Co za błazenada! Trzaskowski nagabuje działacza PO, by przed kamerą TVN rozmawiał z nim na ławce [WIDEO]

Fot. YouTube
0

Mimo iż oficjalnie kampania wyborcza się nie rozpoczęła, Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki prowadzą szaleńczą walkę o urząd prezydenta w stolicy Polski. Jak kandydat PiS-u w kampanii radzi sobie bardzo sprawnie, tak jego oponent zalicza wpadkę za wpadką. Nie inaczej było w dniu wczorajszym (21 czerwca 2018).

Trzaskowski, razem ze swoją niebieską ławką, na którą według oficjalnych planów ma się spotykać z mieszkańcami Warszawy i wsłuchiwać się w potrzeby warszawiaków, wybrał się na Wilanów. Tylko, co dla nas nie było wielkim zaskoczenie, tym razem NIKT nie miał zamiaru z nim rozmawiać. Zostało to uwiecznione przez znajdującego się na miejscu dziennikarza Dariusza Mateckiego. Po pewnym czasie, otoczony partyjnymi działaczami Trzaskowski, zaczął na siłę szukać sobie rozmówców. Zwłaszcza, że na miejscu pojawili się dziennikarze TVN-u, którzy potrzebowali materiałów, by choćby na chwilę ktoś przycupnął i porozmawiał z kandydatem na prezydenta Warszawy. Po krótkich namowach, do rozmowy udało się zwerbować działacza młodzieżówki Platformy Obywatelskiej.

Całe wydarzenie wygląda naprawdę komicznie. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału, który przygotował Dariusz Matecki.

Źródło: YouTube

Przeczytaj:

J. Międlar: Sumliński zatrzymany na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Czyli Międlar jednak nie ściemniał? Co dzieje się podczas zatrzymania?!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.