: Teza Timmermansa zapewne zszokowałaby polskich żołnierzy. Czy „Czarne diabły” gen. Maczka walczyły o to, żeby Niemcy zostały wiodącą siłą w Europie? Czy może o to, żeby okaleczać dzieci ideologią gender i homopropagandą? A może o to, żeby działacze LGBT mogli bezkarnie profanować wizerunek Matki Boskiej? Tym przecież jest Unia Europejska i jej „wartości”, którymi zachwycają się wszelkiej maści „obrońcy demokracji”. Symbolem UE jest dziś gigantyczny pomnik Karola Marksa postawiony przez Niemców w Trewirze w maju 2018 roku podczas celebry z okazji 200. rocznicy urodzin twórcy ideologii komunistycznego totalitaryzmu. Nie o taką Europę walczyli i nie za taką Europe ginęli polscy żołnierze!

Źródło cytatów: dw.com, sld.org.pl

Przeczytaj też:

Unijne pieniądze popłyną do organizacji wspierających gender, LGBT i muzułmanów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. piotr mówi

    internet – Prostytutki w hotelu poselskim. Były poseł ujawnia: wypijali kawę, a później na górę. (Dziewulski)

  2. Marek mówi

    Ten „gigantyczny” pomnik Marxa w Trewirze ma razem z cokołem 5,5 m wysokości (dla porównania: pomnik Kaczyńskiego w Warszawie mierzy 7 m). Co za brednie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.